-%50 Yeni
Ürün Kodu : 4961

Derma Cover Liquid Highlighter - 04

46,86 TL
93,72 TL
derma

01

Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri
​Derma Cover Liquid Highlighter - 04
 
Kadınlar için makyaj oldukça önemlidir, bazı kadınlar içinse olmazsa olmazdır. Özellikle özel kullanım şekliyle highlighter, pek çok kadın için makyajın en önemli parçasıdır. ​Derma Cover Liquid Highlighter - 04, kolay kullanımı ve cilde verdiği parlaklıkla kadınların tercihidir. Highlighter, canlı ve çekici görünmeni sağlar. New Well ​Derma Cover Liquid Highlighter - 04 yüzünü ışıl ışıl yapar, bütün makyajını daha belirgin hale getirir. 
 
Yüzünde, higligter uygulaman gereken üç bölge var. Bu bölgeler; elmacık kemiklerin yani şakak bölgesi, kaşlarının bitme noktasının alt tarafı ve dudaklarının kenarlarıdır. ​Derma Cover Liquid Highlighter - 04'i, bu bölgelere gerektiği şekilde uyguladığında doğal, çekici ve daha canlı bir görünüme sahip olursun.
 
​Derma Cover Liquid Highlighter - 04 uzun süre kalıcılık sağlar, ayrıca cilt dostudur. Gün boyu canlı ve çekici bir görünüm kazanmana sağlar. Kullandığında parlak ve mükemmel bir makyaj elde edersin.
 
Likit yapısıyla simsiz bir parlaklık sağlar. ​Derma Cover Liquid Highlighter - 04, aynı zamanda oldukça kullanışlıdır, highlighter fırçasını kullanarak ürünü yüzünde aydınlatmak istediğin bölgelere kolayca uygulayabilirsin. Burnunun uç kısmı, burun kemiğin, kaşlarının alt kısmı, şakakların ve dudakların üst kısmına uyguladığın highlighter; oldukça iyi sonuçlar verir. Sen de daha dikkat çekici ve profesyonel bir makyajı New Well Derma Cover Liquid Highlighter ile elde edebilirsin.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.