-%50 Yeni
Ürün Kodu : NW-560

Makeover Donuts Highlighter Palette

22,45 TL
44,90 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri
Makeover Donuts Highlighter Palette

Kadınlar için makyaj oldukça önemlidir, bazı kadınlar içinse olmazsa olmazdır. Özellikle özel kullanım şekliyle highlighter, pek çok kadın için makyajın en önemli parçasıdır.

Makeover Donuts Highlighter Palette/ Aydınlatıcı , kolay kullanımı ve cilde verdiği parlaklıkla kadınların tercihidir. Highlighter, canlı ve çekici görünmeni sağlar. New Well Makeover Highlighter - 04 yüzünü ışıl ışıl yapar, bütün makyajını daha belirgin hale getirir.
Yüzünde, higligter uygulaman gereken üç bölge var. Bu bölgeler; elmacık kemiklerin yani şakak bölgesi, kaşlarının bitme noktasının alt tarafı ve dudaklarının kenarlarıdır.

Makeover Donuts Highlighter Palette/ Aydınlatıcı 'i, bu bölgelere gerektiği şekilde uyguladığında doğal, çekici ve daha canlı bir görünüme sahip olursun.
Makeover Highlighter - 04 uzun süre kalıcılık sağlar, ayrıca cilt dostudur. Gün boyu canlı ve çekici bir görünüm kazanmana sağlar. Kullandığında parlak ve mükemmel bir makyaj elde edersin.Yüksek pigmentasyonu ve tozutmayan yapısıyla simsiz bir parlaklık sağlar.

Makeover Donuts Highlighter Palette/ Aydınlatıcı , aynı zamanda oldukça kullanışlıdır, fırçasını kullanarak ürünü yüzünde aydınlatmak istediğin bölgelere kolayca uygulayabilirsin. Burnunun uç kısmı, burun kemiğin, kaşlarının alt kısmı, şakakların ve dudakların üst kısmına uyguladığın highlighter; oldukça iyi sonuçlar verir. Sen de daha dikkat çekici ve profesyonel bir makyajı New Well Porcelain Make-up Highlighter ile elde edebilirsin.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.