Bronzer

Total of 1 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Bronzlaştırıcı pudra olarak da bilinen bronzer, yüzü boyutlandırmayı, gölgelendirmeyi ve cilt rengi ısıtmayı amaçlar. Çok pratik kullanıma sahip bu ürünler ile daha canlı görünen bir cilde sahip olarak makyajınızı etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bronzer Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Cilt tonunuzu göz önünde bulundurarak bronzer seçimi yaparsanız kusursuz bir makyaja imza atmış olursunuz. Sizin için en iyi bronzer seçeneği cildinizle bütünleşebilen ve ten renginizle örtüşen ürünler olacaktır. Açık tenliler cilt renginden en fazla iki ton koyulukta bronzer seçmelidir. Böylece doğal bir görünüm yakalayabilirler. Bronzer alırken mümkünse denemeli ve gün ışığında cildinizde nasıl durduğunu görerek tercih yapmalısınız. Buğday tenliler de doğal ten renklerinden bir iki ton koyu bronzer seçeneklerine yönelebilirler.

Ciltte kırmızılık ve turunculuk yaratacak ağır renklerden uzak durmalıdırlar. Koyu tenliler hemen hemen tüm bronzer tonlarını kolaylıkla uygulayabilir ve makyajlarıyla bütünleştirebilirler. Koyu tenliyseniz doğal cilt tonunuzdan çok uzaklaşmadan ürün seçimi yapabilirsiniz. Doğal bir görünüm için bronzer fırçası kullanarak hafifçe uygulama yapabilirsiniz.

En İyi Bronzer Önerileri: New Well

New Well, farklı ten renkleriyle kolaylıkla bütünleşebilen pek çok bronzer seçeneğini kullanıcıların hizmetine sunar. Derma Cover Natural Bronzer ile makyajınızda doğal bir görünüm yakalarken, yüzünüzde boyutlandırma da yapabilirsiniz. Kremsi dokusu sayesinde kolaylıkla uygulanabilen bu ürünü elmacık kemiklerinize ve alnın bittiği bölgeye hafifçe uygulayarak yüzünüze mükemmel bir boyut kazandırabilirsiniz. Bu ürünü çenenin bitiş kısmına ve burun kenarlarına da uygulayarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

New Well’in bronzer seçenekleri ciltte ağırlık oluşturmaz ve dermatolojik testlerden başarıyla geçtiği için sağlığınızı da tehdit etmez. Derma Cover Natural Bronzer ile cildinize canlılık ve doğal bir ışıltı kazandırabilirsiniz. Bu ürün ile makyajınızda güneşten bronzlanmış gibi doğal bir efekt yaratabilirsiniz. Tercihinize göre mat ya da ışıltılı bronzer seçeneklerine yönelebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bronzer: New Well Bronzer

New Well Bronzer seçenekleri üstün kaliteyi bütçe dostu fiyatlarla bir arada bulundurarak satışa sunulur. Yumuşak yapılı ve yüksek pigmentasyona sahip bronzer çeşitleri ile makyajınızda uzun süre kalıcılık yakalayabilirsiniz. Cilt tonunuza uygun olarak tercih ettiğiniz uygun fiyatlı New Well bronzerlar ile cildinizde doğal bir sıcaklık yaratmanız son derece mümkün.

Bronzer Fiyatları Ne Kadar?

Bronzer yapısına ve özelliklerine göre bu ürünlerin fiyat aralıkları da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. New Well’in bronzer seçeneklerinde cilt tonunuza uygun bronzerlar ile buluşabileceğiniz gibi bütçe dostu ürünlere de sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı bronzer çeşitlerine New Well kalitesiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bronzer ve Kontür Farkı Nedir?

Makyajda bronzer kullanılmasının amacı cilde sıcak ve bronz bir hava kazandırmaktır. Bronzer uygulaması ile ciltte güneşlenilmiş gibi doğal bir görünüm yaratılabilir. Turuncu, bal rengi, kızıl ve turuncu tonlar ile sıcak alt tonlar kullanılarak yüze boyut kazandırılabilir. Çoğu zaman allık kullanmadan doğrudan bronzer uygulayabilirsiniz. Bronzer fırçası yardımıyla da, genellikle güneşe daha fazla maruz kalan alın ve elmacık kemiği gibi bölgelere hafifçe bronzer sürebilirsiniz.

Yüzünüze fondoten veya makyaj sabitleyici sprey sürdükten hemen sonra cilt tonunuza uygun bronzer kullanabilirsiniz. Kontür uygulamaları ise makyajda renk geçişleri yaratılmasını sağlayarak, yüzünüzde daha belirgin hale getirmek istediğiniz bölgelere vurgu yapar. Kontür ile yüzünüzde ışık oyunları yaparak daha estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kontür için daha çok soğuk tonlarda ürünler tercih edilirken bronzer ile cilde sıcak bir hava kazandırılır.

Kontür paleti sayesinde makyajda istenen bölgelerde derinlik yaratabilirsiniz. Bronzer ürünlerini uygularken, kontürden farklı olarak güneşlenme etkisi yaratmak amaçlanır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.