En İyi Rimel ve En İyi Maskara Önerileri

24 Ocak 2020
En İyi Rimel ve En İyi Maskara Önerileri

En İyi Rimel ve En İyi Maskara Önerileri

Gözlerinizi ön plana çıkarmanızı sağlayan ve bakışlarınızı canlı kılan maskara ve rimellerle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Makyajın olmazsa olmaz parçası rimel veya maskara önerileri ile kirpikler daha dolgun, daha kıvrık ve hacimli gösterilebilir. En iyi rimel ya da en iyi maskara tercihinizi New Well ürünlerinden yana kullanarak bakışlarınızı daha çekici bir forma sokabilir ve bu sayede tüm bakışların size yönelmesini de sağlayabilirsiniz. Kirpik tipine uygun silikon ya da kıl fırçalı rimeller ile bakışlara dikkat çekici bir dokunuş verir. Takma kirpik etkisi yaratan maskaralar sayesinde de büyüleyici ve kusursuz bir makyajın altına imzanızı atabilirsiniz.

Makyajın hemen her aşaması için kullanılan her bir ürünün gerek cilt yapısına gerekse yüz şekline uygun olması, makyajın kalitesini ve doğallığını artırır. İdeal bir makyaj için tercihlerinizi daima doğru üründen yana kullanmalısınız. Göz makyajında en önemli adım doğru rimel veya maskarayı seçmektir. Kirpik yapınıza uygun rimeller sayesinde daha dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpikleri aynı boyuta getirip, eşit hacim vererek çekici bakışlar sağlayabilirsiniz. New Well de tam bu noktada her kirpik tipine uyumlu rimel ve maskaralarıyla karşınızda.

                           

Rimel ve Maskara Arasındaki Fark

Makyaj yapan herkesin çoğunlukla rimel ve maskaranın aynı şey olup olmadığını merak eder. Bu iki ürün tamamen aynı değildir, aralarında bazı küçük farklılıklar vardır. Rimel, 19. yüzyılda Eugene Rimmel tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş bir makyaj ürünüdür. Maskara ise 1923 yılında T.L. Williams tarafından geliştirilmiştir. İki farklı tarihte ortaya çıkan rimel ve maskara arasındaki temel fark; maskaranın sadece kirpiklerin daha kalın ve dolgun görünmesini, rimelin ise eyeliner kategorisinde değerlendirilebilen likit yapısı ile kirpiklerin daha kıvrımlı ve hacimli olmasını sağlamasıdır. Neredeyse aynı görevi gerçekleştiren rimel ve maskaralar, doğru seçildiği gibi doğru bir kullanımla da desteklenmelidir. Her iki ürün de kirpik diplerinden uçlara doğru zik zak şeklinde sürülmelidir. Bu şekilde sürülmeleri, kirpiklerde topaklanma oluşmasını engelleyerek daha temiz ve canlı bakışlar yakalamanızı sağlar.

En İyi Rimel ve En İyi Maskara Önerileri


1- Bio-Herbal Mascara

New Well'in yeni ürünü olan Bio-Herbal Mascara, son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasındadır ve makyaj trendlerinde dikkat çeken bir yere sahiptir. En iyi maskara ve en iyi rimel ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılayan maskara için New Well'i takipte kalın.

2- Ekstra Double Volume Mascara

Kirpiğinizin diplerinden uçlarına kadar dolgun bir görünüm yakalamak ve daha hacimli, daha kıvrık kirpiklere sahip olmak isterseniz tercihinizi Ekstra Double Volume Mascara'dan yana kullanabilirsiniz. Gün boyu canlılığını koruyan ve ekstra hacim veren maskara, suya dayanıklı olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Tek kat sürerek birbirinden ayrı ve uzun görünüm veren maskara ile ikinci katı da sürerek dolgun kirpikler elde edebilirsiniz.

3- Volume & Waterproof Mascara

Uzun ve kısa boyuttaki kılları ile kirpiklerinize yoğun ve incelikli dokunuşlarda bulunan Volume & Waterproof Mascara, en küçük kirpikleri dahi kıvırarak eşit oranda ve hacimli bir görünüm elde etmenizi sağlar. İçeriğinde bulunan özler ile ön plana çıkan hacim veren waterproof maskara, bu özler sayesinde kirpikleri onarır ve besler. Yoğun siyah rengiyle de beklentileri karşılayan maskara, suya dayanıklılığı ile dağılma ve akma sorunu yaşamanızın önüne geçer.

4- Waterproof Mascara

New Well'in en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Waterproof Mascara, özel tasarımlı fırçası ile her türden kirpiği kolayca kavrar ve kıvırır. Özellikle yaz aylarında ön plana çıkan ürün denizde, havuzda, havasız veya klimalı ortamlarda dayanıklılığını sürdürür. Gün boyu canlılığını koruyan waterproof maskara, vegan bir ürün olmasının yanı sıra yoğun siyah yapısıyla özel gecelere hazırlanırken vazgeçilmez makyaj ürünleriniz arasında yer alabilir.

5- Volume Mascara

Etkili, kusursuz, son derece kıvrımlı ve hacimli kirpiklere sahip olmak isteyenlerin önceliği olan New Well Volume Mascara, kirpikleri kökten uca kıvırarak bakışlarınıza derinlik ve anlam katar. Suya dayanıklı ve kirpiklere tamamen hacim veren maskara, dağılmayan yapısı sayesinde tazelemeden gün boyu gözlerinizin ön planda olmasını sağlar.

New Well sayesinde kendi kirpik tipinize uygun bir maskara bulabilir ve kendi farkınızı ortaya koyabilirsiniz!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.