Kokusuyla da parlamak isteyenler için New Well Shining Parfüm!

10 Haziran 2023
Kokusuyla da parlamak isteyenler için New Well Shining Parfüm!

Kokusuyla da parlamak isteyenler için New Well Shining Parfüm!

Koku seçimi her zaman önemli bir yere sahiptir. Sizi yansıtan, notaları ile büyüleyen bir parfüm kullanmak mutluluk vericidir. Bazı parfümler vardır ki kişiler ile bütünleşmiştir. O kokuyu nerede duysanız aynı kişiyi hatırlarsınız. İşte böyle çarpısı kokular ile akılda kalmak için sizlere harika bir öneride bulunacağız. Yepyeni New Well parfüm serisini incelediniz mi? Kokuyla da daima parlamak isteyenler için siz de Shining parfüme göz atabilirsiniz!

Parfüm, insanların güzel kokulara duydukları özlemi karşılamak için üretilen bir koku çeşididir. Parfüm üretimi için bitkisel esanslar kullanılabilir. Parfüm seçimi kişisel tercihlere göre değişmekle birlikte, birçok kişi tarafından dikkat edilmesi gereken bazı faktörler bulunmaktadır. Notalar, kullanım şekli ve kalıcılık bu faktörlerden bazılarıdır. 

Kalıcı bir parfüm kullanmak için sürekli parfüm sıkmak zorunda değilsiniz. Esans seviyesi yüksek ürünleri kullanarak gün boyu kalıcılık elde edebilirsiniz. Mevsimler de parfüm seçiminde dikkate alınmalıdır. Yazın taze, narenciye ve çiçek kokuları; kışın daha baskın, odunsu kokular tercih edilebilir. Parfüm notaları, parfümün farklı kokuları ifade eden bileşenleridir. Üç notadan oluşurlar: üst nota, orta nota ve alt nota. Zamanla notaları keşfettikçe, sevdiğiniz kokuları ayırt etmek çok daha kolay hale gelir. Bu durumda da parfüm araştırması yaparken direkt notalara odaklanırsınız.

Kokunuzla Büyüleyin. New Well Shining Parfümü Keşfedin!

Hem narenciye hem de çiçeksi koku duyusunu bir arada buluşturan New Well parfüm ile tanışmanızı isteriz. İşte karşınızda Shining! Üst notalarında tuzlu vanilya ve yeşil mandalina, orta notalarında su yasemini ve zambak, alt notalarında ise sandal ağacı, kaşmir ve ambergis yer alıyor. Geleceği gibi parlak kadınların tercih ettiği bu koku, çekici özelliği ile dikkatleri topluyor. Yumuşak notalar ve kadınsı çekiciliğin birleşimi olan yeni kokuyu çok seveceğinize eminiz. Üstelik 50 ml boyutundaki şişesi tam da çantanızda taşıyabileceğiniz türden. 04 numara New Well Shining Parfüm ile herkes parfümünüzü soruyor olacak. 

İçeriğinde vanilya bulunan parfümler kadınlar tarafından yoğunlukla rağbet görür. Parfüm dünyasında en çok tanınan notalardan biridir. Vanilya büyüleyici bir notadır çünkü etkisi yumuşak ve çekicidir. Gerçek vanilya özütü, kremsi, pudramsı ve ince çiçek notaları kokar ve rahatlatıcı bir yönü vardır.

Yasemin Çiçeği; dünyadaki en popüler, hoş kokulu ikinci çiçektir. Dünyada ki en hoş kokulu çiçek olan Gül'den sonra ikinci sıradadır. Yaseminler en çok aromatik kokularıyla tanınır. Üst notalarda yoğun tazelik ve yenilik hissi uyandırır. 

Sandal ağacının anavatanı Hindistan yarımadası olup; Endonezya, Çin ve Sri Lanka gibi ülkelerde de görülmektedir. Sandal ağacı yağı, odunsu ve hafif şekerli bir koku tarzına sahiptir. Bu sebeple genelde alt notalarda yer alır ve etkileyici bir bitiş sunar. Parfümü sıktıktan bir süre sonra o hafif etkiyi hissetmeye başlarsınız.

New Well Kadın Parfüm Serisi

Yepyeni New Well parfüm serisinde Shining dışında hangi kokuların olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Sizler için diğer ürünleri de aşağıda sıralıyoruz. 

Methapor kadın parfümü

Rhytm kadın parfümü

Resemble kadın parfümü

Shining kadın parfümü

Bu parfüm ürünlerinin notalarını inceleyebilir ve sevdiğiniz koku tarzına göre sipariş oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı, kokusu ile büyüleyecek ve gün içinde yanınızda pratik boyuyla taşımanıza yardımcı olacak parfümler için seçimizi yapın! Kozmetik, cilt bakımı, parfüm, makyaj ve çok daha fazlası için blog içeriklerimizi takip etmeyi unutmayın. 

Daima parlamayı sevenlerin tercihi olan New Well Shining Parfüm ile tanışın. Kadın parfümün öne çıkan notalarını keşfedin ve yenilenin!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.