Dipliner

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Dipliner

Dipliner nedir, sorusunun yanıtını merak ediyorsan hemen söyleyelim: Dipliner, tıpkı eyeliner gibi gözün daha belirgin hale gelmesini sağlayan ve kirpiklerin diplerine uygulanan bir makyaj malzemesidir. Genellikle likit olarak üretilen dipliner'ın uygulama kolaylığı sağlayan sivri keçe uçları vardır.

Dipliner Nasıl Sürülür?

Dipliner nasıl sürülür? diye düşünüyorsan dipliner ile eyeliner arasında kullanım farkı olmadığını bilmelisin. Eğer eyeliner çekme konusunda tecrübeye sahipsen kalem, jel ve likit eyeliner kullanarak da dipliner'ı kusursuz bir şekilde uygulayabilirsin. Dipliner uygulamadan önce göz şekline dikkat etmen gerekir. Göz şekline en uygun dipliner veya eyeliner uygulamasını yaptıktan sonra sonuca hayran kalacaksın. Öncelikle dipliner'ını çalkala. Bu daha yoğun bir sonuç elde etmeni sağlar. Sonrasında göz pınarları ile gözünün dışı arasında çizgiler çek ve bu çizgileri birleştir. İşte bu kadar kolay!

  • Gözlerin badem gibiyse çizginin dış kısmından yukarı yönlü küçük bir kuyruk yapabilirsin.
    • Gözlerinin arası çok açıksa dipliner'ı göz pınarlarının biraz daha iç noktalarından başlayarak çekebilirsin.
    • Gözlerin arasındaki boşluk azsa dipliner'ı, göz pınarlarının daha üst noktalarından başlayarak çekebilirsin.

Gün Boyu Yoğun Bakışlar

New Well Dipliner'ı uyguladıktan sonra akma gibi bir sorunla karşılaşmazsın. Gün boyunca göz makyajınla daha dikkat çekici olabilirsin. Tek seferde yoğun opak siyah bir çizgi çekmeni sağlayan ve gün boyu akmayarak kalıcılığını koruyan New Well Dipliner'ı sen de mutlaka dene!

Kusursuz Dipliner Sürmek

Tek seferde incecik, kusursuz çizgiler çekmene imkan veren dipliner'ın uygulanmasını kolaylaştıran incecik sivri ucunun sunduğu iddialı görünüm herkesi etkileyecek. Dipliner ve eyeliner çekmek hiç bu kadar kolay değildi! Göz pınarından gözün en dış noktasına kadar uzanan çizgiyi tek bir hamlede çekmek artık hayal değil. New Well Dipliner ile bunu sen de başarabilirsin!

Dipliner Uygulaması İle Buğulu Bakışlar

Eyeliner'i göz şekline uygun olarak çektiğinde yoğun bir görünüm elde edemiyorsan bir de New Well'in muhteşem ürünleri arasında yer alan dipliner'ı dene! Kıvamı ve kalıcılığı tartışılmaz. Dermatolojik testlerden geçirilmiş olan dipliner'ı uyguladığında göz makyajına sunduğu etkiye inanamayacaksın. Dipliner ile kazandığın buğulu bakışlarla girdiğin her ortamda odak noktası olmaya hazırlan!

Dipliner Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dipliner alırken dikkat etmen gereken en önemli noktalardan biri ürün kalitesi. Yeterince yoğunluk sunmayan, gün içerisinde akma yapan ve kuruyarak pul pul dökülen ürünler, hayal kırıklığı yaratacaktır. Bu sorunları yaşamamak ve kalitesiz ürünler ile zaman kaybetmek yerine New Well dipliner ürünleri satın alabilir ve gün boyu çekici bakışlar elde edebilirsin.

Dipliner ile Eyeliner Arasındaki Fark Nedir?

Dipliner ile eyeliner arasında herhangi bir uygulama farklılığı yoktur. Yalnızca dipliner ürünlerinin ucu biraz daha sivri ve ince olduğu için daha kolay uygulama sağlar. Eğer iyi eyeliner süremediğini düşünüyorsan bir de dipliner kullanmanı öneririz. Hem likit olduğu için hem de keçe uca sahip olması nedeniyle dipliner rahat uygulamalara olanak sağlar.

Dipliner Fiyatları Ne Kadar?

Dipliner fiyatları ürün yapılarına göre farklılıklar gösterebilir. Ancak New Well, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi dipliner çeşitlerinde de en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Dipliner, kullanım kolaylığı nedeniyle göz makyajı için en çok ihtiyacın olacak ürünlerden biridir. Tek başına bile etkileyici bakışlara sahip olmanı sağlayan bu ürün için farklı seçenekleri inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsin.

En İyi Dipliner Önerileri

En iyi dipliner önerileri New Well ile daima seninle! Dipliner Prof. New Well’in en çok tercih edilen dipliner ürünlerinden biridir. Gözlerine nostaljik veya modern bir görünüm vermek için Dipliner - Prof. kullanabilirsin. Ürünün en önemli avantajı kolay sürülür olmasıdır. Kuyruklu çizgiler oluşturarak gözlerini ön plana çıkarabilirsin. Dilersen iyi bir göz farı rengi ile dipliner’ını kombinleyebilirsin. Dipliner uygulamasının gözlerini düşürdüğünü fark ettiysen göz içinde ten rengi göz kalemi tercih etmelisin. Bu düşük görünümü ortadan kaldırmana yardımcı olur. Aynı zamanda göz pınarlarına aydınlık bir far da uygulayabilirsin.

Hangi Diplinerları Kullanabilirsin?

Dipliner keçe uca sahip bir üründür. Bu nedenle dilediğin tüm diplinerları kullanabilirsin. Bu ürünlerin ince uçları kolayca düzgün çizgiler çekebilmeni sağlar. İlk defa dipliner uygulamaya başlayacak isen Shiny Black kullanabilirsin. Likit yapıdaki bu dipliner, kusursuz göz makyajlarına imza atmanı sağlayacak. Aynı zamanda tüm gün siyahlığını koruyacak. Önce ürünün tüpünü çalkalayabilir ve sonra göz şekline uygun çizgiler çekebilirsin.

En İyi Dipliner Markası: New Well

En iyi dipliner markası olarak profesyonel ürünleri sunuyoruz. Eğer göz makyajın için iddialı kuyruklu çizgiler çekmek istiyorsan New Well ürünlerini inceleyebilirsin. Dilersen günlük dilersen özel gün makyajları için keskin ve yoğun bakışlar yaratabilirsin. New Well dipliner ürünleri dikkatleri üzerine çekecek uygulamalara imza atman için her zaman seninle. Gün boyu kalıcı, yoğun ve siyah etkisi ile dikkatler her zaman üzerinde!

Dipliner uyguladıktan sonra mavi, pembe, yeşil gibi göz kalemleri sürerek makyajını renklendirebilirsin. Günlük makyajda farklı renklerden hoşlanmıyorsan incecik bir dipliner ile yoğun maskara uygulayabilir ve kırmızı ruj ile klasik fakat etkileyici olabilirsin. Yukarıda belirttiğimiz göz şekline göre eyeliner uygulama önerilerini inceleyerek profesyonel uygulamalar yapmanın tam zamanı. Dipliner uygularken kuyruk bölümlerini eşitleyemiyorsan her iki gözün içinde kaş bitimini hedef almalısın. Böylece kuyruklar aynı uzunlukta olacaktır ya da ince bir bant kullanarak dipliner çizgilerini eşitleyebilmek mümkün. Cildini, göz yapını, yüz şeklini dikkate alarak makyaj yapmak daima en iyi sonuçları elde etmene yardımcı olur.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.