Derma Liquid Highlighter - Dark ile gün batımı ışığını yansıt!

01 Ekim 2022
Derma Liquid Highlighter - Dark ile gün batımı ışığını yansıt!

Derma Liquid Highlighter - Dark ile gün batımı ışığını yansıt!

Likit highlighter yaz - kış severek kullandığımız bir ürün. Ciltte katman yapmaması, krem gibi kolayca bütünleşmesi bu ürünü vazgeçilmez kılıyor. Ama özellikle yaz akşamlarında tercih edilen dark rengi, gün batımını cildimize yansıtmamızı sağlıyor! Bu nedenle yaz ve sonbahar başlarında hepimiz makyaj çantamızda bir koyu likit aydınlatıcı bulunduruyoruz. 

Parlaklık, doğal ışıltı ve ıslak bitişli cilt görünümü, yazın olmasını en çok istediğimiz şeylerden biri. Bunun için öncelikle cilt temizliğine önem vermeli ve sonrasında ise ciltte ağırlık yapmayacak ve kolayca bütünleşecek ürünler seçmeliyiz. Peki bu ürünler hangileri? 

Güzel bahar ayları ve tatlı yaz günlerinde yüzümüzün ışıldamasını istiyoruz. Bunu sağlamak için son dönemlerde simli fondötenler çıksa da doğal göründüğünü söyleyemiyoruz. Çünkü aslında bizim istediğimiz sim sim değil fresh bir parlaklık. İşte bu etki de daha hafif ve kremsi ürünler ile sağlanabiliyor. New Well Derma Liquid Highlighter - Dark da bunlardan bir tanesi!

Likit highlighter ürünlerinde New Well etkisi!

Derma Liquid Highlighter - Dark, kolay kullanımı ve cilde verdiği parlaklıkla kadınların tercihidir. Highlighter, canlı ve çekici görünmenizi sağlar. Özellikle aydınlatıcılar kadınlar için vazgeçilmezler listesinde yer alır. New Well ​ highlighter dark gold rengi yüzünüzü ışıl ışıl yapar, bütün makyajınızı daha belirgin hale getirir. Bu ürünü göz üstüne de sürebilir ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Yüz bölgesinde, higligter uygulamanız gereken üç bölge bulunur. Bu bölgeler; elmacık kemikleriniz yani şakak bölgesi, kaşların bitme noktasının alt tarafı ve dudaklarının kenarlarıdır. ​Derma Liquid Highlighter - Dark, bu bölgelere gerektiği şekilde uyguladığınızda doğal, çekici ve daha canlı bir görünüme sahip olursunuz. Cildi iyi tanımak ve parlaklık verilmesi gereken noktaları keşfetmek, makyajın daha profesyonel görünmesini destekler.

 Derma Liquid Highlighter - Dark rengi uzun süre kalıcılık sağlar ve de cilt dostudur. Gün boyu canlı ve çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcıdır. Kullandığınızda parlak ve mükemmel bir makyaj elde edersiniz. Ürünü isterseniz makyaj süngeriyle, makyaj fırçalarıyla ya da ellerinizle tampon hareketler yaparak kullanabilirsiniz.

 Likit bir yapıya sahip olduğu için simsiz parlaklık sunar. ​Derma Liquid Highlighter - Dark, aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. Highlighter fırçasını kullanarak ürünü yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz kısımlara saniyeler içinde uygulayabilirsiniz. Burnun uç kısmı, burun kemiği, kaşların alt kısmı, şakakların ve dudakların üst kısmına uyguladığınız aydınlatıcı; oldukça profesyonel - kaliteli sonuçlar verir. Siz de daha dikkat çekici ve profesyonel bir makyajı Derma Liquid Highlighter - Dark ile elde edebilirsiniz.

Derma Liquid Highlighter; kremsi ve ince dokusu ile kolayca uygulanır, yüzünüze aydınlık ve sağlıklı bir parlak görünüm verir. Yüzünüzde aydınlatmak, ışıltı katmak ve parlaklık vermek istediğiniz bölgeye fırça ile uygulayınız ve parmak uçlarınızla dağıtınız. Kaş kemiği, elmacık kemiklerinin üstü, çene, burun üst kemiği, dudak kıvrım gibi yüzün yüksek noktalarına istediğiniz yoğunlukta uygulayabilirsiniz.

Likit highlighter tonlarından dark ile tanışın! Gün batımının müthiş parlaklığını cildinize yansıtın. Derma Liquid Highlighter - Dark için tıklayın.

 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.