Kalem Eyeliner Önerileri ve Eyeliner Çeşitleri

07 Ağustos 2021
Kalem Eyeliner Önerileri ve Eyeliner Çeşitleri

Kalem Eyeliner Önerileri ve Eyeliner Çeşitleri

Kalem eyeliner önerileri için araştırma yapıyorsanız ve pratik bir şekilde kullanabileceğiniz eyeliner çeşitlerini öğrenmek istiyorsanız içeriğimiz size özel!

Kalem eyeliner ürünleri, eşit eyeliner sürme konusunda problem yaşayan kadınlar için mükemmel bir makyaj malzemesi. Yumuşak ucu ile çizgilerin dağınık ve buğulu görünmesini sağlar. Aynı zamanda jel yapıda bir ürüne göre silinebilmesi çok daha kolaydır. Böylece oluşturduğunuz çizgiyi beğenmediğinizde kısa süre içerisinde silip yeniden deneyebilirsiniz.

Eyeliner, gözleri daha çekik göstermeyi sağlayan bir makyaj stilidir. Göz yapınız yuvarlak ise ve biraz daha çekik göstermek istiyorsanız eyeliner çeşitlerini kullanabilirsiniz. Çizgi şeklini göz kapağınıza göre belirleyebilmek en doğru ve güzel sonuçları almanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda eyeliner sürmenin en iyi tekniklerinden biri diğer el ile gözleri yukarı kaldırmamaktır. Aynada tam karşıya odaklanıp çekme ya da göz çevresini germe işlemi yapmadan çizgi hatlarınızı oluşturabilirsiniz. Böylece çizgi şekliniz elinizi serbest bıraktığınızda değişmez.

Eyeliner sürme teknikleri içerisinde yer alan diğer bir önemli nokta ise çizginin göz kapağında kaybolmamasıdır. Çizgi hatlarınız göz kapağının katlanma bölgesinde bulunmamalı. Tüm hatlar gözleriniz açık ve tam karşıya odaklı iken görülebilir olmalıdır.

Kalem eyeliner nasıl sürülür?

Kalem eyeliner kullanmadan önce gözlerinizi makyaja hazırlamalısınız. Yüzünüzü nemlendirin ve ardından bir göz bazı kullanın. Nude bir far ile göz kapaklarınızı sabitleyin. Ardından kalem eyeliner ile çizgi hatlarınızı oluşturacak küçük noktalar oluşturun. Son adımda ise noktaları birleştirin ve boşlukları doldurun. İşte kalem eyeliner kullanmak bu kadar pratik!

Kalem eyeliner önerileri

Kalem eyeliner, eyeliner çeşitleri içerisinden biridir. Yumuşak uca ve yoğun yapıya sahiptir. Eğer bu stili uygulamaya yeni başlıyorsanız ve en doğru ürünü tercih etmek istiyorsanız kalem eyeliner ürünlerine göz atabilirsiniz. Yumuşak ucu kolay uygulama yapabilmenizi sağlar. Eğer kötü bir çizgi oluşturursanız hemen temizleme işlemi yapıp yeniden deneyebilirsiniz.

New Well kalem eyeliner, yoğun siyah rengi ile dikkat çekici bakışlar elde etmenizi sağlar. İnce uçlu fırçası ile kolayca kullanabilir, küçük hamlelerle kusursuz eyeliner deneyimleri yaşayabilirsiniz. Pratik kullanımı ve tekrar uygulama yapmayı gerektirmeyen kalıcılığı sayesinde hem gece hem de gündüz tazelenmiş hissedeceksiniz!

Günlük kullanım için kalem eyeliner sürerken ince ve romantik çizgiler tercih edebilirsiniz. Akşam katılacağınız bir davet için makyajınıza ufak dokunuşlar yapmak istediğinizde eyeliner hatlarını kalınlaştırabilir ve daha dikkat çekici bakışlar oluşturabilirsiniz. New Well Eyeliner Pen, mat görünümüyle kusursuz bir siyahlık sunar. Tek bir hamlede kusursuz eyeliner çizgileri çekebilirsiniz. Kullanmadan önce mutlaka çalkalayarak ürün bazının eşit dağılımını sağlamalısınız.

Eyeliner çeşitleri

Kalem eyeliner, jel eyeliner, likit eyeliner gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Başlangıç için kalem eyeliner kullanmak elinizin daha kolay alışmasını sağlar.  Ardından dipliner ya da likit eyeliner gibi ürünlere yönelebilirsiniz. Düşük gözler için en iyi makyaj illüzyonu olan eyeliner, bir anda dinamik ve yukarı doğru çekik gözler elde etmenizi sağlar. Ancak çizgi hatlarını iyi oluşturmak önem taşır. Kuyruktan itibaren göz pınarına kadar tek bir çizgi çekebilir ve şekli inceleyerek karar verebilirsiniz.

Eyeliner, allık, fondöten, makyaj bazı, maskara ya da bunun gibi diğer tüm kozmetik ürünlerini en uygun fiyatlar ile almak ve profesyonel deneyimler yaşamak için newwell.com.tr web adresini takipte kalın. 20. Yıla özel indirim seçeneklerini değerlendirerek makyaj çantanızın tüm eksiklerini tamamlayın. Keşfetmek istediğiniz yeni ürünleri sipariş vererek yepyeni makyaj stilleri deneyebilirsiniz. Yenilenmenin tam zamanı!

KALEM EYELİNER ÜRÜNÜMÜZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.