Ürün Kodu : 1014

Aha & Bha Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Kırmızı Peeling Cilt Serumu 30 Ml

299,90 TL
599,80 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Aha & Bha Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Kırmızı Peeling Cilt Serumu 30 Ml

%10 Alfa Hidroksi Asit (Sitrik asit, Laktik Asit, Malik Asit, Glukonik Asit, Glikolik Asit, Tartarik Asit, Askorbik Asit) ve %2 Beta Hidroksi Asit (Salisilik Asit ) formülasyonu yatıştırıcı Tazmanya Biberi ekstraktı ve nemlendirici Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon.
Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler
Akne ve akne skarlı ciltler
Genişlemiş ve tıkanmış gözenek problem olan ciltler Yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler
KULLANIM: Cildinizin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Temiz olan cildinize 3-4 damla serumu damlatarak parmak uçlarınızla 30-60 saniye dairesel masaj yaparak uygulayınız. Cilt üzerinde en fazla 10 dakikaya kadar bırakın. Ardında su ile durulayın. Haftada en fazla 2 kez kullanımı önerilir. Gündüz kullanımda, güneş koruyucunuzu kullanınız. Sadece belirtildiği şekilde kullanın. Ürünün cilt ile teması sınırlı bir sayıda veya sürede olmalıdır. Bir ay kullanılması, ardından üç ay ara verilmesi önerilir. Ayrıca diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini arttırmayı destekler.UYARILAR: Haricen kullanılır. Gözle temasından kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda Sıcaklığında (25 °C altında), çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. 3 yaş altı çocuklar için kullanılmamalıdır. Kullanmaya başlamadan önce cildinize uygulayacağınız bölgede küçük bir yere kullanma talimatına uygun olarak cildinizin reaksiyonunu kontrol ediniz. Herhangi bir kızarıklık, yanma,
kabarma veya tahriş görülürse ürünü kullanmayınız. Beklenmeyen bir yan etki ve tahriş olması durumunda ürünü kullanmayı bırakınız ve dermatoloğunuza başvurunuz. Atopik, çok ince hassas, yara olmuş veya alerjik cildiniz varsa, yakın zamanda lazer veya iğneli epilasyon yaptırdıysanız ürünü kullanmayınız. Soyucu etkisinden dolayı cildin güneşe karşı duyarlılığını arttırabilmektedir. Bu nedenle kış mevsimi dahil olmak üzere uygulama boyunca cildinize en az 50 spf (UVA ve UVB koruyuculu olan) güneş koruyucu uygulayınız.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.