Kaş Sabitleyici Wax: Kaş Şekillendirici Wax Nedir ve Nasıl Kullanılır?

26 Nisan 2021
Kaş Sabitleyici Wax: Kaş Şekillendirici Wax Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Kaş Sabitleyici Wax: Kaş Şekillendirici Wax Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Kaş sabitleyici wax ya da kaş şekillendirici wax ürünleri son dönemde makyaj trendlerinde yerini aldı. Peki bu yeni ürünler nasıl kullanılıyor? Sizin için kaş waxı kullanımı ve tüm detayları bir araya getirdik!

Kaş sabitleyici wax aslında tamamen yüzün daha dinamik ve dinç görünmesini destekleyen bir ürün. Makyaj trendlerine göz attığınızda her zaman ciltte yukarı doğru uygulanan bir V sitili olduğunu göreceksiniz. Allık, kapatıcı, bronzer… Tüm bu ürünler ciltte yukarıya doğru dağıtılıyorlar. Kaş waksı ya da kaş sabitleyici sabun ürünleri de tıpkı bu şekilde kaşları yukarı doğru tarayarak daha genç ve taze bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bu işlemi bir kaş fırçasına saç spreyi sıkarak uygulayanlar da bulunur. Fakat saç spreyi kaşları uzun vadede dökmektedir. Bu nedenle şeffaf kaş sabitleyici sabun ya da kaş waxı kullanmak çok daha doğru bir hareket olacaktır.

Kaş sabitleyici sabun nedir ve nasıl kullanılır?

Düşük ve aşağı doğru eğik görünen kaşlar daha yorgun görünmenize neden olur. Bu nedenle makyaj yaparken kaşları yukarı doğru taramanız gerekir. Kaş sabitleyici sabun ya da kaş waxı kullanılmadığı durumlarda kaşlar gün içerisinde eski haline dönebilir. Bu durumu engellemek için kaş ürünlerinden destek almak gerekir. Kaş sabitleyici sabunun kullanımı son derece pratiktir. Bir kaş fırçasını alın ve sabunu ıslatın. Ardından fırçayı sabuna değdirerek bir miktar ürün alın ve kaşlarınızı yukarı doğru tarayın. İşte sabitleyici sabun kullanımı bu kadar kolay!

Kaş şekillendirici wax nedir? Ne işe yarar?

Kaş şekillendirici wax, sabun ile aynı görevi üstlenir. Kaşların yukarı doğru kolayca taranmasını ve sabit kalmasını sağlar. Kullanırken waxı ya da kaş fırçasını biraz ıslatıp aynı şekilde ürün ile bütünleşmesini sağlayarak kaşlarınızı tarayabilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan kalın kaş modasına uyum sağlamak ve kaşlarınızın aşağı doğru düşmesine engel olmak için siz de kaş sabunuyla tanışabilirsiniz.

Kaş sabununun görevi gün boyu sabitlik sağlamaktır. Tıpkı makyajınız gibi kaşlarınızın da gün boyu aynı şekilde sabit kalmasını istiyorsanız New Well kaş şekillendirici wax ürününü inceleyebilirsiniz.

En İyi Kaş Sabunu ve Kaş Şekillendirici Wax

En iyi şeffaf kaş sabunu ya da kaş waxı ürünlerini incelemek için newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlı profesyonel kozmetik ürünleri ile makyaj çantalarının vazgeçilmez markası olan New Well, mükemmel kaşlara sahip olmanız için de sizlerle!

Kaş waxı nasıl kullanılır? Avantajları nelerdir?

Kaş waxı, küçük yapısı ile taşıması son derece pratik bir üründür. Makyaj çantanızda yer kaplamaz. Birçok kaş şekillendirici wax ürünü içerisinde kaş fırçası da bulunur. Böylece satın aldığınızda direkt olarak deneme fırsatı bulursunuz. Peki kaş sabunu ya da waxı kullanırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

 

Kaş waxı kullanırken nelere dikkat edilmeli?

  • Kaş waxının şeffaf renkte olması gerekir. Renkli ürünler kaşlarınızda kalıntılar bırakabilir. Kullanım sırasında sade su kullanma zorunluluğunuz yok. Gülsuyu ya da fix spreyi de deneyebilirsiniz. Kaş fırçasını zik zak hareketler yaparak kullanmaya çalışın. Bu yeterince sabun almanıza yardımcıdır. Kaş fırçanız ile kaşlarınızı yukarı doğru tarayın. Uzun kalan tüyleri kesmeniz daha biçimli bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. İstediğiniz şekil verdikten sonra kaş içini doldurmayacaksanız üstte kalan kaşları fırçayı yan tutarak yana doğru tarayın.
  • Kullandıktan sonra ıslak bir his oluşabilir. Kaşlarınıza kuruması için biraz zaman tanımanız gerekir. 

KAŞ SABİTLEYİCİ WAX ÜRÜNÜMÜZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.