Krem aydınlatıcı ile doğal ve ipeksi cilt!

09 Ağustos 2022
Krem aydınlatıcı ile doğal ve ipeksi cilt!

Krem aydınlatıcı ile doğal ve ipeksi cilt!

Krem aydınlatıcı kullanarak cildinizi çok daha ışıltılı ve ipeksi hale dönüştürebilirsiniz. Yüzümüzü her zaman parlak ve canlı hale getirmek adına temizliğine özen göstermeli ve gerekli nemlendirici bakımı yapmalıyız. Kozmetik ürünler cildimizi ne kadar pürüzsüz ve güzel gösterse de cildimize değer vermeli ve sağlıklı olması için günlük temizliğini sağlamalıyız. Micel su, makyaj temizleyici jel, tonik ve nemlendirici serum ürünleriyle yüzümüzü arındırmalıyız. Bu adımlar ile bir rutin oluşturduğunuzda hem yüzünüz çok sağlıklı görünecek hem de makyaj malzemelerinin etkisini çok daha iyi göreceksiniz.

Bugün konumuz makyaj malzemeleri içerisinde cilde sağladığı mükemmel uyumla ön plana çıkan krem aydınlatıcılar. Makyaj yüzümüzde çok daha doğal dursun, gözeneklerimiz görünür olmasın istiyorsak, toz ürünler yerine krem ürünlere yönelmeliyiz. Çünkü krem ürünler nemli bitişe sahiptir. Yüzünüzde pul pul döküntü yaratmaz. Kolayca bütünleşir. Eğer kuru bir cildiniz varsa fondötenin, allıkların ya da aydınlatıcı ürünlerin gün için yapay ve gözenekli görünmeye başladığını görmeniz mümkün. Özenle yaptığınız makyajın gün içinde olumsuz olarak değişmesi sizi mutsuz edebilir. Bu nedenle krem aydınlatıcı çeşitlerini göz atabilir ve sizin için en uygun tonları tercih edebilirsiniz. Peki krem aydınlatıcılar nasıl kullanılır? 

Krem aydınlatıcı nasıl uygulanır?

Krem aydınlatıcı kullanmak son derece pratiktir. Yüzünüzü temizleyin ve ardından uygun bir nemlendirici ile nemlendirin. Yüzünüzde bulunan leke ve izlerin üzerine kapatıcı uygulayın ve sonra fondöteninizi tüm yüzünüze yayın. Allığınızı da uyguladıktan sonra sıra geldi aydınlatıcıya! Aydınlatıcınızı bir miktar sıvı kremi elinize alarak elmacık kemikleri üzerine dokundurun. Ardından makyaj fırçası ya da süngeriyle dağıtma işlemini gerçekleştirin. Bir anda yanaklarınızın ve kemik hatlarınızın çok daha belirgin ve canlı hale geldiğini keşfedeceksiniz. Krem aydınlatıcıyı tüm göz kapağına, burun çizgi üzerine, dudak üstüne ve şakak bölgesine de uygulayabilirsiniz. Çok işlevli olan bu ürün gün boyu parıldamanızı sağlayacak.  

Aydınlatıcı da tıpkı allık ve far gibi iyice dağıtılarak uygulanması ve sınırlarının nerede başlayıp nerede bittiği anlaşılmaması gereken bir makyaj malzemesidir. Bunun için aydınlatıcı sürdüğünüzde iyice dağıtmalısınız. Bu ürünü doğru bölgeye doğru şekilde sürdüğünüz makyajınızdaki profesyonellik seviyesi level atlayacaktır. Peki hangi krem aydınlatıcılar kullanılabilir? Krem aydınlatıcı önerileri nelerdir? 

Krem aydınlatıcı seçenekleri ve öneriler

New Well Handmade Aydınlatıcı Krem - Carla

New Well Carla, makyaj bitiminde cildinize son dokunuşu yapmanız için ideal bir tercihtir. Ten, göz, dudak makyajı ve allık uygulamasını tamamladıktan sonra cilt üzerinde ön plana çıkartmak ve vurgulamak istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz. Yüz bölgesinde şakaklara, elmacık kemiklerine, buruna ince çizgi halinde ve dudak üstüne tampon şeklinde uygulayarak teninize ışıltı verebilirsiniz. Kıyafetlerde göğüs dekoltesine, boyun çukurları ve köprücük kemiği üzerine rahatlıkla uygulamanız mümkündür.Handmade Highlighter Cream - Carla, gece ve gündüz kullanımı için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiş olan highlighter, alerjik reaksiyona neden olmaz.Gündüz daha az ürünle doğal bir ışıltı elde edebilirken gece daha yoğun uygulama ile daha yoğun bir parlaklık elde edebilirsin. Kalıcı bir yapıya sahip olan ürün, uzun süreli kullanım sağlar ve gün içerisinde tekrar uygulamak zorunda kalmazsınız.  Yaz aylarında fondöten ya da BB krem ile karıştırılarak daha parlak bir cilt görünümü kazanmak için Handmade Highlighter Cream - Carla'yı kullanılabilirsiniz. Böylece ton dengesini eşitleyebilirsiniz. 

AYDINLATICI ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.