Evde deneyebileceğiniz kurtarıcı günlük makyaj modeli!

04 Şubat 2022
Evde deneyebileceğiniz kurtarıcı günlük makyaj modeli!

 

Evde deneyebileceğiniz kurtarıcı günlük makyaj modeli!

Günlük makyaj modeli için deneyebileceğiniz yeni stiller mi arıyorsunuz? Günlük makyajınıza renk katacak tüyolara ihtiyacınız var mı? O halde içeriğimiz tam da size göre! İşte yoğun tempo içerisinde size kısa sürede çok daha dinç gösterecek makyaj modeli…

Günlük yaşamda ton eşitsizliklerini kapatarak yaptığımız makyajları birkaç teknik iyi çok daha iyi bir hale dönüştürebiliriz. Makyaj hepimizin vazgeçilmezi. Kadınlar olarak daima iyi görünmek ve cildimize renk katmak isteriz. Bu nedenle günlük makyajımızda bb krem, fondöten, allık ve maskara gibi temel ürünleri mutlaka kullanırız. Aynı zamanda yüzümüze boyut kazandırmak ve hatları ön plana çıkarmak için bronzerın gücünden faydalanırız. Bu ürünler çok kısa sürede yüzümüzün değişmesini ve kusurları kapatarak daha dinç görünmesini destekler.

Her kadının kendine özel bir günlük makyaj rutini vardır. Bazı kadınlar tek ton ve ışıltılı bir cilt ile renkli lip balmın bebeksi tazeliğini cildine yansıtır. Bazı kadınlar ise eyeliner olmadan bir günlük makyaj düşünemez. Bize sorarsanız günlük makyaj doğal ve etkileyici görünmelidir. Ten ürünü özenle seçilmeli ve yapılan kombine göre allıkfar uyumu belirlenmelidir. Bugün sizlere pratik kullanım için kullanacağınız günlük makyaj modelinden bahsedeceğiz.

Tek ürün ile çok uygulama!

Her sabah allık, göz farı, bronzer gibi ürünleri tek tek uygulamak ve makyaj çantası içerisinde aramak yorucu gelebilir. Bunun için size mükemmel bir önerimiz var. Nude makyaj genellikle her kıyafete ve stile uyumludur. Bu nedenle satın alacağınız terracotta bir allık size her anlamda yardımcı olur. Öncelikle allığı yanaklarınıza uygulayın. Ardından fırçada kalan ürünü göz kapaklarının katlanma bölgesine uygulayın. Gözlerinizin bir anda şekillendiğini ve dış köşelere doğru daha geniş görüneceğini fark edeceksiniz. Aynı zamanda allık ve gözlerde renk uyumu olacağı için makyajda bütünlük sağlamış olacaksınız. Kahve bronz renkteki allığınızı şakaklara ve çene altına uygulayabilirsiniz. Böylece cildiniz çerçevelenecek ve yüzünüz bir anda ısınacak. Soğuk görüntü geride kalırken birkaç fırça darbesi ile yüzünüzü daha canlı hale dönüştürebileceksiniz.

Bingo! Yukarıdaki tekniği uygulayarak günlük bir makyaj yapıp yoğun temponuzu bitirdiğinizde, küçücük bir teknikle makyajınızı gece makyajına çevirebilirsiniz. Renksiz bir lip balm alıp üzerine allıktan bir miktar sürerek parlak – metalik ruj elde edebilirsiniz. Böylece gecenin tüm gözleri sizde olacak! Peki tek ürünle çok uygulama tekniği için hangi allığı kullanabilirsiniz?

Günlük makyaj malzemeleri New Well Terracotta Allık!

Belirgin elmacık kemikleri, gölgelendirme, vurgulu bir ifade için kullanılan terracotta allıklar, bronzer olarak da tercih edilmektedir. Özellikle yüz ve dekolte bölgesindeki renk farklarını gidermekte muhteşem bir kurtarıcı görevi üstlenir. Makyaj çantanızda bir tane olmasını isteyeceğiniz kurtarıcı malzemelerden biri kesinlikle New Well 142 numara allık olacak!

Terracotta Blusher allığı elmacık kemiklerinize, alnınızın ve çenenizin dış hattına hafifçe uygulayarak bronz bir görünüm elde edebilir ve yüzünüzü boyutlandırabilirsiniz. Ekstra bronzer kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Terracotta Allık -142 sayesinde bronz ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu ürünü aynı zamanda göz farı olarak değerlendirebilir ve gözlerinizi de ön plana çıkarabilirsiniz.

Cilde kusursuz bir görünüm kazandıran Terracotta Allık - 142, gün boyu kalıcı yapısıyla makyaj tazeleme problemini geride bırakmanızı sağlar. Yüzde ağırlık yapmaz. Ciltle kolayca bütünleşir ve etrafa bulaşmaz. Uygularken tozutma yaratmaz, etrafa saçılmaz. Böylece ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Makyaj yaparken sürüm kolaylığı sağlar. Sizde tek ürün ile çoklu etkiyi keşfedin ve New Well terracotta allıkları inceleyin!

GÜNLÜK MAKYAJ ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.