Rimel, Maskara - Mascara

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Maskara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Maskara, kirpikleri belirginleştirmek, uzun göstermek ve hacim vermek için kullanılan kozmetik bir üründür. Aynı zamanda bakışları derinleştirmek ve etkili bir görünüm vermek için makyajın en vurucu ve etkili dokunuşudur.
En iyi maskara topaklanma ve gün içinde dağılma yapmayan maskaradır. Dolayısıyla maskara tercihi kadar kullanımı da çok önemlidir. Maskarayı üst kirpiklerin en dibinden başlayarak zikzak hareketleriyle sür. Zikzak hareketleriyle sürmek ürünün kirpiklere iyice yayılmasını sağlar. Bu sayede kirpiklerin tek tek ayrılmış olur ve topaklanma sorunu yaşamazsın.

Kirpiklerine Uygun Maskarayı Nasıl Seçersin?

  • Kirpiklerini olduğundan daha uzun göstermek istiyorsan, ince fırçalı maskara seçmelisin. Bu maskaralar kirpikleri kökten uca kavrayarak boyunu uzatır.
    • Sık aralıklı ve kalın fırçalı maskaraları ise hacimli kirpiklere sahip olmak için tercih edebilirsin.
    • Kirpikleri kısalı uzunlu farklı boyutlarda olan biriysen kıvrımlı fırçalı maskara en doğru seçim olabilir. Böylece kirpiklerin eşit uzunlukta görünür.
    • Daha hacimli ve tek tek ayrılmış kirpiklere sahip olmak istiyorsan huni şeklindeki fırçalar işini görecektir.
    • Kum saati şeklindeki fırçaları ise maskarayı eşit dağıtmak için kullanabilirsin.

En İyi Maskarayı ve En İyi Rimeli Seçmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

En iyi maskarayı seçmek için öncelikle elde etmek istediğin görünümü belirlemelisin. Daha uzun kirpikler mi istiyorsun? Yoksa kirpiklerin uzun fakat yeterince hacimli görünmüyor mu? Eğer daha uzun kirpikler hayal ediyorsan ince fırçalı ve sık aralıklı maskaraları çok seveceğine eminiz. Eğer kirpiklerin hacimli ise ancak eşit dağılmıyorsa kum saati şeklindeki maskara fırçaları en büyük yardımcın olacaktır. Unutma en güzel maskara kirpiklerine uygun olandır.

Hacim Veren Maskara Çeşitleri Nelerdir?

Hacimsiz kirpikler birçok kadının rahatsız hissettiği durumlardan biridir. Daha hacimli kirpiklere sahip olmak için maskara alırken ürünün içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda maskara uygulama şekliniz de hacim elde etmek adına önem taşır. Maskara fırçasını kirpiklerin en dibinden uçlara doğru zik zak hareketler ile uygulamanız gerekir. Böylece düşlediğiniz hacimli görüntüyü elde edebilirsiniz. Bitkisel içerikli maskaralar kullanmak hem kirpikleri hacimli göstermek hem de beslemek için yardımcı olacaktır.

Maskara Fiyatları ve Rimel Fiyatları Ne Kadar?

Maskara – rimel fiyatları ürün özelliklerine yönelik olarak farklılık gösterebilir. New Well, kirpiklerinize gereken bakımı sağlayan tüm ürünlerini en uygun fiyat seçenekleri ile sunar. Diğer tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi en iyi maskara markası New Well, profesyonel uygulamalar için daima seninle! Kirpiklerin için ihtiyaç duyduğun tüm maskaraları inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsin.

Takma Kirpik Etkisi Veren Maskara Tavsiyesi

Takma kirpik etkisi veren maskara ürünleri ile gün boyu çekici bakışlara sahip olabilmen mümkün! Gözlerinin daha büyük, daha belirgin ve çekici görünmesini istiyorsan New Well takma kirpik etkisi yaratan maskaralara göz atabilirsin. Tüm bu özelliklerin dışında maskaranın gün içinde pul pul dökülmemesi ve dayanıklı olmasını istiyorsan suya dayanıklı maskara tercih edebilirsin. Böylece hem kirpiklerin dolgun ve hacimli görünecek hem de her koşula dayanıklı olacak. Özellikle parti ve davetlerde suya dayanıklı rimel kullanmanın sana çok yardımcı olacağına eminiz.

New Well Rimel Önerileri

New Well elde etmek istediğin tüm görünümler için özel bir maskara serisine sahiptir. Kısa ve düz kirpikler için etkili bir ürün arayışında isen Bio- Herbal maskarayı deneyebilirsin. İçerisindeki 7 değerli yağ kirpiklerinin uzamasına yardımcı olurken daha hacimli bir görünüm sunacak. En iyi rimel önerileri içerisinde favori halini alan New Well Bio Herbal Maskara, senin makyaj çantanın da vazgeçilmezi olacak.

Boom Volume Maskara çarpıcı fırça yapısı ile göz makyajını tamamlayacak mükemmel ürünlerden biri. Göz kapaklarındaki tüm kirpikleri kökten uca yakalayabilen fırçası sayesinde sen de Boom Volume Mascara kullanarak kolayca kirpiklerini kıvırabilir ve göz makyajını taçlandırabilirsin.

New Well Handmade Mascara yoğun siyah renk ve dolgun görünümle etkileyici bakışlara sahip olmak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Suya dayanıklılığı ile kirpiklerinin muhteşem görünümünü uzun süre korumanı sağlar. Tek kat uygulayarak bile yoğun siyah kirpikler elde edebilirsin.

Suya Dayanıklı Maskara ve Suya Dayanıklı Rimel Nasıl Olmalıdır?

Suya dayanıklı ürünler maskaranın daha kalıcı olmasını sağlarken akma vb. problemlerin de önüne geçer. Kirpik uzatan bir maskara kullanırken terleme ya da hava koşulları nedeni ile makyajının bozulmasını istemiyorsan suya dayanıklı maskaraları seçmen gerekir.  New Well gerek uzunluk sunan gerekse hacim kazandıran tüm ürünlerinde Waterproof ürün seçenekleri bulundurmaktadır.

Kirpik Uzatan Mascara Var Mıdır? Sorunuzun yanıtı New Well ile daima Evet! Birbirinden farklı fırça seçeneklerine göz atabilir ve kendine en uygun maskarayı kolayca seçebilirsin.

En Güzel Mascara Çeşitleri Nelerdir?

En güzel maskara çeşitleri için günlük makyajında da özel günler için de New Well ürünlerini makyaj çantana ekleyebilirsin. Kirpiklerinin ihtiyacına göre en güzel hacim veren maskara ve en güzel kirpik uzatan maskara ürünleri her zaman seninle.

En İyi Maskara Markası: New Well Maskara

Bio Herbal Maskara ve diğer tüm ürünleri ile en iyi maskara markası New Well, geniş ürün seçenekleri sunuyor. Eğer sen de hacimli ve dolgun kirpiklere sahip olmak istiyorsan New Well maskara ürünlerini hemen inceleyebilirsin. Kusursuz makyajını daha da cazip hale getirmek için en iyi maskara markası seninle!

New Well İle Kendi Tarzını Yansıt

Yüzün odak noktası ve en dikkat çekici yeri kuşkusuz gözlerimizdir. Durum böyle olunca başarılı bir göz makyajı dış dünyaya açılan kusursuz bir ayna görevi üstlenir. Başarılı bir göz makyajı ise makyaj ürünleri doğru bir sırayla kullanmaktan geçer:
• Göz makyajına başlamadan önce kaşlarını şekillendirirsen daha net bir makyaj yapabilirsin. 3 farklı renk seçeneği olan New Well kaş kalemlerini hem kolay sürümü, hem de doğal görünüm yaratmak için kullanabilirsin.
• Sırada göz farı var. New Well Derma Cover Eyeshadow, New Well Handmade Eyeshadow far paletleri, her tene uyumlu ve yüksek pigmentli yapısıyla ister gündüz ister gece makyajında tercih edebilirsin. New Well, tekli, 5'li, 6'lı, 12'li, 24'lü paletlerle geniş bir renk seçeneği sunmakta. Buğulu göz makyajı, dumanlı göz makyajı, doğal göz makyajı, açık göz makyajı, koyu göz makyajı, sade göz makyajı... Hangisini istersen iste New Well ile mutlaka uygun bir renk bulacaksın.
• Bundan sonra eyeliner, dipliner veya göz kalemine geçebilirsin. Dermatolojik olarak test edilmiş, akmayan, bulaşmayan ve ultra yoğun New Well dipliner serisi ve popüler renklerdeki göz kalemlerini kullanarak farklı bir etki yaratabilirsin.
• Maskara, gözlerini daha belirgin ve büyük gösterecek vazgeçilmez bir yardımcıdır. Hacimli ve uzun görünümlü kirpikler için maskarayı mutlaka iki kat sürmelisin. Böylece göz makyajını tamamlamış olursun.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.