Ürün Özellikleri
Derma Cover Natural Bronzer Powder

Yüzünü boyutlandırmak ve yüzünde bronz bir etki oluşturmak için New Well Derma Cover Natural Bronzer Powder kullanabilirsin. Yumuşak bir yapıya sahip olan ürün, yüksek pigmantasyonu ile gün boyu etkisini korur. Kalıcı özelliği sayesinde ürünü özel günlerde de güvenli bir şekilde kullanabilirsin.

Kadifemsi dokusu sayesinde ürünü kolayca uygulayabilirsin. Cilt rengin fark etmeksizin kullanabileceğin New Well Derma Cover Natural Bronzer Powder, cildinin kusursuz görünmesini sağlar. Ayrıca tondötenin kalıcılığını da artırır. Cilt renginde denge oluşturan ürün, dermatolojik testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulur. Bronzluğun cazibesini yakalamanı sağlayan New Well Derma Cover Natural Bronzer Powder, ışıltını gün boyu korumanı sağlar. Farklı renk kombinasyonlarına sahip makyajlar ile kullanabileceğin ürünü farklı allıklar ile de uygulayabilirsin.

Yüzüne sıcak bir dokunuşta bulunman için üretilen bronzer, cildinde ağırlık hissi oluşturmaz. Elmacık kemiklerinin üzerine olduğu gibi alnının bitimine de uyguladığında yüzüne mükemmel bir boyut kazandırırsın. Hafif yapısı cildinin taze kalmasına da olanak tanır. Cildin ile anında bütünleştiği için her kullanımda aynı sonucu aldığını görebilirsin. Kremsi dokusuyla Bronzer Powder iyi bir makyaj için en etkili çözümdür.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.