Makyaj Bloğu

Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

19 Temmuz 2021
Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

Porselen makyaj pudrası diğer bir ismi ile transparan pudra ürünleri, makyajın olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Porselen makyaj ile mükemmel bir görünüm elde etmek istiyorsanız sizde makyaj pudrasına çantanızda yer verebilirsiniz!

Beauty Blender Makyaj Süngeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

14 Temmuz 2021
Beauty Blender Makyaj Süngeri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Beauty blender yani bilinen diğer bir ismiyle makyaj süngeri, ten ürünlerini kullanırken başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlayan makyaj aksesuarıdır. Gerek fondöten gerekse allık gibi birçok ürünü cilt ile güzelce bütünleştirmenizi sağlar. Eğer makyaj yaparken ten ürünlerinde fırça kullanmaktan hoşlanmıyorsanız bir beauty blender size destek olacaktır. Peki bu ürün nasıl kullanılır? En iyi sonuçlar için uygulama aşamasında nelere dikkat etmek gerekir? Tüm soruları sizler için yanıtladık!

Yaz İçin Göz Farı Renkleri ve Far Paleti Önerileri

09 Temmuz 2021
Yaz İçin Göz Farı Renkleri ve Far Paleti Önerileri

Yaz için göz farı renklerini inceliyorsanız ve far paleti önerilerine ihtiyacınız varsa içeriğimiz tam da size göre! Havaların ısınması, güneşin enerjisi ve yeşilin pozitif etkisiyle mükemmel bir yaz dönemine giriş yaptık. Tabii sıcağın etkisini gösterdiği bu süreçte görünümümüz için de bazı değişikliklere gidiyoruz. Makyaj stillerinde koyu kahve ve kırmızıları geride bırakarak pembe ve canlı kırmızılara merhaba diyoruz. Tabii göz makyajında renk seçenekleri çok daha artıyor. Sarı, yeşil, turuncu, pembe ve kırmızı gibi far renklerini günlük olarak kullanabiliriz. Çünkü yaz demek biraz da renk demek aslında.

Makyaj Fırçaları ve İşlevleri: Makyaj Fırça Seti Önerileri

03 Temmuz 2021
Makyaj Fırçaları ve İşlevleri: Makyaj Fırça Seti Önerileri

Makyaj fırçaları, makyaj malzemelerini doğru uygulamanızı sağlayan ürünlerdir. Birçok makyaj fırçası çeşidi, farklı ürünleri uygulayabilmenizi sağlar. Böylece makyajınız maksimum profesyonel bir görünüme kavuşur. En iyi sonuçlar için makyaj fırçaları ve işlevlerini biliyor olmanız gerekir. Hangi makyaj fırçası hangi ürün için kullanılmalı? Makyaj fırça seti önerileri nelerdir? Tüm bunlar ve diğer soruları sizler için yanıtladık.

Yoğun Kapatıcı Fondöten Nedir ve Nasıl Kullanılır?

29 Haziran 2021
Yoğun Kapatıcı Fondöten Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Yoğun kapatıcı fondöten, cilt kusurlarını tek adımda örtmeye yarayan, cildi tek ton haline getirmenize yardımcı olan makyaj malzemeleridir. Özel günlerde, akşam yemeklerinde ya da davetlerde cildinizdeki tüm kusurları zaman harcamadan tek adımda kapatmak istediğiniz her an, yoğun kapatıcı fondötenleri kullanabilirsiniz.

Terracotta Far İncelemesi: Işıltılı Makyajın İpuçları

16 Haziran 2021
Terracotta Far İncelemesi: Işıltılı Makyajın İpuçları

Terracotta far çeşitleri ile makyajda yepyeni bir ışıltıya sahip olmanın tam zamanı! Göz farı çeşitleri, göz kapaklarını çok daha belirgin hale getirmek ve renklendirmek adına kullanılıyor. Farklı seçenekler ile yapılan gölgeleri göz makyajları, ışıltıyı ve enerjiyi gözler önüne seriyor. Özellikle son dönemin trend göz makyaj malzemeleri içerisinde bulunan terracotta göz farlarının bazı renkleri ciltte aynı zamanda bronzer olarak da kullanılabiliyor. Hem pratik hem de çok işlevli terracotta farları detaylı incelemenin tam sırası!

En İyi Makyaj İçin Gerekli 10 Temel Ürün!

11 Haziran 2021
En İyi Makyaj İçin Gerekli 10 Temel Ürün!

Tüm kadınlar makyaj yapmayı severler. Cilt tonunu eşitleyerek, yüzü ısıtarak ve renklendirerek mükemmel görünümü yakalamak mümkün. Eğer makyaj yapmaya yeni başlıyorsanız ve hangi temel makyaj malzemelerini kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız içeriğimizin detaylarını okuyabilirsiniz!

Her Stile Uyum Sağlayan Nude Makyaj Nasıl Yapılır ?

08 Haziran 2021
Her Stile Uyum Sağlayan Nude Makyaj Nasıl Yapılır ?

Her tarza uyum sağlayan, doğallığı ile dikkat çeken ve 2021 yazında da sıklıkla tercih edilecek nude makyaj nedir? Nasıl yapılır? Nude makyaj malzemeleri nelerdir?

Keratin Şampuan Hakkında Her Şey! Nedir ve Nasıl Kullanılır?

08 Haziran 2021
Keratin Şampuan Hakkında Her Şey! Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Keratin şampuan kullanarak saçlarınızdaki cansız görünümü yok ederek doğal bir ışıltı kazanmaya ne dersiniz? Son dönemde saç bakım ürünleri içerisinde adından sıklıkla söz ettiren keratin şampuanlar, saçları beslerken daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyorlar. Peki keratinli şampuanlar aslında nedir? Nasıl kullanılır? Hepsinin yanıtını sizler için yazdık!

Fondöten İncelemesi: Tonları ve Kullanımı

01 Haziran 2021
Fondöten İncelemesi: Tonları ve Kullanımı

Yepyeni bir fondöten deneyimine hazır mısınız? Bilindiği üzere son dönemlerde serum yapıdaki tüm ürünler gerek kullanım kolaylığı gerekse yeterli ürün alma adına büyük ilgi görüyor. Serum fondöten ürünleri damlalıklı yapıları ile fazla fondöten kullanmadan en iyi sonucu elde etmenize yardımcı oluyor. Fondöten, ciltteki ton eşitsizliklerini yok etme ve yüzü pürüzsüz hale getirme noktasında büyük rol üstleniyor. Birçok kadın günlük hayatta ve özel günlerde olmak üzere fondötene hayatında yer veriyor. Böylece cilt üzerindeki kızarıklıklar yok oluyor ve tek ton bir görünüm kazandırıyor. Peki siz fondöten konusunda yeniliklere açık mısınız? Serum fondötenler ince yapıları ve pratik kullanımları ile uzun süre adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor!

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.