Daha Gür Kaş ve Kirpikler İçin 4 İpucu

02 Nisan 2021
Daha Gür Kaş ve Kirpikler İçin 4 İpucu

Daha Gür Kaş ve Kirpikler İçin 4 İpucu

Daha gür kaş ve kirpikler tüm kadınların hayali! Çünkü kaş ve kirpiklerimiz ifademizi etkileyen önemli alanlardır. Belirgin kaş hatları ve yoğun kirpikler bakışlara anlam kazandırır.  Bazen genetik bazı durumlarda ise çeşitli faktörler nedeniyle kirpikler ve kaşlar seyrek görünebilir. Yaşa bağlı olarak da kirpik ve kaşlarda dökülme görünebilir. Bu gibi problemleri yaşamamak adına düzenli bakım yapmak önemlidir. Peki kaş ve kirpik bakımı nasıl yapılır?, Kaş ve kirpik uzatma yöntemleri nelerdir?...

Kaş ve kirpik bakımı nasıl yapılır?

Kaş ve kirpiklerin güçlenmesi, seyrekliğin yok olması için öncelikle bakım ürünleri kullanmayı denemelisiniz. İçerisinde farklı vitamin ve bitkisel yağların bulunduğu bakım ürünleri, kirpiklerin uzamasına ve kaşların yoğunlaşmasına yardımcı olur. Argan yağı, yonca özü, e vitamini, badem yağı, hint yağı gibi ürünler kaş ve kirpiklerde düzenli kullanım ile sonuç alabileceğiniz ürünlerdir. Birkaç yağı birleştirip kaş fırçası yardımı ile kirpiklerinize rimel sürer gibi uygulayabilirsiniz. Bu konuda hangi ürünleri kullanabileceğiniz ve ürün miktarı konusunda endişeleriniz bulunuyorsa kaş ve kirpik serumu satın alabilirsiniz. Tüm bunların dışında kirpik bakımı sürecinizde suya dayanıklı maskara kullanmamaya özen gösterin. Yoğun yapılı bu ürünleri temizlerken kirpikleriniz dökülebilir.

Kaş ve kirpik uzatma yöntemleri nelerdir?

Vazelin sürmek, göz ve kaş maskarası içerisine birkaç damla E vitamini damlatmak en bilinen uzatma yöntemleri içinde yer almaktadır. Bunun dışında makyajı temizlerken nazik olmak ve pamuk pomad kullanarak zorlamadan çıkarmak dökülmeyi engelleyecektir. Yukarıda belirtildiği şekilde temiz kirpiklere badem ve hint yağını karıştırarak uygulamakta son derece yararlıdır. Tabii kaş ve kirpik serumunu tercih ederek daha pratik sonuçlar da elde edebilirsiniz

Kaş ve kirpik serumu nasıl kullanılır?

Kaş ve kirpik serumları kolayca kullanabileceğiniz şekilde üretilir. Kirpikleriniz ve kaşlarınızı besleyip güçlendirecek içerikler bir serum içerisine eklenir. Sizlere de yalnızca fırçası ile kolayca uygulamak kalır. Kirpiklere sürerken dipten uca gelecek şekilde yayılmasına özen gösterin. Diplere ulaşan serum daha kısa sürede uzama sağlayacaktır.

Dr.Clinic kaş ve kirpik güçlendirici serum

Dr.Clinic kaş ve kirpik güçlendirici serum, doğal içeriği ile seyrek kaş – kirpiklerinizi onarır. Kaş ve Kirpik Serumu içeriğinde bulunan doğal bitkisel özler ile kıl köklerini besler ve düzenli kullanıldığı takdirde kaş ve kirpiklerin uzamasına yardımcı olur. Düzenli kullandığı takdirde kaş ve kirpiklerinizdeki farkı göreceğiniz doğal içerikli bu ürün, hayal ettiğiniz kaş ve kirpiklere ulaşmanızda size yardımcı olacak!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.