Ürün Kodu : 1061

Blow Me Up Volume Mascara 8 ML

199,95 TL
399,90 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Blow Me Up Volume Mascara 8 ML


New Well Blow Me Up Volume Mascara 8 ML kullanarak bakışlarına büyüleyici bir anlam kazandırabilirsin. Kirpiklerini diplerinden uçlarına kadar kaldıran ürün, dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Bu sayede kirpiklerin daha uzun ve kıvrık görünür. Ayrıca rimelin yoğun siyah olması sayesinde gözlerinin rengi de ortaya çıkar. Gün boyunca dökülme ya da dağılma sorunu yaşatmayan Blow Me Up Volume Mascara 8 ML suya dayanıklı olması sayesinde kirpiklerin uzun süre bozulmadan kalmasını sağlar.
Sıradan maskaraların aksine tek katta bile farkı hissedersin. Topaklanma yapmayan maskara bakışlarının daha derin olmasında da etkilidir. Maskarayı kirpiklerine uygularken zik zaklar çizerek dipten uca doğru hareket etmen olağanüstü etki meydana getirir. Bu sayede kirpiklerin kısa ya da düz olsa bile etkili sonuç alırsın. Maskara fırçasının üstün performansta olması, sürerken kolaylık sağlamasının yanı sıra bulaşma yapmadan makyaj yapmanı sağlar.

Maskarayı kirpiklerine sürdüğün ilk katta tüm kirpiklerin ayrı ayrı upuzun bir şekilde meydana çıkar. Gece makyajında en başarılı sonuç için maskarayı iki kat uygulamayı deneyebilirsin. New Well rimel, ikinci kat sürüldüğünde daha dolgun görünüm sağlar. Uzun süreli dayanıklılık sağlayan maskara, dermatolojik olarak test edilmiştir. New Well ürünlerini güvenle kullanabilirsin. Etkili göz makyajı için güzelliğini göz kalemi ve far ile birlikte vurgulayabilirsin. Gece ya da gündüz makyajına uygun şekilde seçeceğin ürünler kullanarak güzelliğinle göz kamaştırabilirsin.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.