Makyaj Süngeri

SÜNG.jpg (151 KB)

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Likit fondöten, allık, kapatıcı ve aydınlatıcı gibi yüz makyajı uygulamalarında adeta baş tacı olan temel malzeme makyaj süngerleridir. Kullanılan fondötenin eşit dağılmasını sağlayan ve yüzü çok daha homojen gösteren makyaj süngeri çeşitleri pek çok makyaj artistinin favori makyaj aksesuarları arasında yer alır.

Makyaj Süngeri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Son dönemde kullanılan, yeni formları ve özellikleri ile dikkat çeken makyaj süngerleri, pudra içinden çıkanlara hiç benzemiyor. Birkaç yıl önce Amerika'da moda günleri esnasında ünlü bir makyaj artistinin kullandığı yumurta makyaj süngeri oldukça ses getirdi. O tarihten sonra da profesyonellerin ve makyaj yapmayı seven her kadının yakın markajı altına girmeyi başardı. Bu özel formlu süngerleri kullanılırken dikkat edilecek ilk nokta, ürünün ihtiyaçlara göre seçilmesidir. Örneğin, BB krem ya da sıvı fondöten için büyük ve yuvarlak makyaj süngerleri daha uygunken; sivilce ve leke kapatıcı kremler için daha küçük formdaki süngerler kullanılmalıdır. Ve tabii ki bu noktada ucuza kaçmamak gerekir. Kusursuz bir makyaj ve cilt sağlığı için mutlak suretle kaliteli makyaj malzemeleri kullanılmalıdır. Bu konuda kaliteli makyaj süngeri ve makyaj fırça seti çok daha büyük bir öneme sahiptir.

Makyaj Süngeri Fiyatları Ne Kadar?

Pek çok markanın farklı uygulamalara yönelik makyaj süngerleri bulunur. Örneğin, kesik uçlu olan makyaj süngerleri, göz altı ve burun kenarlarında kullanılan özel bir forma sahiptir. Bununla birlikte yumurta formundaki makyaj süngeri, likit fondöten ve kapatıcılar için kullanılır. Yine kontur makyajı için kullanılan ve fırçalara destek sağlayan, nispeten daha sert formda makyaj süngerleri de bulunur. Dolayısıyla makyaj süngeri fiyatları, süngerin kullanım amacına, sertlik durumuna ve kalitesine göre farklılık gösterir.

En İyi Makyaj Süngeri New Well’de

Ten makyajının olmazsa olmazı olan makyaj süngeri, fondöten ve kapatıcıları, uygulandığı alana homojen şekilde dağıtır; ancak kaliteli makyaj süngeri, bundan başka özellikleri ile fark yaratmayı başarır. Sivri formlu makyaj süngeri ile yapılan minik tampon hareketleri, diğer taraftan ciltteki kan dolaşımının da hızlanmasını sağlar. Kesik formdaki makyaj süngerleri ile hassas göz çevresi makyajında aynı zamanda hafif masaj yapma özelliğine de sahiptir. En iyi makyaj süngeri konusunda hala arayış içerisindeyseniz, New Well'in geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Makyaj Süngeri

Özel makyaj çeşitleri için kullanılan süngerler, nispeten daha pahalıdır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı makyaj süngeri genellikle farklı tasarımlara sahip olduğundan, geniş ve dar alanlarda kullanılabilir. Yüz kıvrımlarında kullanılabilen ve özellikle burun kanatlarına mükemmel uyum sağlayan makyaj süngerleri, mükemmel kapatıcılık sağlar. Bu konuda dikkat edilmesi gereken husus, süngere fazla ürün emdirilmemesi ve kullanım sonrasında ılık su ve sabunla kurutma işleminin yapılmasıdır.

Yumurta Makyaj Süngeri Çeşitleri ve Fiyatları Nedir?

Şeklindeki çizgiler ve kesiklerle mükemmel makyaja imza atan yumurta formlu makyaj süngerleri son dönemin favorileri arasındadır. Geniş tarafı ile yanak, çene ve dekolte bölgesine uygulanacak fondöten için mükemmel uygulama imkanı tanır. Sivri kısmı ise göz pınarlarının kenarlarına, burun kanatlarına, göz altına ve kapatılması gereken küçük kusurlara mükemmel dokunuş yapmanızı sağlar. Yassı formlu olan yumurta şekilli süngerler ise alın gibi düz bölgelerde eşit görünüm yaratmanızı sağlar. Doğal görünüm için makyaja başlamadan önce süngeri ıslatmak ve nemini iyice almak gerekir.

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir yumurta sünger arıyorsanız, ürün sayfasından beğendiğiniz süngerleri kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Makyaj tarzınıza en uygun makyaj süngeri modellerinin yanında; diğer makyaj aksesuarları, cilt bakımı, manikür pedikür ürünleri ve saç bakım ürünleri, güzelliğinizi kamaştırmak adına sizi bekliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.