Kırmızı elbise makyajı nasıl yapılır?

21 Ocak 2023
Kırmızı elbise makyajı nasıl yapılır?

Kırmızı elbise makyajı nasıl yapılır?

Kırmızı elbise makyajı için araştırma yaptığınızı biliyoruz! Kadınlara güç veren ve kuvvetli bir aura yaratan kırmızı rengi hepimiz bayılıyoruz. Kıyafetlerde ise çokça yer veriyoruz. Özel günlerde ya da davetlerde tercih edilen kırmızı kıyafetler için en iyi makyajı uygulamaya çalışıyoruz. Bugün kırmızı elbiseye hangi renk makyaj yapılır? Sorusunu sizler için yanıtlıyoruz. Dilerseniz başlayalım…

Yılbaşı, özel günler, davetler ve daha birçok olanda kullanılan kırmızı ve tonlarını doğru kombinlediğinizde çok daha profesyonel sonuçlar elde edersiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcut. Örneğin kırmıza elbiseye kırmızı ruj sorunsalı… Tabii ki kırmızı elbise ile kırmızı ruj kombini yapılabilir. Fakat bu renkte bütünlük yakalamak ve kötü görünümü uzaklaştırmak için göz makyajını çok sade tutmanız gerekir. Yani kırmızı elbise ve aynı tonda kırmızı ruj kullandığınızda gözlerde sadece eyeliner ya da yoğun rimel kullanın. Eğer farklı renklere yönelip bir de kırmızı ruj eklerseniz çok karmaşık bir sonuç elde edersiniz. 

Kırmızı elbiseye hangi renk makyaj yapılır?

Kırmızı elbise makyajı, bazı seçimleri beraberinde getirir. Örneğin yukarıda bahsettiğimiz gibi rujla kombin yapmak istiyorsanız göz makyajında hiçbir renge yer vermemeniz gerekiyor. Fakat gözlere derinlik kazandırmak ve daha yoğun bir uygulama yapmak istiyorsanız kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Kahverengi, kırmızıya yakışan ve elbise ile bir araya geldiğinde bütünlük yakalayabileceğiniz bir renktir. Doğal tonlarda kahverengi bir makyaj ile buğulu gözler elde edebilirsiniz. Bunu yaparken kaş kavisi altını aydınlatmayı ve far fırçası ile dış köşelere doğru çekik bir görünüm yaratmayı unutmayın. Bu sayede göz yapınız daha dinamik ve genç görünür. Burada da kırmızı elbiseye hangi renk far sürülür? Sorusunun yanıtını vermiş olduk.

Eğer far seçimi konusunda endişeleriniz bulunuyorsa New Well Brown Tones far paletini kullanabilirsiniz. Kahvenin en güzel 5 tonunu bir arada bulunduran bu göz farı paleti ile gölgeli ve geçişli göz makyajları yapabilirsiniz.

Kırmızı elbise göz makyajı 

Kırmızı elbise göz makyajı için kırmızı rujla kombin oluşturduysanız eyeliner ve rimelden yardım almalısınız. Çükü kırmızı ruj üzerine renkli farlar, kötü ve karışık bir görüntü yaratacaktır. Bu nedenle ince bir eyeliner ve bol rimel kullanarak bütünlük elde edebilirsiniz. Gün boyu kalıcılığı koruyacak, kırmızıya yakışacak ve yoğun siyahı ile dikkat çekecek bir eyeliner için New Well Eyeliner Pen ürününü inceleyebilirsiniz. Kolay uygulanan Eyeliner Pen, kalıcı formülüyle gün boyunca makyajınızın ilk andaki gibi görünmesini sağlar. İnce uçlu fırçası ile kolayca kullanabilir, küçük hamlelerle kusursuz eyeliner deneyimi yaşayabilirsiniz. Pratik kullanımı ve tekrar uygulama yapmayı gerektirmeyen kalıcılığı sayesinde hem gece hem de gündüz tazelenmiş bir makyaj hissi yaşayın!

Eğer dipliner’ı daha kolay kullanabilir ve fırçasını daha iyi yönettiğinizi hissediyorsanız New Well prof dipliner ürününe göz atabilirsiniz. Bu ürünü kullanmaya başlamadan önce kutusunu birkaç kez çalkalamalısınız. Yeterince karıştıktan sonra fırçasını çıkartıp göz pınarından başlayarak dışa doğru sürebilirsiniz. Dilerseniz alt ve üst kirpik diplerine de uygulayabilirsiniz. Eğer tüm şerit boyunca dipliner çekmek istemiyorsanız üst göz kapağının ortasından dışa doğru küçük bir kuyruk çizmeniz yeterli olacaktır.

Kırmızı elbise makyajı için kullanabileceğiniz ürünleri ve uygulama stillerini aktardık. Gecenin yıldızı olacağınız kırmızı elbiseleriniz ile en iyi makyaj kombinini New Well ürünleriyle yapabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve profesyonel kozmetik ürünleriyle mükemmel sonuçlar elde etmek için sizde newwell.com.tr web adresini takipte kalın. 

Kırmızı elbise makyajı nasıl yapılır? Kırmızı elbiseye hangi renk far sürülür? İşte elbise kombininde dikkat edilmesi gereken tüm detaylar...

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.