5 dakikada bronz görünümlü makyaj nasıl yapılır?

13 Kasım 2021
5 dakikada bronz görünümlü makyaj nasıl yapılır?

5 dakikada bronz görünümlü makyaj nasıl yapılır?

Bronz görünümlü makyaj ile yaz aylarında ışıl ışıl parlamaya hazır mısınız?  Sıcaklar etkisini göstermeye başladığında daha bronz görünen makyajlar yapmak hepimizi mutlu ediyor. Gold tonların tercih edildiği bronz makyaj yapmak aslında oldukça pratik. Birkaç ürün kullanarak sizde 5 dakikada bronz görünen makyaj uygulaması yapabilirsiniz!

Bronz makyaj, cildi olduğundan daha koyu gösteren, gölgelendirmenin kuvvetli olduğu bir makyaj tekniğidir. Cildiniz güneşte bronzlaşmış gibi görünür. Bu görünümü hafif ve ışıltılı bir göz makyajı ile birleştirdiğinizde sonuç harika olacak! Peki bronz görünümlü makyaj için hangi makyaj malzemelerine ihtiyacınız olacak?

Bronzer: Bronzer bu makyajın vazgeçilmezidir. Ten makyajınızı yaptıktan sonra elmacık kemiklerinin altına, burun bölgelerine ve göz kapaklarınızın dış köşelerinden şakaklarınıza doğru uygulama yapmanız gerekir. Bir anda yoğun ürün almaktan kaçınmalısınız aksi taktirde çok koyu ve kötü bir görünüm oluşabilir. Hafif hafif ürün kullanarak baskınlığı ten renginizle çok zıt olmayacak şekilde ayarlamalısınız. Bronzer’ı dilerseniz göz kapaklarınızın katlanma bölgesine ince bir fırça ile de kullanabilirsiniz. Bu gözlerine gölge katacak ve derinleştirecektir. Bronz görünümlü makyaj için New Well Derma Cover Natural Bronzer Powder ürününü kullanabilirsiniz. Bu ürün tozutma yapmayan ve cilt ile kısa sürede bütünleşen bir bronzerdır. Pigment seviyesi yüksektir. Makyajınızı yaptıktan sonra gün içerisinde etkisini yitirmez. Yüz hatlarını belirginleştirmek için tazeleme ihtiyacı duymadan kullanım imkanı sunar.

Bronz Görünümlü Makyaj İçin Hangi Makyaj Malzemesi Kullanılmalı?

Gold Allık: Şüphesiz bronz tene en çok yakışan allık gold tonu! Gold allık seçenekleri ile yanaklarınızı renklendirin ve yazın ışıltısını yüzünüzde hissedin. Bu renk tonlarında olan allıkları tüm yanak ve burun üstüne uygulamak yerine yalnızca elmacık kemiği üzerine geçmek çok daha doğru olacaktır. Çünkü pembe ya da turuncu tonlar gibi natürel görüntü sağlamaz. Bu sebeple hafif sürmek daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Bronz görünen makyajlarda fırçada kalan allığı hafifçe alın ucundan saç diplerine doğru yayabilirsiniz. Bu bronzlaşmış görüntüyü destekleyen bir tekniktir. Yüzde bütünlük oluşturmanızı sağlar. Bronz makyaj için gold tonlu allık arayışında iseniz New Well Terracotta 141 allık ürüne göz atabilirsiniz. Bu allığın nazik ışıltıları mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Eğer bronzer kullanmak istemiyorsanız ve tek ürünle cilde bronzluk etkisi vermek istiyorsanız New Well Terracotta 142 numaralı ürünü çok seveceksiniz. Kahve ve gold tonlarını bir arada barındıran bu allığı elmacık kemiklerine, şakaklara ve çene altına kolayca uygulayabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de oldukça kalıcı bir ürün.

Nude Ruj: Bronzlaşmış bir görünümde dudakları yalın bırakmak en doğru karar! Nude renkteki rujlar ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Ancak gün içinde kuruyan ve dudakları pürüzlü hale getiren ürünlerden uzak durmalısınız. Bu konuda uygun fiyatlı seçeneklere sahip olmak için New Well ürünlerini inceleyebilirsiniz. Makeover Liquid Lipstick renkleri içerisinde mükemmel nude ruj tonları bulunuyor. Size hitap eden rengi seçerek kolayca sipariş verebilirsiniz. %100 doğal ürünlerle hazırlanan, cilde zarar vermeyen ve dermatolojik olarak test edilen bu rujla etrafınızı büyüleyebilirsiniz. Pürüzsüz, kusursuz, mat, çekici ve mükemmel dudaklara New Well ile ulaşabilirsiniz. Bir bronzer, bir allık ve bir ruj ile yaz dönemlerinde bronz görünümlü makyaj uygulaması yapabilmek mümkün! Sizde New Well ürünlerini inceleyin ve yaz fırsatlarını değerlendirerek uygun fiyatlı profesyonel kozmetik ürünlerine sahip olmanın keyfini çıkarın. Bronz görünümünüz ile yazı harika geçirin!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.