Doğal Kil Maskesi

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Sivilce ya da siyah nokta gibi sorunların giderilmesinde sıklıkla tercih edilen kil maskesi, cildin sıkı bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Cildi, olumsuz dış etkilere karşı da koruyabilen kil maskeleri her cilt tipi için farklı içerikler ile üretilir. Siz de New Well kil maskesi grubunda cildinizin ihtiyaç duyduğu ürünü bulabilirsiniz.

Kil Maskesi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Kil maskeleri içeriklerindeki formüller sayesinde farklı cilt sorunlarına hitap eder. Fakat herhangi bir cilt sorunu bulunmayanlar da sadece sarkma problemini gidermek ya da daha sıkı bir cilde kavuşmak için de maskeden yararlanabilir. Öncelikle cilt tipini bilerek cildin yapısına uygun ürünü tercih etmek gerekir. Ayrıca cilt şikayeti hangi noktada yoğunlaşıyorsa seçilen maskede şikayeti çözmeye yönelik bir içeriğe sahip olmalı. Herhangi bir cilt sorununuz yoksa peeling özelliği taşıyan Pure Detox Clay Mask ürününü tercih edebilirsiniz.

Kil Maskesi Çeşitleri Nelerdir?

Formülleri sayesinde farklı çeşitleri bulunan kil maskeleri arasında en çok bilineni beyaz kil maskesi olsa da siyah ve yeşil kil maskeleri de sıklıkla tercih edilir. New Well tarafından özel olarak üretilen saf kil maskesi ise bir tür detox özelliği taşır. Kil maskeleri içeriğindeki zengin yağlar sayesinde cilt problemlerine uygun çözümler üretir.

Beyaz Kil Maskesi

Her kullanımdan sonra tazelenmiş bir cilde kavuşmanızı sağlayan beyaz kil maskesi içeriğindeki argan yağı sayesinde cildin pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Daha sıkı bir cilt görünümü sağlarken gözenek oluşumunun da önüne geçer.

Yeşil Kil Maskesi

Yeşil kil maskesi, derinleme bir cilt temizliği isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Cildi ölü hücrelerden temizlemenin yanı sıra cilde kazandırdığı taze görünüm sayesinde yaşlanma etkilerini de ortadan kaldırır.

Siyah Kil Maskesi

Cildi arındıran siyah kil maskesi, arındırma esnasında ciltte tahriş ya da hassasiyet oluşmasını da engeller. Ciltteki kan dolaşımının daha düzenli olmasını sağlayan siyah kil maskesi cildin yumuşak bir his kazanmasına yardımcı olur.

Saf Kil Maskesi

Saf kil maskesi, detoks özelliği ile öne çıkar. Doğal kil maskesi olarak da adlandırılan saf kil maskesi, cildin nem dengesinin korunmasında büyük önem taşır. Makyaj ya da çeşitli sebeplerle ciltte bulunan kalıntıları tam anlamı ile temizler. En iyi kil maskesi seçenekleri New Well tarafından cildine değer verenler için hazırlanır.

Sivilce İçin Kil Maskesi Önerisi

Bazen iyi bir cilt bakımı dahi sivilce oluşumunu engelleyemeyebilir. Bu gibi durumlarda sivilce kil maskesini kullanabilirsiniz. Özellikle Saf Kil Detox Yüz Maskesi, düzenli kullanımlarda sivilcelerin kurumasını engellerken yeniden oluşumunun da önüne geçer.

Kil Maskesi Fiyatları Ne Kadar?

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan kil maskeleri her cilt tipine uygun zengin içerikler ile hazırlanır. Maskelerin çeşitlilik göstermesi fiyatların da çeşitlilik göstermesine neden olur. Kil maskesi fiyatları, tercih edilen ürüne göre değişir. Fakat ürünler herkesin ulaşabileceği makul fiyatlar üzerinden satışa çıkar. Yüz beyazlatıcı krem ya da kil maskelerine kadar tüm bakım ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

En İyi Kil Maskesi: New Well Kil Maskesi

Detoks kil maskelerinden nemlendirici özelliğe sahip kil maskelerine kadar cildiniz için aradığınız maske seçeneklerini New Well'in geniş ürün skalasında bulabilirsiniz. Cilde ipeksi bir görünüm kazandıran kil maskeleri cildinize özel bir bakım yapar. Tercihiniz hangi maske olursa olsun uygulama sonrasında cildinizde ferahlık ve tazelenmişlik hissedersiniz. Cildine değer verenlerin markası olan New Well tarafından geliştirilen kil maskelerinin kullanımı da son derece kolay. Temiz cilde uygulayacağınız maskenin ciltte oldukça rahatlıkla dağıldığını ilk kullanımda görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.