Ürün Özellikleri
Makeover Makyaj Sabitleyici

Makeover Makyaj Sabitleyici, yaptığın makyajın daha uzun süre ve bozulmadan kalmasını sağlar. İçerisinde bulunan polimerler, cilt üzerinde sağlam bir duvar oluşturarak makyaj ürünlerinin cilt üzerinden kaymasını engeller. Böylece makyajın, dış etkenlerden ve zamanın yıpratıcılığından etkilenmez. Özellikle sürekli makyaj yapman gerekiyorsa ve yoğun çalışma temposu içindeysen makyaj sabitleyici spreyler, senin için ideal bir üründür. Cildin yağlıysa ve aşırı derecede terliyorsan sabitleyici sprey kullanarak makyajını tazelemek zorunda kalmazsın. Yaz mevsiminde, deniz kenarında, özel gün ve gecelerde yaptığın makyajın bozulma riski daha fazladır. Sabitleyici kullandığında bu risk ortadan kalkar ve makyajın yaptığın andaki gibi kalır.

Makeover Makyaj Sabitleyici makyaj sabitleyici spreyin etki süresi 24 saattir. Ruj dışındaki makyajının kalıcılığını ve cildinin nem dengesini tüm gün boyunca koruyabilirsin. Makyajın canlılığını koruyan sabitleyici sprey; nem, su, ter ve ısı gibi faktörlerden etkilenmez. Spreyi, yapılan makyaj üzerine 20-30 cm uzaklıktan püskürterek uygulayabilirsin. Uygulamadan sonra sabitleyici sıvının yüzünün her bölümünü etkilediğinden emin olmalı ve kurumasını beklemelisin. Işıltılı ve ipeksi bir dokuya sahip olan Makeover Makyaj Sabitleyici makyaj sabitleyici sprey, iki farklı rengiyle her tene uyum sağlar ve cildinin daha sağlıklı görünmesini sağlar. Bu mucizevi spreyle sonucun ne kadar mükemmel olduğuna inanamayacaksın.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Capryc/Caprylic, Triglyceride, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Mica, Phenoxyethanol, Caprylic Glycol, Decylene Glycol.a
Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.