Yüz Bakımı

Kadın ve Erkek Yüz Bakım Ürünleri

yüzz.jpg (36 KB)

Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Genç ve dinamik görünmenin sırları, yüzyıllardır merak edilen konular arasında yer alır. Kadınların da erkeklerin de gençlik iksirleri peşinde koşması, kırışmayan ve yaşlanmayan bir cilde kavuşmak istemesi günümüzde en etkili kozmetik ürünlerinin ortaya çıkarılmasında etkili oluyor. Cilt bakımı konusunda kullanılabilecek maskeler, jeller ve cilt beyazlatıcı krem; kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilir. Gerek eşsiz formülleri gerekse cilt üzerindeki muazzam etkileri, bu ürünlerin birçok kişi tarafından kullanılmasını sağlar.

Yüz Bakımı


Cildin canlı ve sağlıklı görünmesinde temizleme ürünleri son derece etkili olur. Gün içerisinde sürekli olarak kirli havaya maruz kalan cilt, bir süre sonra canlı görünümünü kaybetmeye başlar. Gözenekler tıkanır, bundan dolayı nefes alması daha da zor hale geliyor. Yaşlanmayı hızlandıran dış etkenler nedeniyle çok daha solgun bir cilt ortaya çıkar. Böyle durumlarda New Well cilt tonikleri, kil maskesi ve temizleme jelleri, bu sorunu kolayca çözer. Cildin yapısına uygun olarak üretilen bakım ürünleri sayesinde, ihtiyaç duyulan tüm enzimler kolaylıkla alınabilir. Derinlemesine temizlik sonrasında ise peeling uygulamalarıyla cildin canlanmasını sağlamak daha da kolaylaşır.

Yüz Bakım Malzemeleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Yüz bakım uygulaması sırasında kullanılan malzemelerin de kendine göre özellikleri bulunur. Her şeyden önemlisi; cilt yapısına uygun ürün seçmek, hem kadınlar hem de erkekler açısından büyük bir önem taşır. Kaliteli bakım ürünleri ile cildiniz daha temiz bir görünüm kazanır; bunun yanı sıra, yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırma şansı da sunar. Yüzün her bölgesi için farklı özelliklerde üretilen bakım ürünleri, yaşa bağlı olarak da farklılık gösterir. Her yaş aralığına uygun şekilde üretilen kozmetikler arasından seçim yaparken kendi yaş grubunuza özel ürünleri satın almanız, etkili bir sonuç elde etmeniz adına önem taşır. Bunlara ek olarak, yüz bakım malzemesi seçimlerinde, kalite ve bilinirlik büyük önem taşır. Orijinal ürünler kullanmak, cildin esnekliğini ve genç dokusunu korumasına yardımcı olurken form bozukluklarının onarımında da büyük etkisi olur.

Bakım ürünlerinde önemli noktalardan bir diğeri de gece ve gündüz kremleridir. Özellikle, gündüz kremi tercih ederken yüksek korumalı olanları tercih etmelisiniz. Böylece, günlük koşuşturmaca içinde, cildinizi güneş ışınlarından korunmuş olur. Bununla birlikte, açıkta satılan ürünlerden de uzak durmak, son derece önemli detaylar arasında bulunur.

Erkek Yüz Bakımı


Modern erkeklerin de cilt bakımına fazlasıyla önem vermesi, farklı bakım ürünlerinin üretilmesini sağlamıştır. Belirli periyotlarda cilt bakımının yapılması, kadınlarda olduğu gibi erkeklerin de gençleşmesine imkan tanır. Cildi kuruyan, kırışan ya da birçok farklı cilt problemi ile boğuşan erkekler için de çok geniş bir skalada kozmetik ürünü bulunur. Kadınların yaptığı birçok bakım uygulaması, erkekler için de geçerlidir. Cildin temiz olması ve nemlendirilmesi, bakım aşamalarının ilk sırasında yer alır.

New Well cilt nemlendiricileri ile özellikle soğuk havalar karşısında sertleşen ciltler kolayca yumuşatılarak esnekliğini geri kazanması sağlanır. Nemlendirici ve koruyucu ürünler sayesinde ciltte, soğuğa ve dış etkenlere bağlı olarak gelişen çatlama gibi problemlerin de önüne geçilebilir. Bununla birlikte, cilde uygulanacak kil maskesi, peeling çeşitleri, farklı yüz maskeleri; cildin yenilenmesinde etkili olur. Özellikle, belirli periyotlarda yapılan yüz bakımları, bir süre sonra etkisini daha iyi birşekilde gösterir.

Yüz Bakımı İçin Doğal Yöntemler


Cilt bakım uygulamalarında kaliteli kozmetik ürünlerinin dışında, doğal yöntemler de bulunur. Ancak doğal yöntemlerden yararlanmak bazen yeterli etkileri sunmaz. Bunların yanında doğal ürünleri kullanmak her cilt yapısı için de uygun olmayabiliyor. Ciltlerin yapısal özellikleri farklılıklar gösterdiğinden, kullanıcılar çok farklı dermatolojik yan etkiler ile karşı karşıya kalabilir. Bu nedenle doğal yöntemler tercih edilmeden önce mutlaka iyi araştırılması gerekiyor. Cilt yapısına uygun ve uzmanlar tarafından önerilen doğal yöntemlerin tercih edilmesi, sağlıklı bir sonuç elde edilmesi açısından büyük önem taşıyor.

Evde Yüz Bakımı Yapmanız için Gereken Malzemeler


Evde yüz ve cilt bakım uygulaması yaparken kullanılan basit bazı malzemeler vardır. Bu malzemeler içerisinde temizleyiciler, peelingler, cilt bakım maskeleri, gece ve gündüz kremleri bulunur. Ancak her ürünün belli bir sıralama içerisinde ve periyodik olarak kullanılması gerekir. Yüzü kirden arındırdıktan sonra, peeling yaparak hafif bir masaj eşliğinde cildin daha canlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

New Well peeling ürünleri ile cildin ihtiyaç duyduğu canlanma etkisini, kolaylıkla ortaya çıkarabilirsiniz. Hassas bir formüle sahip olması sayesinde bu ürünler, cilde zarar vermez ve derinlemesine bir temizlik imkanı sunar. İyi bir temizlik için ve peeling sonrasında cildin ihtiyaç duyduğu mineralleri içeren gece kremlerini kullanarak rutin bakım uygulamalarını tamamlayabilirsiniz.

Doğal Yüz Bakım Malzemeleri


Yüz bakım malzemelerinde doğal içerikli ürünleri kullanmak cilt sağlığı açısından büyük bir önem taşır. Bunun için doğal formüllere sahip New Well ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Cildin doğal tonunu koruyan ve hassas yapıları ile tene uyumlu olarak üretilen kozmetikler, kullanıcıların bakım ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılar. New Well ürün koleksiyonlarındaki doğal yüz bakım malzemeleri; kullanım kolaylığının yanı sıra, hemen sonuç verir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.