Hakkımızda

Sektörde 35 yılı aşkın tecrübesiyle Makyaj Kozmetik, New Well markasıyla renkli kozmetik ve saç bakım ürünleri alanında kendini ispatlayarak Yurtiçi ve yurtdışı toptan satışının ardından Franchise ağıyla Mağazalaşmaya başlamıştır. New Well Geniş ürün yelpazesiyle yüksek kalite ve çeşitliliği bir araya getirerek tüketicilerine sunmaktadır.Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için, üretim tesislerinde ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitede makinalar ve Araştırma-Geliştirmeye yapılan yatırımlar ile kalitesinde yakaladığı devamlılığı sağlamaktadır. Deneyimli AR-GE ekibi, laboratuvarlarında kullandığı ekipmanlarla üretimin ilk aşamasından itibaren analizleri yaparak uygunluğunu test etmektedir. Sektörde yakaladığı bu başarıyla da yetinmeyen New Well-Makyaj Kozmetik, “Kadın ve Kadına Dair” sloganıyla hareket ederek kadınların temel ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duyulan ürünleri Epilady markası ile sunmaktadır. Bu konudaki araştırmalarını da AR-GE çalışmalarıyla geliştirerek ihtiyaçları en doğru ve güvenilir şekilde tüketicilerine sunmaktadır.Yerel pazarda elde edilen yüksek müşteri memnuniyeti, öncelikle bunun istikrarını sağladıktan sonra uluslararası pazarlara açılmaya da yöneltmiştir. New Well-Makyaj Kozmetik yerel pazarda bilinen markalarıyla şu anda birçok avrupa, asya ve ortadoğu arap yarımadası ülkelerine ürünlerini ihraç etmektedir. Şirketin “kalite” anlayışı sadece üretilen ürünlerle sınırlı kalmayıp, bünyesinde istihdam eden her personelin gerekli eğitimlerden geçerek bilinçlenmesini sağlamaktır. Üretimin sorumluluklarının bilincinde olan New Well-Makyaj Kozmetik, gerekli tüm denetimlerden geçerek uygunluğunu kanıtlamış ve bu alandaki belgelerini almaya hak kazanmıştır.
Hakkımızda Resim
Renkli Kozmetik

Türkiye’de ve Dünya’da kozmetik sektöründe geldiğimiz noktayı daha iyilerini yaparak en üst seviyelere taşımak, ve bunu yaparken de insan ve çevre sağlığını gözeterek, sürekli ilerleyen teknolojiyi takip ederek en yüksek kaliteyle markalaşmak. Türk kozmetiğinin kalitesini Dünya’ya duyurarak, kozmetik pazarının her noktasında marka bilinilirliğini arttırmaktır. Global ekonomiye değer katmak, Kişisel bakım bilincini yaygınlaştırmak, Kaliteli, ulaşılabilir ürünleri ve uygun fiyat politikası ile tüketicilerimizin kozmetik alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak, Moda akımlarını ve tüketici eğilimlerini izleyerek ürün çeşitliliği ve kalitemizi en üst düzeye çıkarmak, Özverili ve özgüveni yüksek çalışanlarımızla kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmak, Faaliyetlerimizle tüm paydaşlarımız için fayda ve değer oluşturmak Sosyal sorumluluk projelerimiz ve çevreye duyarlılığımız konularında bilinirlik yaratmak ve Çalışanlarımızı, bu amaç doğrultusunda eğiterek kişisel gelişimlerine ve farkındalıklarına katkıda bulunmak.

Hakkımızda Resim
Hakkımızda Resim
Hedefler

Hedeflere ulaşabilmek için gereken tüm kaynakları doğru zamanlama ve şekilde kullanmanın verimliliğimizi artıracağının bilincindeyiz. Amacımız sadece kar etmek değil, aynı zamanda dengeli büyümeyi sağlayarak amaçlarımza ulaşmaktır. Öncelikli amacımız ekonomik ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Güvenlik; işimizin en önemli parçasıdır. Ve bunun için çalışılan alanlarda gerekli önlemleri almak en önemli vazifemizdir. Yönetim tarzımız iletişime dayanan, tüm ekibimize geniş inisiyatifler verildiği, fikirlere saygılı ve yenilikleri destekleyicidir. Müşterilerimize, satışla bitmeyen bir hizmet sağlamak ve onların bağlılığının devamlılığını sağlamak. Başarımız ortaktır. Ortada bir başarı varsa, bu organizasyonumuzun en iyi şekilde yapıldığının ve ekibimizin yaptıkları işe gönülden olan bağlılığından kaynaklandığını biliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.