Makyaj Bloğu

Saç Bakım Yağının Saç Bakımına Yararları

16 Haziran 2020
Saç Bakım Yağının Saç Bakımına Yararları

Birçok bitkisel yağ, saç bakımında kullanılmaktadır. Değerli yağlar saçları beslerken aynı zamanda güçlendirir. Bu nedenle ısıl işlem gören ve kirli havaya maruz kalan saçlarımız için mutlaka saç tipine göre bakım yapmamız gereklidir. Saçlarınızın eskisi kadar parlak ve bakımlı görünmediğini düşünüyorsanız ve kırık saç uçlarından rahatsızsanız New Well saç bakım ürünlerini kullanabilirsiniz.

Allık ve Bronzer Nedir, Nasıl Kullanılır?

13 Haziran 2020
Allık ve Bronzer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bronzer ve allık, yüzümüzü renklendirmemizi sağlayan ve daha canlı görünüm elde edilen ürünlerdir. Bronzer yüzümüzü ısıtmamızı ve yüz hatlarımızı ön plana çıkarmamızı sağlar. Allık ise yanaklarımıza renk vermemizi ve makyajımızı bir nevi ortaya çıkarmamızı sağlar. Allık mı bronzer mı? Sorusuna her ikisi de yanıtını verebiliriz. Çünkü iki ürün de profesyonel makyajın vazgeçilmezleri içerisinde!

Cilt Tiplerine Göre Cilt Bakımı

08 Haziran 2020
Cilt Tiplerine Göre Cilt Bakımı

Bakım, sağlıklı bir cilt ve mükemmel görünümlü makyaj uygulamaları için son derece önemlidir. Cildimizdeki gözenekler kirli hava ve kozmetik ürünleri nedeniyle tıkanabilir. Tıkanan gözenekler ise sivilce ve akne oluşumuna neden olur. Aynı zamanda cildiniz hava almamaya başlar. Bu nedenle cilt bakımı ihmal edilmemelidir. Fakat cilt bakımı yaparken cilt tipine uygun ürünlerin kullanılması gerekir.

Dipliner Çekme Teknikleri: Kolay Dipliner Nasıl Çekilir?

05 Haziran 2020
Dipliner Çekme Teknikleri: Kolay Dipliner Nasıl Çekilir?

Dipliner, tıpkı eyeliner gibi kirpik diplerini belirginleştirmek ve bakışları yoğunlaştırmak adına tercih edilen bir makyaj malzemesidir. Bu ürünün keçe ucu bulunur. Böylece kuyruk yapmak için fazla zaman harcamazsınız. Eğer gözlerinizi siyah bir çizgi ile belirginleştirmek istiyor fakat bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız dipliner ile denemeye başlayabilirsiniz. Çünkü dipliner eyeliner çekmek için büyük kolaylık sunar.

Doğru Fondöten Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

27 Mayıs 2020
Doğru Fondöten Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Fondöten ürünü, doğru kullanıldığında mükemmel etkiler yaratırken hatalı uygulandığında kötü sonuçlar elde etmeni sağlayabilir. Bu nedenle her zaman uygun aplikatörler ile cilt yapına uygun fondötenler tercih etmelisin. Böylece pürüzsüz bir ten makyajı yapabilir ve yüz hatlarını ön plana çıkarabilirsin. Peki doğru fondöten kullanımı nasıl olmalıdır? Cilt tipine göre nasıl fondöten seçilmelidir?

Bayram Makyajı Alarmı! Bayram Makyajı Nasıl Olmalı?

20 Mayıs 2020
Bayram Makyajı Alarmı! Bayram Makyajı Nasıl Olmalı?

Bayram yaklaşıyor. Bahar da aynı zamanda etkisini göstermeye devam ediyor. Havaların ısınmaya başladığı bu dönemde muhteşem bayram makyajları yapmanız için sizlere önemli püf noktalardan bahsedeceğiz. Bayram makyajı nasıl yapılır? Ya da bayram makyajı nasıl olmalı? Gibi tüm soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsin!

Işıltılı ve Enerjik Bahar Makyajı Uygulaması

15 Mayıs 2020
Işıltılı ve Enerjik Bahar Makyajı Uygulaması

Bahar makyajı cıvıl cıvıl renkleri ve ışıltıları içinde barındıran stiller ile ön plana çıkıyor. Havaların ısınmaya başladığı bu dönemlerde sende farklı bahar makyajları yapmak istiyorsan ve bahar makyajı nasıl yapılır? Sorusuna bir yanıt arıyorsan, senin için oluşturduğumuz püf noktalara göz atabilirsin.

Ruj Nasıl Sürülür? Ruj Çeşitleri Nelerdir?

11 Mayıs 2020
Ruj Nasıl Sürülür? Ruj Çeşitleri Nelerdir?

Ruj sürmek, makyajın en kolay adımı olarak görünebilir. Ancak birçok kadın yanlış uygulamalar ile kötü bir görünüm yaratıyor. Peki doğru ruj sürme teknikleri nelerdir? Ruj nasıl sürülür? Ve Ruj çeşitleri nelerdir? Tüm soruları profesyonel uygulamalar yapmanız adına yanıtlıyoruz!

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

25 Nisan 2020
Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Buğulu göz makyajı uygulamaları ile sende harika bakışlara sahip olabilirsin. Birçok kadının severek kullandığı göz makyaj stillerinden biri olan buğulu makyaj uygulaması için kullanabileceğin en iyi ürünleri ve uygulama stillerini senin için bir araya getirdik! Eğer makyajın odak noktası olan bir alan belirlemek istiyorsan bu kesinlikle gözlerin olmalı. 

Günlük Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler

17 Nisan 2020
Günlük Makyaj Çantasında Bulunması Gereken Ürünler

Senin makyaj çantandaki favori ürünlerin neler? Günlük makyaj için hepimizin cildimizi tazeleyen ve canlı göstermeye yardımcı olan çeşitli favori ürünleri var. Eğer hala günlük makyajını çekici kılacak profesyonel ürünlere sahip değilsen senin için önerilerimize mutlaka göz atmalısın!

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.