Kalite Politikamız

2.jpeg (121 KB)
KALİTE POLİTİKASI

ISO 22716 GMP, ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 OHSAS 18001, HELAL SERTİFİKASI, SAĞLIK BAKANLIĞI ONAY BELGESİ, FDA sertifikalarına sahip olan New Well’in Kalite Kontrol Departmanı üretimin başlangıcından bitimine her aşamasında , ürünleri test etmekte ve yüksek standartlarda kalite kontrolü uygulamaktadır.Üretim tesislerine yapılan denetimlerle de kalite kontrolü denetlemeye tabi tutulmaktadır.Yapılan üretimin her aşaması, hammadde, ambalaj, etiket vb. satın alma süreçleri tamamen denetim ve kontrol altında tutularak tüketiciye en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

New Well olarak son teknolojiye uygun tesislerimizde, tüketiciye en iyi şekilde ve kalitede hizmet verebilmek amacıyla Ar-Ge departmanları kurulmuş olup, Bu tesislerde üretim konusunda kendi alanına uzman ekibimiz ile hijyen ve kalite kontrolleri ile birlikte yüksek standartlara ulaşmak için çalışmalar yapmaktayız. Tüketici tarafından bize bildirilen istek ve önerileri sürekli gündemde tutarak tüketici isteklerini doğrultusunda ürün kalitemizi en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

New Well olarak tüketiciyi memnun etmek ve en iyi şekilde hizmet verebilmek için; sağlıklı tedarikçi ilişkiler yürüterek kaliteli ve güvenilir ürünleri tüketici beğenisine sunmaktayız. Ambalaj ve hammadde tedariki sağladığımız firmaları da kalite kontrol anlayışımız çerçevesinde seçmekteyiz. Ekibimize düzenli olarak eğitimler ve seminerler düzenleyerek meslek içi gelişimiz sağlanması için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

New Well olarak teknolojik gelişmeler çerçevesinde, düzenli olarak yaptığımız eğitim ve seminerlerle üretimin başlangıcından son anına kadar hijyen şartlarını ön planda tutarak tüketicinin bizden beklentisini en iyi şekilde karşılamak amacıyla yasal mevzuatlara ve HELAL 25 standartlarına göre oluşturduğumuz Helal Yönetim şartlarına uyarak siz tüketicilere en iyi biçimde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.


ISO 22716 GMP.PNG (308 KB) ISO 9001.PNG (48 KB) ISO 14001.PNG (48 KB) ISO 13485.PNG (45 KB) OHSAS 18001.PNG (264 KB) HELAL SERTİFİKASI.PNG (287 KB) SAGLIK BAKANLIGI.PNG (347 KB) SAGLIK BAKANLIGI 2.PNG (373 KB) FDI.PNG (622 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.