Ürün Kodu : 46

Kaş ve Kirpik Boyası - Kahverengi

99,95 TL
199,90 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

 Kaş ve Kirpik Boyası - Kahverengi

Kaşlarının her geçen gün cılızlaşıp eski dolgunluğunu kaybettiğini düşünüyorsan New Well Kaş ve Kirpik Boyası ile doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsin. Bazı kaş yapıları genetik özelliklere bağlı olarak doğuştan seyrek yapılıdır. Kimi kaşlarda ise kullanılan ürünler ve çevreden gelen etkenlerle yıllar içinde seyrelme görülür. Zamana ve şartlara meydan okumanın yolu üç renk seçeneğiyle New Well Kaş ve Kirpik Boyası'nı kullanmandan geçer. Ürünün siyah, kahve ve açık kahve olmak üzere üç farklı renk özelliğinden faydalanabilirsin. Kaş ve kirpik boyalarını kullanırken tüm kaşa uygulaman gerekmiyor. Yalnızca zayıf ve boşlukların olduğu bölgelere uygulayarak yüzde yüz doğal bir görünüm sağlayabilirsin.

New Well ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Bu anlamda doğaya ve canlılara önem veren markanın tüm ürünleri dermatolojik testleri başarıyla tamamlanmıştır. Ayrıca New Well ürünleri uzun süreli kullanım özelliğinin yanında gerçek kaş rengine en yakın formlarıyla gözlerinin daha belirgin görünmesinde etkili olur. Günlük makyaja ayrılan süreyi düşündüğümüzde New Well Kaş ve Kirpik Boyası 3 ay süren kalıcılık özelliği tüm kullanıcılar için büyük bir avantaj sağlıyor. Her kaş rengine uyum sağlayan kaş boyaları ile tenine ve kaşlarına en yakın tonları tercih edebilirsin.

Alışveriş sırasında daha kolay seçim yapabilmek için kendi doğal kaş rengini veya saç boyanı bizzat alabilirsin. Artık saç renginle kaş renginin birbirine çok zıt renkler olması güzellik ve bakım kuralları açısından hoş karşılanmıyor. Saç rengine ve cilt tonuna uygun New Well ürününü kullanmak için boyayı boya kabına boşalttıktan sonra peroksiti eklemen yeterlidir. Yeterince homojen bir karışım elde ettikten sonra uygulamaya başlayabilirsin. Kullanım sırasında ürünün üzerindeki kullanım talimatlarını okuyarak hareket etmen daha sağlıklı bir uygulama gerçekleştirmek adına çok önemlidir.

Kaş ve Kirpik Boyasını kullanmaya başlamak için tek yapman gereken beğendiğin ürünleri sepetine ekleyip satın alma işlemlerini sonlandırmandır.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler

Aqua, Hydrogen Perexide, Ceteareth 25, Cetyl Stearyl Alcohol, Cetrimonium, Chloride, Tetrasodium Edta, Triethanolamine, Etidronic Acid.

Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.