Kenevir Tohumu Yağı İçeren Leke Karşıtı Cilt Temizleyici

08 Haziran 2022
Kenevir Tohumu Yağı İçeren Leke Karşıtı Cilt Temizleyici

Kenevir Tohumu Yağı İçeren Leke Karşıtı Cilt Temizleyici

Leke karşıtı cilt temizleyici kullanmak ve cildinize ek bakım sağlamak istiyorsanız New Well’in en yeni ürününü sizlerle tanıştıralım! Kenevir tohumu yağı ile zenginleştirilmiş özel formüllü temizleyici, nazik bir bakımın en iyi yardımcısıdır. Yumuşacık bir cilde sahip olmanızı sağlar. Gerginlik hissi yaratmaz ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler. Lekeli ciltlerin severek kullanacağı ürün, özel formülasyonu ile cilt bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

Cilt temizleyici ürünlerden bazı beklentilerimiz bulunuyor. Bunlardan ilki micel su ile tam olarak temizlenemeyen makyaj ve kir kalıntılarının tamamen yok olmasıdır. Çünkü cildimizde biriken kir ve kalıntılar gözeneklerimizi tıkamaya başlar. Zamanla tamamen dolan gözenekler sivilce ve akne yaratmaya başlar. Bu akneler çoğu zaman ağrılı ve kırmızı görünebilirler. Bu gibi cilt sorunlarının baş göstermemesi için makyaj temizleme suyu dışında tam arınma sağlayan temizleyiciler kullanmak önem taşır. Hali hazırda lekeli bir cildiniz bulunuyor ise cildinize öze bir ürün kullanmanız kısa sürede etki almanıza yardımcı olur. 

Cilt temizleyici nasıl seçilir?

Cilt temizleyici ya da farklı bir cilt ürünü fark etmeksizin satın alma işlemi yapmadan önce cildinize uygunluğunu test etmelisiniz. Yağlı ciltler için ayrı, kuru ciltler için ayrı temizleyiciler bulunduğu gibi tüm cilt tiplerine uyumlu ürünler mevcuttur. Eğer kullandığınız yüz temizleme ürünü uygulama sonrasında gerginlik hissi yaratıyorsa, cildinizi pamukla sildiğinizde halen kalıntı görüyorsanız ya da düzenli kullanımla akne sayınızın arttığını fark ediyorsanız kullanmaya devam etmeniz doğru bir tercih olmayacaktır. Cildinizi iyi analiz etmeli ve ürünlerin içeriğini araştırmalısınız. 

Cilt temizliğinde ve beslenmesinde kenevir tohumunu rolü büyüktür. Kenevir yağı cildi nemlendirir, besler ve arındırır. Kenevir tohumu yağı, kenevirin psikoaktif madde içermeyen bir türü olan Cannabis Sativa bitkisinin tohumlarından elde edilmektedir. Bitkiden toplandıktan sonra temizlenen tohumlar, soğuk pres sağlanarak sıkılır. Son aşamada ise rafinasyon işleminden geçirilen kenevir tohumu yağı, berrak bir görünüm kazanır. İçeriğinde omega-6 ve omega-3 yağ asitleri bulunur. Aktif bileşenler sebebiyle cilt bakımından etkin sonuçlar elde etmeye yardımcı olur.

 

Kenevir tohumu yağı içeren cilt ürünlerinin yararları;

  • Cilde yumuşak bir görünüm veriyor.
  • Cilde yatışmış bir his vererek cildi rahatlatıyor.
  • Cildin nem dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Leke Karşıtı Cilt Temizleyici Köpük Kenevir Tohum Yağı

New Well, cilt temizliğinde sunduğu önemli ürünleri bir yenisi daha ekledi. Mükemmel temizlik ve pürüzsüzlük için kenevir yağı ile zenginleştirilen ürün yumuşacık ve lekesiz cilt için en iyi seçenek! Formülünde bulunan kenevir tohumu yağı ile cildi yeniden yapılandırmada, pürüzsüz ve yumuşak olmasında etkilidir. Hızlı arındırılan formülü ile cilt daha temiz, konforlu ve taze hisseder.

160 ML boyutundaki ürün uzun süreli kullanım imkanı sunar. Günlük temizlik için uygundur. Düzenli kullanım sağladığınızda cildinizin daha aydınlık ve doygun göründüğünü hissedeceksiniz. Aynı zamanda lekeler için de hafifleme ve yok olması adına önemli bir destek görevi üstlenir. Siz de cilt bakımınız için en iyi dermakozmetik ürünleri satın almak ve siparişlerinizin kolayca kapınıza kadar teslim edilmesi için Newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. Kenevir tohumu yağı serisinin tonik ürünüyle birlikte kullanım sağlayabilir ve yenilenen cildinizle kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. 

 

 GÜNLÜK CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.