Gizem Karaca “Keskin Yüz Hatları” İçin New Well Stick Kontür Uyguluyor!

23 Mart 2023
Gizem Karaca “Keskin Yüz Hatları” İçin New Well Stick Kontür Uyguluyor!

Gizem Karaca mükemmel yüz hatlarını oluşturmak için Stick Kontür’ünü seçti! Peki ya siz? Makyajın vazgeçilmezlerinden biri olan kontür işleminin ne kadar profesyonel sonuçlar ortaya çıkardığını artık hepimiz biliyoruz. Makyaj artistlerinin ve Gizem Karaca gibi birçok ünlü ismin tercih ettiği keskin hatlar için siz de New Well ile harika deneyimlere hazır mısınız? Bugün konumuz keskin yüz hatları ve kontür stick ürünlerin makyaja olan etkileri. Dilerseniz başlayalım…

Bir makyaj aşığıysanız, kontürleme işleminin yüzünüze boyut kazandırmak için çok önemli bir teknik olduğunu biliyorsunuz demektir. Kontür uygulamak, en iyi hatlarınızı vurgulayan bir görünüm yaratarak sizi tamamen değiştirebilir. En yeni makyaj trendi "New Well Stick Kontür" ile geleneksel kontür ürünleriyle uğraşmadan kusursuz bir yüz elde edebilirsiniz.

New Well Stick Kontür Nedir?

New Well Stick Kontür, yüzünüzü zahmetsizce kontürlemenizi sağlayan bir makyaj stick çeşididir. Stick, cilde pürüzsüz bir şekilde karışan hassas ve kremsi bir formüle sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. New Well Stick Kontür'ün benzersiz özelliklerinden biri tek stickte 2 farklı ton bulunmasıdır. Böylelikle farklı farklı ürünler satın almadan kısa sürede doğal görünümlü bir kontür oluşturabilirsiniz. Kontür stick tasarımı, herhangi bir sert çizgi oluşturmadan ürünü yüzünüzün hatlarına kolayca uygulamanıza olanak tanır.

Nasıl kullanılır?

New Well Stick Kontür'ü kullanmaya cilt tonunuza uygun rengi seçerek başlamalısınız. Ardından en açık tonu göz altlarınıza, burun çizginize ve alnınıza uygulayabilirsiniz. Son olarak koyu renkli kısmı elmacık kemiklerinin üzerine, kaş çizgisinin altına, burun kenarlarına ve çene kemiklerine kullanabilirsiniz. Böylece cildinizin kemikli hatlarını vurgulayacak ve önemli noktalarını aydınlatacaksınız. Makyajda çok iyi sonuçlar elde etmek ve cildi ısıtmak için kontür yapmak, vazgeçilmeziniz olacak!

Doğal görünümlü bir kontur elde etmek için ürünü bir beauty blender veya fırça kullanarak iyice karıştırın. Bu işlem, renk geçişlerinin soft olmasını sağlayacak.

Keskin Yüz Hatları İçin Stick Kontür Kullanmanın Avantajları

New Well Stick Kontür, onu geleneksel kontürleme ürünlerinden ayıran çeşitli avantajlara sahiptir.

Zaman kazandırır

Şekillendirme, birden fazla ürün ve araç gerektiren zaman alıcı bir süreç olabilir. New Well Stick Kontür ile dakikalar içinde kusursuz bir kontur elde edebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hızlıca evden çıkmanız gereken zamanlarda bile tek ürünler pratik şekilde kontür uygulamanıza yardımcı olur.

Kullanımı kolaydır

New Well Stick Kontür, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için tasarlanmıştır. Ürünün tasarımı, makyaj uygulamasında uzman olmasanız bile ürünü hassas bir şekilde uygulamayı ve pürüzsüz bir şekilde karıştırmayı kolaylaştırır.

Çok yönlüdür

New Well Stick Kontür çok yönlüdür ve çeşitli makyaj görünümleri için kullanılabilir. Tercihinize bağlı olarak ince, doğal görünen bir kontur veya daha dramatik, keskin bir görünüm yaratabilirsiniz. Kremsi formülü uzun süre kalıcıdır ve kontürünüzün gün boyu sabit kalmasını sağlar.

Tüm cilt tipleri ve tonları için uygundur. İster yağlı ister kuru cildiniz olsun, her cilt dokusuyla uyum yakalayacak şekilde tasarlanmıştır. Stick kontürün 2 farklı tonu, cilt tonunuza mükemmel şekilde uyan özel bir kontur oluşturmanıza olanak tanır.

Gizem Karaca’nın keskin yüz hatlarının sırrını öğrendiğiniz bu aşamada sizde newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilir ve profesyonel makyaj ipuçları için yeni ürünleri keşfedebilirsiniz. New Well’in yepyeni koleksiyonunda öne çıkan terracotta allık, lipstick rujlar, pudra ve allık seçenekleri sizleri bekliyor. Kolayca alışveriş yapabilir ve indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.