Dudak Parlatıcısı - Lip Gloss

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Lip Gloss (Dudak Parlatıcısı) Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dudak parlatıcısı seçerken öncelikle ten renginizle uyumlu olacak tonları seçmeye dikkat etmelisiniz. Örneğin beyaz tene ve kızıl saç rengine sahip kadınlarda bej ya da kayısı, sarışınlarda mercan ya da pembe tonları, kumrallarda ise kırmızı ve tonları tamamlayıcı olur. Doğal bir görünüm yaratılmak isteniyorsa cilt tonuna en yakın, birkaç ton koyu nude renkler bu ihtiyacı karşılayacaktır. Ayrıca dudakları olduğundan daha dolgun gösterme gibi bir amaç varsa dudak parlatıcı rujlar, ışığı yansıttığı için bu talebi karşılar. Ancak kendiliğinden dolgun dudaklara sahip kadınlar, dudaklarının daha da dolgun görüneceğinin bilincinde olarak ürünü seçmelidirler. Ayrıca dudak parlatıcısının yapışkan yapıda olmamasına dikkat edilmeli. Dudak parlatıcısının en önemli özelliği, insanı enerjik ve canlı göstermesi, bu nedenle yapışkan yapıdaki bir ruj çok da rahat hissettirmeyecektir. Kuru ve çatlayan dudaklara sahipseniz buna göre uygun nemlendiricili ürünleri tercih edebilirsiniz.

Her kozmetik ürünü gibi ruj ve lip gloss seçiminde bir diğer önemli nokta ise ürünün tamamen doğal bileşenler ile üretilmiş olup cilde herhangi bir zararı dokunmayacak olmasıdır.

En İyi Lip Gloss: New Well Lip Gloss

Dudak parlatıcısı için geniş bir seçim olanağı sağlayan New Well'in ürünleri, dudaklarınızın gün boyu ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Ürünü satın aldığınız andan itibaren tazeliğini kaybetmiyor ve renginde veya koyuluğunda değişim olmuyor. Temelde kırmızı, pembe ve kahverengi gibi renk tonlarına sahip Liquid Lipgloss, toplamda 19 renk seçeneğine sahip. Hem günlük kombininize hem de makyajınızı tamamlayan diğer ögelere uyumlu olabilecek en iyi lip gloss çeşitlerini New Well'de bulabilirsiniz. İçeriğinde tamamen doğal maddeler barındıran New Well Liquid Lipgloss'u içiniz rahat kullanabilirsiniz. Dayanıklılık özelliği ile uzun saatler kalıcılık gösteren bu ürün, hafif ve yumuşak yapısı ve ile kolayca sürülür. Kısa sürede kuruduğu içinde akma ya da bulaşma problemi yaratmaz. Ayrıca New Well Lip Gloss fiyatları cebinizin de dostudur.

Lip Gloss Çeşitleri Nelerdir?

Hiçbir rujun veremediği parlaklığı ve ıslak görünümü hızlı bir şekilde sağlayan, dudağı gösteren ve makyajın can alıcı noktalarından biri olan dudak parlatıcıları; ışıltı verme, renklendirme ve canlandırma gibi amaçlarla sıklıkla tercih edilir. Bu dudak parlatıcılarının metalik, ışıltılı (simli), mat, şeffaf gibi çeşitleri bulunmaktadır. Belki parlamanız gereken bir gece davetinde ışıltılı, resmi bir davette mat, günlük buluşmalarda, yaz için yaptığınız hafif makyajınızda veya sportif aktivitelerde şeffaf dudak parlatıcı. tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Lip Gloss

Şeffaf dudak parlatıcısı, lip gloss kategorisinde en çok tercih edilenler arasında gelmektedir. Lip gloss şeffaf olduğu için öncesinde sürdüğünüz bir ruj üzerine veya direkt olarak doğal dudak renginizin üzerine uygulayabilirsiniz.

Mat Lip Gloss

Kişiye daha olgun bir görünüm kazandıran mat lip glosslar, diğer dudak parlatıcıları türlerine göre daha yoğun renk ve daha fazla pigment içermektedir. Bu nedenle mat lip glosslar kuruduklarında kalıcılığı daha uzun sürer ancak yine de yeme, içme gibi eylemlerden sonra dudaklardaki dağılımını eşitlemek için gün içinde tazelemek gerekebilir. Sürüldükten sonra kısa bir süre içinde kuruyan mat lip glosslar yapısı gereği dudaklara kuru bir görünüm vermektedir ancak dudaklarınıza hafif nemli bir görünüm vermek istiyorsanız lip balm kullanabilirsiniz. Gün boyu kalıcılık gerektiren durumlarda tercih edilen mat lipgloss ürünlerini kullanırken taşma yapmaması için dudak çevresine kapatıcı veya pudra uygulayabilirsiniz.

Makyajınızın tamamlayıcı diğer ögeleri için New Well'e ait tüm makyaj malzemeleri ve makyaj seti modellerine göz atabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.