Ürün Kodu : 1160

Diamond Matte Lipstick 06| Gün Boyu Kalıcı

119,95 TL
239,90 TL
Seçiniz

Diamond Matte Lipstick 06

Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Diamond Matte Lipstick

Diamond Matte Lipstick , pek çok farklı şekillerde üretilen rujların en klasik çeşitlerinden biri olarak bilinir. Diamond Matte Lipstick, kullanım kolaylığı sağlaması açısından kadınların en çok kullandığı ruj tipidir. Lipstick formundaki rujlar; mat, parlak, metalik olmak üzere farklı yapılarda karşımıza çıkmaktadır. Son yılların en büyük trendi olan mat lipstick rujlar, New Well’de seni bekliyor!

Diamond Matte Lipstick rujlar, 6 farklı renk seçeneğiyle bütün zevklere hitap etmektedir. Sade bir makyaj yapmak istediğinde kırmızı ve bordo tonlarında iddialı bir görünüm yaratmak istediğinde bordolar ve kırmızılar makyajına renk katabilirsin. New Well rujlar, mat yapısı sayesinde kadife bir his bırakır ve dudaklarınla bütünleşir. Dudaklarda yarattığı doğal görünüm, sade ve asil bir imaj oluşturmanı sağlar. Gün boyu kalıcılık vadeden Diamond Matte Lipstick rujlar, hiçbir şekilde akma ya da bulaşma yapmaz. Ruj tazeleme derdinden kurtulmak istiyorsan bu tip mat rujlar tam anlamıyla sana göre.

Lipstick rujları, stick formda olduğu için dudaklarına direkt uygulayabilirsin. Dudak çizgisini taşırmadan ruju sürebilmek için dudak kalemiyle dudağını çerçeveleyip rujunla çerçevenin iç kısmını doldurabilirsin. Ruj renginin dudağında daha doğal görünmesini istiyorsan; New Well Diamond Matte Lipstick ruju, ruj fırçası yardımıyla daha hafif bir şekilde uygulayabilirsin.6 renk seçeneğinden kendine en uygun New Well ruju bularak güzelliğine güzellik katmanın şimdi tam vakti!

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.