Cilt Bakımının Gözde Ürünü: New Well Nemlendirici Gündüz Serumu

13 Nisan 2021
Cilt Bakımının Gözde Ürünü: New Well Nemlendirici Gündüz Serumu

Cilt Bakımının Gözde Ürünü: New Well Nemlendirici Gündüz Serumu

Gündüz serumu, son dönemde gerek makyaj altında gerekse makyajsız günlerde tercih edilen etkili bir bakım ürünüdür. Cildi yumuşatıp nemlendirir. Aynı zamanda doğal bir ışıltı elde etmenizi sağlar. Böylece daha sağlıklı ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Cilt serumlarının ayrı ayrı popülerlik göstermekte olduğu bu süreçte mutlaka cildinizin ihtiyaç duyduğu ürünlere yönelmeniz gerekir. Özellikle gündüz serumu seçerken güneşin zararlı etkilerini minimum seviyeye indirgeyecek serumları kullanabilirsiniz.

Cilt temizlendikten sonra uygulanan gündüz serumu, güçlü içerikleri ile doğrudan etkili bir cilt bakım ürünü olarak karşımıza çıkar. Birçok ürün damlalıklı şişede bulunmaktadır. Bu sayede fazla ürün kullan

madan maksimum performans elde edebilirsiniz. Herhangi bir cilt bakım ürününü fazla kullanmak gözenek tıkanmasına neden olabilir. Bu nedenle cilt serumları damlalı yapısıyla en doğru miktarı ayarlamanıza yardımcı olur.

Gündüz serumları nemlendirici krem ile karıştırılmamalıdır. Cilt serumları içerisinde yumuşak bir geçiş yapmak ve mükemmel bütünleşme oluşturmak için hyaluronik asit gibi bileşenler bulundurur. Fakat tek başına bir nemlendirici görevi üstlenmez. Bu ürünlerde amaç cildin ihtiyaç duyduklarını alırken cilde nem desteğini de sağlamaktır. Böylece ürün yüzünüz ile kısa sürede bütünleşir.

Gündüz serumu nasıl kullanılır?

Gündüz serumları kullanılmadan önce bazı hazırlıklar yapmak gerekir. Her şeyden önce cildi temizlemeniz önemlidir. Uygun bir makyaj temizleme jeli ile yüzünüzü temizledikten sonra tonikleyin. Bu aşamalardan sonra ise gündüz serumunuzu uygulayabilirsiniz. Damlalı şişede bir gündüz serumu kullanıyorsanız damlalık kısmını direkt olarak yüzünüze bırakmaktan uzak durmalısınız. En iyi sonuçlar için ürünü avuç içine alıp yüzünüze dağıtmalısınız. Serum aşamasından sonra ise nemlendirici ile gündüz bakımınızı bitirebilirsiniz.

Gündüz serumu seçerken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle ürünün içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Temiz içerikli, C vitamini içeren gündüz serumları çok daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bazı cilt serumları lekeleri açmaya ve siyah noktaları engellemeye yardımcı olur. Bu tarz ürünler cildinizi daha yumuşak ve doygun hale dönüştürür. Peki gündüz serumu önerileri nelerdir? Nemlendirici etkili gündüz serumu için New Well cilt bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

New Well Nemlendirici Gündüz Kremi

New Well hyaluronik asit içeren gündüz serumu, cildi nemlendirir ve doğal ışıltısını ortaya çıkarmanızı sağlar.  Cildin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olur. C vitamini desteği sayesinde lekelerin açılmasında aktif rol oynar. Dilerseniz makyaj öncesinde dilerseniz temizlenmiş cildinize makyaj yapmıyor olsanız da uygulayabilirsiniz. Makyaj öncesinde kullanmanız mükemmel bir cilt zemini hazırlamanızı sağlayacaktır. Böylece ten ürünleri cildiniz ile kolayca bütünleşir.

New Well derma yoğun nemlendirici gündüz serumu, hafif yumuşak yapısı ile cilde nazikçe işler. Hızla emilir.Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayabilirsiniz. C vitamini cildinizi beslemenize olanak sağlar. Aynı zamanda siyah noktaları da önlemeye destek olur.

New Well gündüz serumu epidermis olarak isimlendirilen üst derinin derinlerinde oluşan pigmentesyon, yaşlanma kaynaklı lekeler ve çizgiler gibi cilt sorunlarını hedef alacak şekilde tasarlanmıştır.  Sıkılık sağlarken genç görünmenize yardımcı olur. Cildinizi yaşlanmaya karşı korumak, beslemek ve sıkılaştırmak için gündüz serumlarını mutlaka bakım rutinlerinize dahil etmeniz gerekir. Bunun için New Well kalitesine güvenebilir ve cilt bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

New Well Derma Yoğun Nemlendirici Gündüz Serumu Kullanımı:

Her gün temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Sadece haricen kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınız. Göz ile temas ettiği durumda bol su ile yıkayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

GÜNDÜZ SERUMU ÜRÜNÜMÜZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.