Ürün Kodu : 979

Güneş Kremi Yüksek Koruma Spf 50+(Aloe Vera)

299,95 TL
599,90 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Güneş Kremi Yüksek Koruma Spf 50+(Aloe Vera)

New Well Spf 50+ Güneş Koruyucu Krem, içeriğinde Aloe Vera, Hyaluronic Acid, Canola Oil, Vitamin E bulunmaktadır. cildini güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Yalnızca yaz aylarında değil diğer tüm zamanlarda da güneş kremi kullanımı ihmal edilmemelidir. Cildin güneşe fazlaca maruz kalması, leke oluşumuna ve hassasiyete sebep olabilir. Bu nedenle temizlenerek kirden ve makyajdan arındırılmış cildine New Well güneş koruyucu kremi uygulayabilirsin.

Güneş ışınları yararlı etkilerinin yanı sıra fazla maruz kalındığında zararlı etkiler de gösterebilmektedir. Uzun süre ultraviyole ışınlara maruz kaldığında cilt kanseri gibi ciddi sağlık problemleri yaşanabilir. Güneş kremleri ise ultraviyole radyasyonun bir kısmını emerek ya da yansıtarak güneş yanığını önler ve cilt kanserinin önüne geçer. Özel olarak formüle edilen New Well Spf 50+ Güneş Koruyucu Krem, beyazlık bırakmadan etkin koruma sağlar.

Kullanım Şekli: Güneşe maruz kalmadan 20 dakika önce güneşe maruz kalacak temiz cilt bölgelerine eşit miktarda dağıtarak uygulayın. Daha iyi ve devamlı bir koruma için 2 saat arayla uygulama işlemini tekrarlayın. Kullanmadan önce ürünü çalkalayın.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (4)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.