Ürün Özellikleri
Kaş ve Kirpik Serumu

Hayal ettiğin kaş ve kirpiğe ulaşmak artık hayal değil!

Kaş ve kirpikler bir kadının yüzünde karakteristik özellikleri belirten en önemli yerlerdendir. Günümüzde kalın, gür kaşlar ve uzun kirpikler gittikçe popüler olmaya başladı, sen de kaş ve kirpiklerinin daha gür görünmesini mi istiyorsun? Bunun için takma kirpikte, kirpik liftinginde ya da kaş kontörüyle zaman geçirmene gerek yok! O reklamlarda gördüğün uzun, dolgun kirpiklere ve gür kaşlara sahip olmak artık çok kolay. Kaş ve Kirpik Serumu bunun için en ideal çözümdür.

Kaş ve Kirpik Serumu içeriğinde bulunan doğal bitkisel özler ile kaş ve kirpikleri besler ve düzenli kullanıldığı takdirde kaş ve kirpiklerin uzamasına yardımcı olur. Hiçbir yapay uygulamaya gerek kalmadan kaş ve kirpiklerinin uzamasını sağlayan bu ürünü mutlaka denemelisin! Ürünü; gece yatmadan önce makyajını çıkarıp, yüzünü temizledikten sonra; gündüz ise uyanıp yüzünü yıkandıktan sonra ve makyajını yapmadan önce uygulamalısın. Düzenli kullandığın takdirde kaşlarındaki ve kirpiklerindeki farkı göreceğin doğal içerikli bu ürün, hayal ettiğin kaş ve kirpiklere ulaşmanda sana yardımcı olacak! Kaş ve Kirpik Serumu'nu kullanmaya başladıktan sonra daha farklı bakışlara ve karakteristik bir yüze sahip olacaksın. Hayallerine ulaşman, Kaş ve Kirpik Serumu ile artık çok kolay! Hem de hiçbir yapay işleme gerek kalmadan. Sen de uygulaması bu kadar kolay ve etkisi bu kadar fazla olan Kaş ve Kirpik Serumu'nu dene!
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Aqua, ALcohol, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Phenoxyethanol, Trifalium Pratense Flower Extract, Glycerin, Parfum, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Biotinoyl Tripeptide-1
Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.