Cemre Baysel’in “Göz Yanak ve Dudak” İçin Kullandığı Likit Aydınlatıcıyı Keşfedin!

23 Mart 2023
Cemre Baysel’in “Göz Yanak ve Dudak” İçin Kullandığı Likit Aydınlatıcıyı Keşfedin!

Hem gözlerde hem yanaklarda hem de dudaklarda değerlendirebileceğiniz mucize etkili New Well Likit Aydınlatıcı ürünü henüz denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz! Cemre Baysel’in ve birçok makyaj artistinin tercih ettiği bu pratik ürün ile makyajınıza saniyeler içerisinde çok daha profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Makyaj rutini sırasında aydınlatıcı, yani "highlighter", son yıllarda popülerliği artan bir ürün haline geldi. Aydınlatıcılar cildi canlandırmak, yorgunluk belirtilerini gizlemek ve yüz hatlarını belirginleştirmek için kullanılır. Bugün ki blog içeriğimizde, New Well’in çok satanlar listesinde yerini daima koruyan "Liquid Illuminator" aydınlatıcısını ele alacağız.

Likit Aydınlatıcı Nedir?

New Well Liquid Illuminator, cildi aydınlatmak için tasarlanmış bir sıvı parlaklık ürünüdür. Yumuşak ve kolay uygulanan formülü, yüz hatlarını belirginleştirmeye yardımcı olur ve cilde doğal bir ışıltı verir. New Well Liquid Illuminator, birçok özelliği ile diğer aydınlatıcılardan ayrılır:

  1. 3 Farklı Renk Seçeneği

Liquid Illuminator, Candy, Pink Up ve Sunset renk seçenekleriyle sunulur. Bu sayede, her cilt tonuna uygun bir seçenek mevcuttur. Aynı zamanda hem dudaklara hem gözlere hem de yanaklara uygulanabilir olması ile son derece pratiktir.

  1. Hafif Formül 

Liquid Illuminator, hafif formülü sayesinde ciltte ağırlık hissi yaratmaz ve kolayca dağılır. Taze ve fresh hissetmenizi sağlar. Toz ürünlere oranlar çok daha iyi bütünleşir. Doğal görünür ve yorgunluk belirtilerini siler.

  1. Uzun Süre Kalıcılık 

Liquid Illuminator, uzun süre kalıcılığı ile de dikkat çeker. Gün boyu cildinizde doğal bir aydınlatma etkisi bırakır. Dağılma oluşturmaz. Tek ürünü çantanızda taşıyabilir ve dilediğiniz yerde kolayca makyaj yapabilirsiniz. Yanınızda kocaman bir makyaj çantası taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Likit Aydınlatıcı Nasıl Kullanılır?

New Well Likit Aydınlatıcı, kolay bir şekilde uygulanabilir. En iyi sonuçlara alabilmek adına izleyebileceğiniz 3 adım bulunur. Tüm detayları aşağıda sizler için sıraladık.

  1. Adım: Cildi Hazırlamak

Aydınlatıcı uygulamadan önce, cildinizi temizleyip nemlendirdiğinizden emin olun. Böylece, aydınlatıcı daha iyi tutunur ve cildinizde doğal bir görünüm sağlar. Bu adım makyaj için oldukça önemlidir. İyi temizlenen ve nemlendirilen ciltte makyaj çok daha pürüzsüz görünür. Bu nedenle mutlaka cildinizi makyaja hazırlayın.

  1. Adım: Aydınlatıcıyı Uygulamak 

Liquid Illuminator'ı uygulamak için, bir fırça ya da parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Aydınlatıcıyı cildinizin belirli noktalarına uygulayın: elmacık kemikleri, kaş altı, burun üstü,  göz ve dudaklar… Dilediğiniz noktaları aydınlatarak yüzünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Cemre Baysel de gözler yanaklar ve dudaklar için New Well Liquid Illuminator Aydınlatıcı ürününü tercih ediyor. Böylece cildi daima taze ve fresh görünüyor. Makyajda doğru kısımları aydınlatmak ve doğru bölgeleri ise kontürlemek son derece mühim. Yüz hatlarınızı doğru analiz edip uygulama yaptığınızda mükemmel sonuçlar elde ediyorsunuz.

  1. Adım: Aydınlatıcıyı Dağıtmak 

Aydınlatıcıyı uyguladıktan sonra, hafifçe dağıtın. Parmaklarınızı kullanarak, aydınlatıcıyı yüzünüze yedirin. Böylece, cildinizde doğal bir ışıltı elde edebilirsiniz. Tabii ki elleriniz ile ürünü kullanmayı tercih etmiyor olabilirsiniz. Bu durumda bir beauty blender ya da makyaj fırçasından destek alabilirsiniz.

Likit Aydınlatıcı, her cilt tipi için uygundur. 3 farklı renk seçeneği sayesinde her cilt tonuna uygun bir seçenek sunar. Uzun süre kalıcılığı ile dikkat çeker. Gün boyu cildinizde doğal bir aydınlatma etkisi bırakır. Liquid Illuminator'ı uygulamak için, genellikle yuvarlak ve sık kıllı bir aydınlatıcı fırçası kullanılır. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi parmaklarınızı da kullanabilirsiniz. Herkesin makyaj uygulama stili farklı olabilir. 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.