En Kapatıcı Fondöten Önerileri: New Well Akne Kapatıcı Fondöten

16 Nisan 2021
En Kapatıcı Fondöten Önerileri: New Well Akne Kapatıcı Fondöten

En Kapatıcı Fondöten Önerileri: New Well Akne Kapatıcı Fondöten

Fondöten, cilt kusurlarını kapatan ve tek ton görünüm elde etmenizi sağlayan bir ten ürünüdür. Fakat o mükemmel sonucu elde etmek için hepimiz en kapatıcı fondöteni kullanmak istiyoruz. Akne izlerini gizleyen, kızarıklıkları yok ederken cilde doğal bir ışıltı kazandıran fondötenler hepimizin gözdesi! Peki en kapatıcı fondöten önerileri nelerdir?, En iyi kapatıcı fondöten markası içeriği ile tüm detaylara göz atabilirsiniz.

Fondöten seçimi kadınlar için hassas konulardan biridir. Cilt ile tam uyumlu rengi seçebilmek için birçok deneme yapılmalıdır. Bazı fondötenlerde ise renk skalası sınırlı olduğu için seçim yapmak zorlaşır. Renk dışında fondötenin ciltteki etkisi de önem gösterilen diğer bir husustur. Ciltte kuruluk yapan, tabaka halinde görünmesine neden olan fondötenler eksi değer taşırlar. En iyi fondöten için ten rengi ile tam uyum sağlayan, cildi kurutup pul pul görünmesine sebep olmayan, doğal bir ışıltı verirken tam kapatıcılık gösteren ürünlere yönelmelisiniz. Dolayısı ile seçim son derece zor. En verimli tercihi yapabilmek için cilt tipinizi iyi analiz etmeniz gerekir. Eğer yağlı bir cildiniz bulunuyorsa ıslak bitişli fondötenlerden uzak durmalısınız. Aksi halde gün içinde parlamalar oluşacaktır. Bu da sizi istediğiniz mükemmel sonuçtan uzaklaştırır. Yağlı ciltler için fondöten seçiminde mat bitişli ürünleri denemekte yarar bulunmaktadır.

Kapatıcı fondöten seçerken nelere dikkat edilmeli ?

Öncelikle kapatıcı özelliği yüksek ürünler seçerken cildiniz ile uyumunu keşfetmelisiniz. Kolayca bütünleşen ve dağılma yapmayacak fondötenler daha başarılı sonuçlar sağlayacaktır. Bunun dışında cildi ten makyajına hazırlamak, fondötenin etkisini değiştirecektir. Kuru, nemsiz bir cilt ile fondötenin bütünleşmesi zordur. Bu nedenle cildi ölü derilerden arındırıp nemlendirerek makyajınızın çok daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kuru bir cilt yapısına sahipseniz ıslak bitişli ürünleri deneyebilirsiniz. Böylece cildiniz gün içinde daha parlak ve nemli görünür. Yüzünüze en uygun fondöteni bulma konusunda problem yaşıyorsanız ve çil- akne gibi cilt kusurlarınız bulunuyorsa New Well akne kapatıcı fondöten ürününü deneyebilirsiniz!

Çil ve akne izlerini kapatan doğal bitişli bir fondöten!

New Well’in yeni ürünü olan akne kapatıcı fondöten günlük makyajda da tercih edebileceğiniz, maksimum kapatıcılık sunan bir ürün. Günlük makyajımızı yaparken BB krem ya da fondötenlerin kırmızı lekeleri kapatamıyor olması, bizi istediğimiz görünümden uzaklaştırıyor. New Well bu gibi sorunları yaşamamak ve tek ten rengi ile makyajı çok daha vurgulu hale getirmek için akne kapatıcı ürününü geliştirdi. Bu ürün, tek adımda cilt lekelerini profesyonel şekilde kapatmanızı sağlıyor. Makyaj öncesi arındırılmış bir cilt üzerine nemlendirici uygulayın. Ardından makyaj bazı ile tutuculuğu güçlendirin ve New Well akne kapatıcı fondöten ürününü kullanın. Çil, sivilce ve kırmızı lekelerin çabasız şekilde yok olduğunu göreceksiniz. Ürün unisex bir ürün olduğu için erkeklerde pratik şekilde kullanabilmektedir. Aynı zamanda cildiniz üzerinde bulunan lekeleri de akne fondöteni ile kapatabilirsiniz.

 

 

Sivilce yapmayan fondöten ürünleri

Yağlı ve hassas ciltlerin en büyük problemi sivilceye meyilli olmalarıdır. Bu nedenle tercih edilen fondötenler sivilce oluşturmamalı ve cilt sağlığını olumsuz etkilememelidir. Bu nedenle ürün seçerken fiyat faktörü ile birlikte içeriğine de özen gösterilmesi gerekir. New Well akne kapatıcı fondöten bu bağlamda sizlere en iyi seçeneği sunar. Akne kapatıcı fondöten ve diğer tüm ürünleri incelemek için newwell.com.tr web adresini takipte kalabilirsiniz!

YOĞUN KAPATICI FODÖTENLERİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.