Makyaj Sabitleyici Sprey İle Gün Boyu Kalıcı Makyajlar!

14 Nisan 2020
Makyaj Sabitleyici Sprey İle Gün Boyu Kalıcı Makyajlar!

Makyaj sabitleyici spreyler son dönemlerin en popüler ürünleri içerisinde. Eğer hala bu ürünü denemediysen mutlaka kullanmanı öneriyoruz. Sende özenle yaptığın makyajının gün boyu kalıcı olmasını istiyorsan makyaj sabitleyici sprey kullanabilirsin!

Makyaj Sabitleyici Sprey Nedir?

Makyajını korumanı sağlayan sprey yapıdaki ürünler sabitleyici olarak adlandırılıyor. Yoğun geçen günler, göz kamaştırmak istediğin davetler ve eğlenceli partilerde makyajın tıpkı ilk yaptığın dakikadaki gibi muhteşem görünsün istiyorsan makyaj sabitleme spreyini çok seveceksin. Bu sprey makyajın son aşamasına ulaştığını ifade eder. Profesyonel uygulamanı bitirdikten sonra yüzüne makyaj sabitleyici sprey sıkarak sıcak havadan korunabilirsin. Bu sprey özellikle yaz aylarında çok işine yarayacak.

Bilinenin aksine makyaj sabitleme spreyi yalnızca yaz aylarında kullanılmaz. Evet yaz ayları sıcak hava ve terleme etkisi için oldukça faydalıdır fakat cildindeki renklerin pigmentasyonunu korumak ve makyajın soğuk hava etkisi ile kurumasını engellemek için de makyaj sabitleyici sprey kullanılabilir.

İyi hissetmek, bakımlı görünmek ve modunu yansıtan makyaj uygulamaları yapmak mükemmel! Ancak makyajını korumakta bir o kadar önemli. Üstelik makyaj sabitleyici spreylerin kullanımı son derece pratik. Severek yaptığın makyajının gün boyu kalıcı olmasını sağlamak için 1 dakikanı ayırman yeterli .

Makyaj Sabitleyici Sprey Nasıl Kullanılır?

Makyaj fixatoru diğer bir ismi ile makyaj sabitleyici spreyler kolayca uygulanır. Makyajınızın tüm detaylarını bitirdikten sonra spreyi yüzünüzün 20-30 cm uzağından sıkmanız gerekir. Ardından 1 dakika bekleyerek iyice kurumasına imkan tanımalısınız. Bu spreyi yüzünüze yakın sıkmak makyajın bozulmasına yol açabilir. Mesafeyi korumak bu nedenle önem barındırmaktadır. Tüm bu detayların dışında spreyi gözünüze ve burnunuza getirmemeye dikkat etmelisiniz. Çünkü gözlerde yanma ya da burnunuzda solunum problemleri yaratmaması gerekir.

İçeriğinde Alkol, Paraben ve SLS bulunan makyaj sabitleyici spreyleri satın almaktan kaçının. Yapışkan his bırakan spreyleri tercih etmemeye çalışın. Aynı zamanda makyaja başlamadan önce makyaj bazı kullanmak ve son aşamada sprey sıkmak en iyi korumayı elde etmenize yardımcı olur.

Kimler Makyaj Sabitleyici Kullanmalı?

Makyaj yapan herkes makyaj sabitleyici sprey kullanabilir. Yağmur, soğuk hava, sıcak hava ve terleme gibi birçok faktör makyajın bozulmasına – dağılmasına yol açabilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek ve severek yaptığınız makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için mutlaka makyaj sabitleyici sprey kullanmanız gerekir.

En İyi Makyaj Sabitleyici Ürünler

Işıltılı görünüm isteyenlere ya da mat görünüm severlere yönelik olarak farklı yapıda makyaj sabitleyiciler bulunmaktadır. Aslında en iyi makyaj sabitleyici sprey cilt tipinize uygun olandır. Eğer makyaj sabitleyici sprey önerileri için araştırma yapıyorsanız cilt tipinize uygun ürünler seçmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer yağlı bir cilt tipine sahipseniz ve ıslak bitişli makyaj sabitleyici kullanırsanız oluşan parlamanın önüne geçmek güç olacaktır. Yine aynı şekilde kuru bir cildiniz var ise ve mat bitişli sprey kullanırsanız cilt makyajınızda pul pul görünüme yol açabilirsiniz. Bu nedenle gün boyu yapılan makyajın aynı tazelikte kalmasını sağlayacak makyaj sabitleme spreyleri seçerken uygun ürünleri tercih etmeniz gerekir.

New Well makyaj sabitleyici spreylerin içerisinde bulunan polimerler, cilt üzerinde sağlam bir duvar oluşturarak makyaj ürünlerinin cilt üzerinden kaymasını engeller. Bu sayede makyajın, dış etkenlerden korunur ve aynı tazelikte kalır. New Well makyaj sabitleyici spreyin etki süresi 24 saattir. Ruj haricinde tüm makyajının kalıcılığını ve cildinin nem dengesini korur. Makyajın canlılığını koruyan Fixator sprey; nem, su, ter ve ısı gibi faktörlerden etkilenmez. 

Makyaj Sabitleyici Sprey Fiyatları

Makyaj fixatoru için ürün özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri bulunur. New Well profesyonel makyaj uygulamaları sonrası tazeliği koruyabilmen için sabitleyici sprey ürünlerini en uygun fiyat seçenekleri ile sunar. Tüm ürünlerin özelliklerine göz atmak için Makyaj kategorisi içerisinde bulunan Makyaj Sabitleyici Sprey sekmesini inceleyebilirsiniz. Güvenle alışveriş yapabilir ve muhteşem makyaj stillerinizin gün boyu kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.