Kaş Kalemi

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Kaş kalemi, ince ve seyrek kaşları doldurarak doğal ve kalın bir görünüm elde etmeni sağlayan makyaj ürünüdür. Kaşlar yüzün önemli bir kısmını oluşturduğu için makyaj uygulamalarında büyük fark yaratır. Sende kaş yapına uygun kaş kalemleri ile seyrek kısımları doldurabilir ve kaşlarını şekillendirebilirsin.

Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kaş kalemini kullanmaya başlamadan önce kaşlarını yukarı doğru taramalısın. Böylece kaşlarında bulunan boşlukları görebilir ve doğru uygulama yapabilirsin. Kalemi, yatay hareketlerle sadece boşlukları doldurmak amacıyla kullanmalısın. Kaşlarının doğal şekline uygun olacak şekilde, yumuşak hareketlerle uygulamalısın. Doldurma işlemini bitirdikten sonra, son kez kaşlarını tarayıp bitirebilirsin. Uygulama yaparken kaş kalemini dik tutarak kullanmak çizgilerin çok belirgin ve sert olmasına sebep olur. Ayrıca kalemi çok bastırarak kaşa yeni bir şekil vermekte yanlış uygulamalardan biridir. Bu tarz uygulamalar yapay bir görünüme sebep olacağından güzel sonuç vermeyebilir.

En iyi kaş kalemi seçimi için kaş rengine uygun ve aynı tona sahip ürünü tercih etmelisin. Ayrıca ürünün yapısını da göz önüne almalısın. Kaş kalemi ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Orta sertlikte olması hem makyajın daha kalıcı olmasını sağlar hem de kaşlarına zarar vermeni engeller. Doğru yapılmış bir kaş makyajı, kahverengi göz makyajı ile oldukça güzel bir görünüm ortaya çıkarır.

Kaş Kalemi Neden Önemlidir?

Kaşlar ifademizi tamamlayan önemli unsurlardan biridir. Kalın ve doğal görünen kaşlar ile etkileyici bir göz makyajı elde etmek daha kolay hale gelir. Kaş kalemi makyajı tamamladığı ve yüz ifadeni ideal hale getirdiği için makyajın önemli adımlarından biridir. Kaş kalemiyle seyrek kaşlarını doldurabilir, ince kaşlarını kalınlaştırabilir ve kaşlarını belirginleştirebilirsin. Bu şekilde yaptığın kaş makyajıyla doğal, kalın ve etkileyici kaşlara sahip olabilirsin.

Kaş Kalemi Çeşitleri

Kaş kalemlerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; kaş kalemi, ultra ince kaş kalemi, açılı kaş kalemi ve eyebrow liner olmak üzere ayrılmaktadır.
Kaş Kalemi:
Klasik kaş kalemidir. Uç kısmı normal boyutlardadır.
Ultra İnce Kaş Kalemi:
Ultra ince kaş kalemi, çok ince olması sebebiyle oldukça doğal bir görünüm sağlar.
Açılı Kaş Kalemi:
Açılı kesimiyle kaşlarını doldurmanı kolaylaştıran kaş kalemi türüdür.
Eyebrow Liner:
Keçe uçlu likit yapısı ile bu ürün kaşlarının daha belirgin olmasını sağlar.

Kaş Kalemi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

En güzel kaş kalemi, kaş rengine göre seçilmiş kaş kalemidir. Bu nedenle kaş kalemi satın alırken saçlarına ve kaş rengine uyumlu renk tercihi yapman gerekir. Aynı zamanda kalemin yoğunluğu ve renk verme kalitesi de büyük önem taşır. Kaş kalemi satın alırken fırçalı ürünler tercih etmen, daha kolay uygulama yapmana yardımcı olur. Böylece seyrek alanları daha net görebilir ve mükemmel dokunuşlar yapabilirsin.

En İyi Kaş Kalemi Önerileri

En iyi kaş kalemi önerilerine ihtiyaç duyuyorsan New Well ürünleri daima seninle. En doğal renkler ile kaşlarını şekillendirebilir ve gözlerini ön plana çıkarabilirsin. Hatları net olarak belirlenmiş kaşlar hem gözlerinin hem de tüm makyajının ön plana çıkmasını sağlar. New Well kaş kalemi renklerini inceleyebilir ve sana en uygun rengi hemen sipariş verebilirsin. Cildine zarar vermeyecek ve kaşlarını dökmeyecek New Well ürünleri ile makyaj yapmak en büyük hobin olacak. Gri kaş kalemi, siyah kaş kalemi ya da kahverengi kaş kalemi tonlarına göz atabilir ve rengini belirleyebilirsin.

Kaş Kalemi Fiyatları Ne Kadar?

Kaş kalemi fiyatları ürün seçeneklerine göre farklılık gösterse de New Well daima en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Profesyonel kaş uygulamaları yapmak için en uygun kaş kalemi fiyatları New Well’de seni bekliyor.

Kaş Kalemi Renkleri Nelerdir?

Kaş kalemlerinin birçok farklı rengi bulunur. Kahverengi kaş kalemi, siyah kaş kalemi, gri kaş kalemi ve sarı kaş kalemi bunlardan bazılarıdır. Üstelik kahverenginin de farklı tonları bulunur. Saç rengine göre açık kahverengi kaş kalemi ya da koyu kahve kaş kalemi kullanabilirsin. Böylece bir bütünlük yakalayabilir ve doğallığını ön plana çıkarabilirsin. Kaşlarının bariz şekilde biçimlendirildiğini göstermeden, doğal dokunuşlar ile şekillendirme yapmak istiyorsan New Well kaş kalemlerini tercih etmelisin. Eğer kaş kalemlerinin gün içinde dağıldığını düşünüyorsan suya dayanıklı kaş kalemi kullanabilirsin. Böylece kaşların uzun süre şeklini koruyacaktır.

Kaş Kalemi Kaş Döker Mi?

Kaş kalemleri içinde kullanılan malzemelere bağlı olarak kaşlarını dökebilir fakat New Well ürünleri cildine ve kaşlarına zarar vermeyecek içeriklerde üretilmiştir. Böylece günün her zamanı gönül rahatlığı ile kaşlarını şekillendirebilirsin. New Well kalitesi ile hem profesyonel uygulamalar yapabilir hem de kaşlarını ve cildini koruyabilirsin.

Suya Dayanıklı Kaş Kalemi Tavsiyesi

Suya dayanıklı kaş kalemi kullanarak gün içinde oluşacak kazaların önüne geçebilirsin. Kaşlarını şekillendirdiğini unutarak onlara dokunduğunda ya da hava şartları nedeniyle çoğu zaman akma sorunları yaşanabiliyor. Bu gibi problemleri ortadan kaldırmak için suya dayanıklı kaş kalemleri kullanmak sana çok yardımcı olacak. Özellikle yaz aylarında kaşların için kaliteli bir suya dayanıklı kaş kalemi mutlaka makyaj çantanda bulunmalı.

Kalıcı Kaş Kalemi

Kalıcı kaş kalemleri ile mükemmel şekillendirilmiş kaşlarını uzun süre kullanabilirsin. New Well kaş kalemlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Profesyonel bir görünüm sağlar ve uzun süre kalıcılık sunar. Sende kalıcı kaş kalemi kullananlar arasına dahil ol ve kaş şeklini tüm gün boyunca koru.  

En Güzel Kaş Kalemi: New Well

En güzel kaş kalemi – en iyi kaş kalemi için araştırma yapıyorsan ve kaliteli ürünleri uygun fiyata satın almak istiyorsan New Well ürünlerini tercih etmelisin. Makyajını tamamlayacak, seyrek kısımları doldurarak şekillendirmeni sağlayacak kusursuz görünümler için fırçalı yapıdaki New Well kaş kalemlerini çok seveceksin. New Well Eyebrow Kaş Kalemi'nin en güzel yanlarından bir tanesi birçok farklı renk seçeneğinin bulunması. Sana uygun rengi seçerek makyajına hemen başlayabilirsin. New Well Eyebrow Kaş Kalemi doğaldır ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.