Ürün Özellikleri
Liquid Lipgloss / Likit Ruj - 210

Liquid Lipgloss, gün boyu dudaklarının ihtiyacı olan nemi sağlar. İlk sürüldüğü gün gibi tazeliğini korur ve böylece dudaklarının göz alıcı hale gelmesini sağlar. Temel olarak kırmızı, pembe ve kahverengi gibi farklı renk tonlarına sahip olan Liquid Lipgloss, toplamda 19 farklı renk seçeneği sunar. Aralarından zevkine ve kombinlerine uygun olanları seçerek dudaklarına sihirli bir dokunuş getirebilirsin. Seçtiğin renk ile ister iddialı, ister çekici bir görünüm yaratabilirsin. Liquid Lipgloss içerisindeki maddeler ürünün tamamen doğal olmasını sağlar.


Liquid Concealer - 111

New Well Liquid Concealar - 111, göz halkalarını ve morluklarını, yüzünde gizlemek istediğin renk farklılıklarını kapatır ve makyajının daha kusursuz görünmesini sağlar. Kapatıcıyı hem makyaj bazı olarak hem de göz makyajının mükemmel görünmesi için kullanabilirsin. Ürünü ince yapısı sayesinde kolayca uygulayabilirsin. New Well likit kapatıcı dermatolojik olarak test edilmiş özel içeriği sayesinde göz altındaki çizgi ve kırışık görünümü minimum seviyeye indirir. Aynı zamanda ürün sayesinde etkili bir kapatıcılığa, gün boyu bozulmayan doğal bir görünüme sahip olabilirsin. Günlük kullanıma uygun olan kapatıcı her cilt tipine uygun olmasıyla ve 4 farklı renk tonuyla oldukça kullanışlı bir alan sunar. Tazeleme gerektirmeyen, cildindeki renk eşitsizliklerini dengeleyen ve cildine nefes aldıran Liquid Concealer'i seveceksin.


Mascara - Extra Double Volume

New Well Extra Double Volume maskara kullanarak bakışlarına büyüleyici bir anlam kazandırabilirsin. Kirpiklerini diplerinden uçlarına kadar kaldıran ürün, dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Bu sayede kirpiklerin daha uzun ve kıvrık görünür. Ayrıca rimelin yoğun siyah olması sayesinde gözlerinin rengi de ortaya çıkar. Gün boyunca dökülme ya da dağılma sorunu yaşatmayan Extra Double Volume Maskara suya dayanıklı olması sayesinde kirpiklerin uzun süre bozulmadan kalmasını sağlar.
Sıradan maskaraların aksine tek katta bile farkı hissedersin. Topaklanma yapmayan maskara bakışlarının daha derin olmasında da etkilidir. Maskarayı kirpiklerine uygularken zik zaklar çizerek dipten uca doğru hareket etmen olağanüstü etki meydana getirir. Bu sayede kirpiklerin kısa ya da düz olsa bile etkili sonuç alırsın. Maskara fırçasının üstün performansta olması, sürerken kolaylık sağlamasının yanı sıra bulaşma yapmadan makyaj yapmanı sağlar.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.