Kadın ve Erkek Yüz Bakım Ürünleri

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Yüz Bakımı

Güne iyi başlamanın sırrı, sabahları aynaya baktığında kendini bakımlı hissetmendir. Yaşam enerjini yansıtan yüzünün sağlıklı, pırıl pırıl bir görünüme sahip olması ve günün her saatinde dingin kalabilmen, yüz bakımına bağlıdır.

Kent yaşamı, cildin çeşitli kimyasallar, güneş ışığı ve hava kirliliği gibi etkenlere maruz kalmasına neden olur. İyi bir bakım ile cildini bu olumsuz etkilerden koruyabilirsin. Sağlıklı bir cilde kavuşmanın ilk kuralı temizliktir. Sabahları cilt yapına uygun olarak, buhar yöntemi, nemlendirici etkisi olan sabunlar, yüz temizleme jelleri ya da sütleri ile yüz temizliğini yapabilirsin.

Temizleme işleminden sonra gözenekleri küçülten, sıkılaştırıcı etkisi ile cildin temiz kalmasını sağlayan bir New Well tonik kullanmalısın. Toniğin ve nemlendirici kremin yaşına ve cilt tipine uygun olanını tercih ederen en iyi sonucu alırsın. Tonik sonrası süreceğin besleyici ya da yaşlanma karşıtı bir nemlendirici krem ile yüzünün ihtiyacı olan ışıltıyı yakalayabilirsin. New Well nemlendirici kremler cildin yüzeyinde ince bir tabaka oluşturarak vücut sıvısının içeride kalmasını sağlar. Böylece cildin kuruması da önlenmiş olur.

Yüz bakımı sırasında önemli bir ayrıntı, göz çevresinin bakımıdır. Göz çevresindeki deri tabakası, yüzün diğer bölümlerinden çok daha esnek ve incedir. Bu nedenle, yaşlanma etkileri ilk önce bu bölgede başlar. Göz çevresi için özel üretilmiş göz altı kremleri ve morluk giderici kremler, günlük kullanıldığı taktirde cildinin gençleşmesi için oldukça idealdir.

Peki, ya cilt bakımında kullanılan bir diğer ürün olan peeling nedir? Her gün yapılan yüz bakımı, elbette yaşlanma karşıtı olarak en ideal çözümdür. Ancak zamanla cildin yüzeyinden daha derine inerek bir cilt temizliğinin de yapılması gerekebilir. Peeling ile gözeneklerde biriken ter ve kirleri temizleyebilir, siyah noktalar giderebilirsin. Uygulaması oldukça kolay olan bu yöntemde cilt tipine uygun olarak satın aldığın New Well peelingi göz çevresi hariç dairesel hareketlerle yüzüne hafif hareketlerle ve masaj yaparak sürmeli, 1-2 dakika sonra bol su ile yıkamalısın.

Yüz bakımı için etkili bir diğer yöntem de kil maskesidir. Haftalık ya da aylık periyotlarla uygulanabilen maske, içinde kalsiyum, magnezyum, çinko ve demir gibi mineralleri barındırır . Kil maskesi, yüzyıllardır kullanılan bir güzellik sırrıdır. Günün sonunda yoğun tempo, makyaj ve hava koşulları gibi etkilerle yorulan cildini, vitamin dolu bir New Well yüz maskesi ile dinlendirebilir, ardından gelen toniğin serinleten, ferahlatıcı etkisi ile daha parlak ve daha canlı bir yüz ile ertesi güne hazır olabilirsin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.