Hair Care Set

No products in category you selected
Sırala
Filter
Filter

Saç Bakım Seti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Güzel ve bakımlı görünmenin yolu saçlardan geçer. Saç bakımı düzenli olarak yapıldığında saçlar, ışıl ışıl parlayarak, sağlıkla uzar. Saç bakımına başlarken, cilt tipinize uygun ürünleri seçmelisiniz. Yağlı cilde sahip olanların, saçları da hızlı yağlanmaya meyilli olur. Cildi kuruyarak pul pul dökülenlerin ise, saç bakımlarında, kuru cilt tipine uygun ürünleri tercih etmeleri önerilir. Saç tipinin belirlenmesi için bir uzmandan yardım alınabilir.

Saç bakımı ürünlerini set olarak almak daha avantajlı olacaktır. Satın alınan saç bakım yağı haftada bir kez, aksatılmadan kullanıldığında etki göstermeye başlar. Bu yüzden, saçlarda belirgin bir iyileştirici etki görebilmek için ertelememek ve istikrarlı olmak gerekir.

Saç Bakım Seti Çeşitleri ve İçerikleri Nelerdir?

Her saçın ihtiyaçları farklıdır. New Well saç bakım setleri, saçların ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış içerikteki ürünlerden oluşuyor. Saçların özellikleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak, 4 farklı saç bakım seti satışa sunuluyor. Her setin içinde; serum, krem, maske ve şampuan bulunuyor.

  • Bioenergy Hızlı Uzama Etkili Saç Bakım Seti, içerdiği multi vitamin ve horse tail sayesinde, saçlara hacim ve ışıltı katarken, saçların hızlıca uzamasına katkıda bulunuyor. Saç bakım seti, düzenli olarak kullanıldığında dolgun ve kırılmayan saçlara kavuşmak mümkün oluyor.
  • Bioenergy Hacimlendirici Saç Bakım Seti, özel yağlardan oluşan içeriğiyle saçlardaki folikül tıkanıklıklarını gidererek, daha dolgun ve hacimli saçlara sahip olmayı vadediyor. Saçlara uygulanan bakım sayesinde, saçlar diplere yapışmıyor ve dipleri nefes alıyor.
  • Bioenergy Dökülme Önleyici Saç Bakım Seti, saçlarındaki aşırı dökülmelerden şikayet edenler için hazırlanmış özel ürünlerden oluşuyor. Saçların kırılmasını ve koparak dökülmesini engelleyen bakım setininin düzenli olarak kullanılması faydalı oluyor.
  • Bioenergy Kepeğe Karşı Etkili Saç Bakım Seti, içeriğindeki herbal kompleks ile, kepeğe meyilli olan saçlar için hazırlanmış bir set. Sette yer alan Saç maskesi kullanımı, diplerde kalan fazla yağın alınması için önemli işlev görüyor. Ürün kullanıldığında, saç derisi nefes alıyor, kepekler gidiyor ve ferahlık hissi sağlıyor.

Erkek Saç Bakım Seti İçeriği ve Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar kadar erkekler de saçlarına özen göstererek bakımlarını yapıyorlar. Saçların canlı ve parlak görünmesi için, serum, krem, maske ve şampuanı eş zamanlı olarak kullanmak gerekiyor. Tüm ürünlerin bir arada olduğu, New Well erkek saç bakım setini kullanarak, saçlarınızın ihtiyacı olan nemi kazandırabilirsiniz. Saç bakım seti erkek için, güçlü, dökülmeyen ve kepeklerden arındırılmış saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Saç Bakım Seti Bayan İçin Neler İçermelidir?

Kadınlar, saçlarını farklı renklere boyamayı, değişik şekiller vermeyi severler. Öte yandan saçlara ne kadar müdahale edilirse, yıpranması da o kadar fazla olur. Saçları yıpranmaktan korumak için düzenli olarak uygun şampuanla yıkamanın yanında, serum ve saç maskelerini de kullanmak gerekir. Saç bakım seti bayan. saçların ihtiyacı olan her şey düşünülürek hazırlanmıştır. Özellikle, boyama gibi kimyasallara ve fön gibi yüksek sıcaklıklara, çok fazla maruz kalan saçlar için maske yapılması uygundur. Maske saça uygulandıktan sonra taranarak, 10 dakika bekletilmeli ve ardından yıkanmalıdır. Yıkama sonrasında şampuan kullanmaya gerek yoktur.

Kadınlar, saçlarını iyi tanıyarak, kendi saç bakım setlerini oluşturabilir. Kirli saça şampuan uygulanarak saçlar arındırılır. Ardından saç kremi ile nemlendirme sağlanır. Özel olarak hazırlanmış olan, saç bakım yağları, tarama sırasında kullanılabilir. Saç bakım yağı, ele bir miktar alınarak, diplere yaklaştırmadan saça uygulanmalıdır. Saçların çok sık yıkanması da saçın doğal dengesini bozan bir durumdur.

Fön çektirmeden önce fön suyu kullanılarak, saçlarınızı ısıdan koruyabilirsiniz. Banyo sonrası saçlarınızı kurutmadan önce uygulayacağınız fön suyu da saç kurutma makinesinin yüksek ısısından saçlarınızı korur.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.