-%50 Yeni
Ürün Kodu : 1038

Derma Makeup Fondöten - Intense Cover Longlasting 03

129,90 TL
259,80 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri
Derma Kozmetik Fondöten - Yoğun Kapatıcı 03

Tempolu bir yaşam tarzın varsa, kullandığın fondöten de buna ayak uydurabilmeli. Neyse ki, gün içerisinde makyaj tazeleyerek kusursuz görünümü devam ettirme gereksinimi artık tarihe karışıyor. Derma Makeup Fondöten - Intense Cover, uzun süren kalıcı etkisi ile makyaj çantasının vazgeçilmez ürünü olmaya aday. Cilt üzerinde katman hissi vermeyen fondöten oldukça doğal görünüyor. Bunun nedeni formülünde bulunan faydalı mineraller. Doğal bir kil olan kaolin, magnezyum ve sodyum gibi minerallerden oluşan ve 4 farklı renk seçeneği bulunan Derma Makeup Fondöten - Intense Cover, her cilt tipine uyum sağlıyor aynı zamanda da cilde ağırlık hissi vermiyor. Uzun süren kapatıcı etkisi ve cilde kazandırdığı canlılık ile iyi görünmenin hazzını gün boyu yaşayabilirsin.

Güneş lekeleri, akne ve sivilce izleri gibi çeşitli cilt kusurlarının hepsini gizleyen Derma Makeup Fondöten - Intense Cover, yüksek kapatıcı özelliğe sahip muhteşem bir ürün. Ter, nem ve zaman gibi etkenlerle ciltten kayıp gitmiyor. Kadife dokusu ince çizgileri yumuşatıyor ve sağlıklı bir cilt görünümü kazandırıyor. Özellikle de birden fazla ürün kullanmak istemiyorsan Derma Makeup Foundation - Intense Cover, senin için en doğru tercih olabilir.

Doğru ürün seçmedeki özeni, ürünün kullanımı sırasında da gösterilmek gerekiyor. Fondöten uygulamadan önce cildinizi temizleyin. Daha sonra sünger ya da fırça gibi yardımcı malzemelerle fondöteni eşit olarak uygulayın ve değişime şahit olun. En uzun günde bile bozulmayan kusursuz görünüm için kesinlikle Derma Makeup Foundation - Intense Cover ile tanışmalısın.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.