Güneş Koruyucu Çocuk Kremi İle Mükemmel Güneş Koruması!

03 Haziran 2022
Güneş Koruyucu Çocuk Kremi İle Mükemmel Güneş Koruması!

Güneş Koruyucu Çocuk Kremi İle Mükemmel Güneş Koruması!

Güneş koruyucu çocuk kremi için araştırmalar artıyor. Yaz aylarının etkisini göstermesiyle birlikte güneşli günler bizi bekliyor. Sabahın erken saatleri de dahil olmak üzere güneşe hemen her zaman maruz kalıyor. Kemik sağlığı için bu durum oldukça yararlı olsa da güneşin zararlı ışınları ciltte önemli sorunlara yol açıyor. Özellikle hassas çocuk cildi, güneşe maruz kaldığında ileri düzey tahriş ve kızarıklık söz konusu olabiliyor. Bu nedenle güneş kremini ihmal etmemek gerekiyor. Çocuk için güneş kremi araştırması yapıyorsanız içeriğimize mutlaka göz atmalısınız. Çocuklar kaç yaşında güneş kremi kullanmalı?, Çocuklar için kaç faktör güneş kremi kullanılmalı? En iyi güneş kremi markası hangisi? Hepsini sizler için yazdık!

Yetişkin ve çocuk cildi arasında büyük farklar bulunur. Çocukların cildi fazlasıyla hassastır. Aynı zamanda alerjen oluşturma riski de yüksektir. Bu nedenle çocuğunuz için uygun bir güneş koruyucu seçmek istiyorsanız temiz içerikli kremlere yönelmelisiniz. SPF koruması ise en az 50+ olmalı. Temiz cilde en az 20 dakika önce uygulama yapmalı ve çocuğunuzu bu işlemden sonra güneşe çıkarmalısınız. Sıcak yaz günlerinde parklarda, sahillerde dolaşmak ve çocuğunuzu özgürce eğlendirmek için önem almak şart.

Çocuklar kaç yaşında güneş kremi kullanmalı?

Çocukların güneş kremi kullanmaya başlama yaşı belirlidir.  Bebek ürünleri 0-3 ay aralığından itibaren 3 yaşına kadar kullanılabilen ürünlerdir. Çocuk ürünleri ise 3 yaştan, 10-14 yaş aralığına kadar kullanılmalıdır. Güneş koruyucu kremler; fiziksel filtre içeren, kimyasal filtre içeren ve her ikisini de içerenler olmak üzere 3 farklı çeşide sahip. Fiziksel filtre içeren koruyucular ciltte bariyer oluşturuyor. Güneş ışınlarını yansıtarak uzaklaştırıyor. Böylece zararlı ışınlar cilde direkt temas edemiyor.

Çocuğunuz için en iyi ve etkili korumayı hedeflediğinizi biliyoruz. Bu nedenle onların narin cildine zarar vermeyecek en iyi önerileri sizlerle paylaşıyoruz. Su bazlı güneş kremleri koruyuculuğu maksimum seviyeye çıkarıyor. Havuzda ya da denizde cildi korumayı sürdürüyor. Bu nedenle tercih sürecinde koruyuculuk faktörüne dikkat etmeniz fayda sağlar.

Çocuklar için kaç faktör güneş kremi kullanılmalı?

Çocuklar için kaç faktör güneş kremi kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız SPF 50+ olarak bilgilendirme sağlayabiliriz. Yüksek koruyuculuk içermesi oldukça önemli. Çocukların doğal savunma sistemini korumak ve güneşe maruz kalma nedeniyle oluşabilecek hücresel hasarları önlemek için SPF 50 veya SPF 50+ faktörüne sahip olmalıdır. Bu konuda öneriye ihtiyacınız varsa New Well güneş koruyucu çocuk kremi ürününü kullanabilirsiniz.

New Well Güneş Koruyucu Çocuk Kremi, 50 faktörlü koruma etkisi ile çocuğunuzun hassas cildi için en iyi bakımı sunar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek seviyeli / geniş spektrumlu koruma sağlar. Günlük kullanıma uygundur. Sende bebeğin ya da çocuğun için etkili bir güneş koruyucu kullanmak istiyorsan New Well  Güneş Koruyucu Çocuk Kremi’ni keşfedebilirsin!

 

En iyi güneş kremi markası hangisi?

Çocuk cildi, yetişkinler ile kıyaslandığında çok daha hassastır. Yoğun güneşe maruz kalan çocuk cildinde tahriş ve lekelenme görünebilir. Bu nedenle güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce vücudun güneş gören tüm alanlarına uygulama yapılmalıdır. Temiz içerikli ürünler kullanmak herhangi bir alerjen riski için önem arz eder. Paraben, parfüm gibi maddelerin olmadığı güneş kremleri tercih edilmelidir. Aynı zamanda tercih edilen krem hem UVA hem de UVB koruması içermelidir. New Well  Güneş Koruyucu Çocuk Kremi, tam ve etkili koruma için ihtiyaç duyduğun her detayı içeriğinde barındırır.

GÜNEŞ KREMİ  ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.