Bakımlı erkeklerin seçimi: New Well Hair Studio serisi!

09 Ocak 2023
Bakımlı erkeklerin seçimi: New Well Hair Studio serisi!

Bakımlı erkeklerin seçimi:  New Well Hair Studio serisi!

Kadınlarda güzellik faktörlerinin başında saçlar, makyaj ve cilt bakımı geliyor. Aslında bu durum erkeklerde de saç, sakal ve bakım olarak sıralanıyor. Özgüven oluşumunu destekleyen bu faktörler kişinin kendini çok daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor. Bakımlı erkekler günün her anında daha enerjik ve canlı görünüyorlar. Peki kişisel bakımına özen gösteren erkekler hangi ürünleri kullanıyor dersiniz? Bakımlı erkeklerin seçimlerini birlikte inceleyelim istedik. İşte hem içerikleri hem de etkileri ile harikalar yaratan Hair Studio Serisi!

Kadın erkek fark etmeksizin kişisel bir rutin oluşturmak öz saygıyı ifade eder. Temizlik, saçlarda sağlıklı görünüm, sakal ve bıyık bakımı gibi faktörler kendimizi mutlu hissetmemizi sağlar. Kabul edersiniz ki hiçbir erkek dökülen saçlar, bakımsız ve karışık sakallar ile yaşamak istemez. New Well, tıpkı kozmetik ürünlerinde olduğu için erkek bakım ürünlerinde de en iyi seçenekleri Hair Studio Serisi ile bir araya getirdi. Bakımlı erkeklerin favori ürünlerinden oluşan bu seride en çok tercih edilen ürünleri sizler için sıraladık. 

Erkekler hangi bakım ürünlerini kullanmalı?

Erkek bakım ürünlerinde seçenekler kadınlar kadın yoğun olmasa da oldukça fazla. Şampuan, kolonya, saç spreyleri, wax ve cilt bakım maskeleri gibi birçok ürün mevcut. Saç şekillendiren erkeklerin kullandığı öncelikle ürün ise güçlü tutuşa sahip spreyler. New Well Ultra Strong Saç Spreyi bu nedenle en favoriler arasında yerini alıyor. Her mevsimde ve hava şartında kullanılabilen ultra strong saç spreyi, özenle şekillendirilen saçın formunu korumasını destekliyor. Argan yağı ile de saça gerekli bakımı sağlıyor. 400 Ml boyutundaki ürün uzun süre kullanılıyor. Sizde saçlarınızı özenle şekillendiriyor ama hava koşulları nedeniyle etkinin kısa sürmesinden rahatsız oluyorsanız New Well Ultra Strong Saç Spreyi’ni deneyebilirsiniz. 

Gelelim diğer bir saç bakım ürününe… Her erkek saç spreyi tercih etmiyor. Bazıları saç waxı kullanmayı daha pratik buluyor. Saç wax’ları aslında geçmişten bugüne erkek bakımında büyük yer tutuyor. New Well wax seçeneklerinde farklı ürünleri sizlere sunuyor. Mat görünüm veren, parlaklık etkili ve güçlü tutuş sunan ürünler sizlerle! Kuru ve nemli saça hafifçe uygulayarak şekillendirebilirsiniz. Muhteşem kokuları saç bakımını keyif haline dönüştürecek. 

Erkek kişisel bakım ürünleri

Cilt bakımında erkeklerin severek kullandığı ürünlerin içinde siyah maske de bulunuyor. Çünkü sakal ve burun çevresinde gözenek tıkanıklıkları görülebiliyor. Bununla beraber siyah nokta oluşumu tetikleniyor. Ciltte soyulma etkisi yaratan siyah maskeler ise derinlemesine temizlik sağlıyor. Bu nedenle erkek bakım ürünlerinde favorilerde yer alıyor. 

New Well Hair Studio Siyah Maske, cildinizi derinlemesine temizleyerek siyah noktalardan arındırır. Yağ dengesini düzenler. İçeriğindeki özel formülü sayesinde cildi besleyerek nemlendirir ve ipeksi, temiz bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olur. 

Maskeyi ince tabaka halinde göz ve ağız bölgesi hariç tüm yüzünüze prantılı bir şekilde sürebilirsiniz. Daha sonra maskenin tamamen kurumasını bekleyin. Maske kurumaya başladığında ciltte gerilme başlayacaktır. Kuruduğundan emin olduktan sonra parmak uçlarınızla nazikçe yüzünüzden yavaş yavaş soyarak çıkartabilirsiniz. 

Bakımlı erkeklerin tercih ettiği son önerimiz ise Hair Stuio Erkek Şampuanı. Özel formülündeki çay ağacı ekstraktı sayesinde bakıma ihtiyaç duyan saçlar üzerinde koruyucu bir etki oluşturur. Saça güç, esneklik ve enerji vererek saçlarınızda nemin daha uzun kalmasını sağlar. Zayıflamış saçları kökten ucacanlandırır. Mentollü formülü sayesinde hem saç dipleriniz hem de tüm vücudunuzda rahatlama hissi kazandırır. Sizde bu mükemmel formülü keşfedin ve özgüveniniz ile yaşamınıza enerji kazandırın. Daha fazlası için newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erkekler hangi bakım ürünlerini kullanmalı? İşte bakımlı erkeklerin seçimi New Well Hair Studio Serisi! Erkek kişisel bakım ürünleri için tıklayın.

 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.