Likit kapatıcıda son nokta! “New Well Liquid Concealer”

07 Ağustos 2023
Likit kapatıcıda son nokta! “New Well Liquid Concealer”

Likit kapatıcıda son nokta! “New Well Liquid Concealer”

Likit kapatıcı, günlük makyaj rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Yıllardır pek çok marka likit kapatıcılar sunsa da, her zaman aradığımız mükemmel etkiyi bulamıyorduk. Ta ki, “New Well Liquid Concealer” ile tanışana kadar! Bu ürün, likit kapatıcılara son noktayı koyuyor. İşte, New Well Liquid Concealer hakkında her şey…

 New Well Liquid Concealer Nedir?

New Well Liquid Concealer, ciltteki kusurları kapatmak ve aydınlatmak için kullanılan bir likit kapatıcıdır. Yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde cildinizde doğal bir görünüm sağlar. Ayrıca özel içeriği sayesinde göz altındaki çizgi ve kırışık görünümü minimum seviyeye indirir.  Onun etkili bir kapatıcılığa, gün boyu bozulmayan doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan kapatıcı her cilt tipine uygun olmasıyla ve 4 farklı renk tonuyla oldukça kullanışlı bir alan sunar. Tazeleme gerektirmeyen, cildinizdeki renk eşitsizliklerini dengeleyen ve cildinize nefes aldıran Liquid Concealer'i çok seveceksiniz.

New Well Liquid Concealer’ın Avantajları Nelerdir?

  • Yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde doğal bir görünüm sağlar.
  • Uzun süre kalıcılığı sayesinde gün boyu kusursuz bir görünüm sunar.
  • Cildi nemlendirir ve korur.
  • Çeşitli renk seçenekleri ile her cilt tonuna uygun bir seçenek sunar.

Peki ürünü nasıl kullanmanız gerekir? Öncelikle New Well Liquid Concealer, cildinizin doğal rengine uygun bir renk seçin. Kapatıcının uygulanacağı bölgeye birkaç nokta koyun ve ardından hafifçe parmaklarınızla dağıtın. Eğer daha yoğun bir kapatıcılık istiyorsanız, uygulama işlemine birkaç kat devam edebilirsiniz. İnce yapısı ve yoğun kapatıcılığı ile zaman kaybetmeden profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

New Well Liquid Concealer’ın Kullanım Önerileri Nelerdir?

  • Kapatıcınızı uygulamadan önce cildinizi temizleyin ve nemlendirin.
  • Kapatıcıyı uygulamadan önce cilt tonunuzu iyi bir şekilde belirleyin.
  • Kapatıcıyı uyguladıktan sonra pudra ile sabitleyin.
  • Daha kusursuz bir sonuç için, New Well Liquid Concealer’ı New Well CC Krem ile birlikte kullanın.

Likit kapatıcı hangi etkiler için tercih edilir?

Ürün ciltteki izleri kamufle etmek, göz altı morluklarını kapatmak ya da yüze lifting etkisi oluşturmak için kullanılabilir. Bu nedenle herkesin likit kapatıcıda aradığı etki farklı olabilir. New Well, ihtiyacınız her ne olursa olsun tek ürünle istediğiniz sonucu elde edebilmeniz için formüle edilmiştir. Sabah uyandığınızda yorgun görünümü gizlemek mi istiyorsunuz? Ya da tek bir ürünle daha fresh bir yüz elde etmek istiyor da olabilirsiniz. Bu bunlar için likit kapatıcı tam da size göre. 

Tüm cilt tipleri için uygundur. Göz halkalarını ve morluklarını, yüzünüzde gizlemek istediğiniz renk farklılıklarını kapatır ve makyajınızın daha kusursuz görünmesini sağlar. Kapatıcıyı hem makyaj bazı olarak hem de göz makyajınızın mükemmel görünmesi için kullanabilirsiniz. Ürünü ince yapısı sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz. New Well Liquid Concealer dermatolojik olarak test edilmiştir.

New Well Likit Kapatıcı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

New Well Liquid Concealer cildi kurutur mu?

Hayır, New Well Liquid Concealer cildi kurutmayan bir üründür. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde cildi nemlendirir.

New Well Liquid Concealer’ın kalıcılığı ne kadar sürer?

New Well Liquid Concealer, uzun süre kalıcılığı sayesinde gün boyu kusursuz bir görünüm sunar.

New Well Liquid Concealer’ı hangi fırçayla uygulamalıyım?

New Well Liquid Concealer, parmaklarınızla ya da bir kapatıcı fırçası ile uygulanabilir.

New Well Liquid Concealer’da hangi renk seçeneğini tercih etmeliyim?

New Well Liquid Concealer, 4 farklı renk seçeneği sunar ve her cilt tonuna uygun bir seçenek bulmak mümkündür.

Bir likit kapatıcıdan beklediğiniz her şey New Well Liquid Concealer'da! Yumuşacık etkisi ve tek uygulamada mükemmel kapatıcılık ile tanışma zamanı.

 

 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.