Kapatıcı - Concealer

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Concealer - Kapatıcı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Makyaj, günümüz dünyasında bir sanat haline gelmiş durumda ve bu alanda yetenekli sanatçılar her geçen gün artıyor. Her işi uzmanın yapması en iyisidir ama makyaj konusun da kendi sanatınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Tabi ki bunun için doğru makyaj önerilerine, doğru ürün seçimlerine ve doğru ürün seçim önerilerine ihtiyacınız var. Makyajda kullanılan en önemli ürünlerden bir tanesi kapatıcılar. Kapatıcılar cildinizin tamamen aynı renge sahip olmasını sağlar ve kusursuz makyajınıza güç katar. Kapatıcı seçiminiz oldukça önemli.

Concealer kapatıcı ürünler arasından cildiniz için en iyi kapatıcı ürünleri tercih etmelisiniz. En iyi concealer kapatıcı ürünleri için New Well markasını tercih edebilirsiniz. Kapatıcı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kapatıcı renginin ten renginiz ile uyumlu olmasıdır. Kapatıcı renginin ten renginiz ile uymaması ve ton farkı olması durumda ortaya güzel bir görüntü çıkmayabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör, satın alacağınız kapatıcının kaliteli olmasıdır. Sağlığa zararlı ürünler istenmeyen sonuçlara yol açabilir, hele de kapatıcının kullanıldığı bölgenin göz altları olduğu düşünülürse.

En İyi Kapatıcı: New Well

New Well kapatıcılar göz altlarındaki çizgileri ve kırışık görünümü en aza indirir. Uygun fiyatlı concealer. kapatıcı ürünleri sayesinde New well kapatıcılar fiyat/performans açısından maksimum verim sağlar. Bu ürünlerin sağladığı etkili kapatıcılık ile gün boyu süren doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Liquit ve Handmade çeşitleri olarak kullanıcıya sunulan ürünler, günlük kullanıma ve her cilt tipine uygun olmasıyla fark yaratırken, farklı renk seçenekleri ve kolay kullanımı ile de zevkli bir makyaj deneyimi sağlar. Tazeleme gerektirmeyen, cildinizde yer alan renkleri dengeleyen ve cildinize nefes aldıran New Well Concealer ürünleri tam size göre!

Kapatıcı ürünlerinin yanında transparan pudra ve makyaj bazı gibi makyaj için oldukça önemli olan ürünler de New Well markasında var. Çarpıcı ve kusursuz görünüme ulaşmak için siz de New Well ürünlerini denemelisiniz.

Concealer Paleti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Concealer paleti alırken paletin içerdiği renklere dikkat edilmelidir. Paletin içerdiği her bir rengi farklı kusurları örtmek için kullanabilirsiniz. Örneğin pembe renk ile cildinize sıcak bir görünüm kazandırabilir ve göz altında yer alan morlukları nötr hale getirebilirsiniz. Eğer cildinizde kızarıklık varsa yeşil renkle bu kızarıklıkları kapatabilirsiniz.

Cildinizi aydınlatmak istiyorsanız mor rengi aydınlatmak istediğiniz bölgelerde kullanabilirsiniz. Yine morluklar için sarı rengi tercih edebilir, koyu renkler için ise turuncu rengi kullanabilirsiniz. Renkler cildiniz ile uyumlu ve yüksek kapatıcılık kalitesine sahip renkler olmalıdır. Alacağınız ürünün markasına, kalitesine ve sağlığa zararlı maddeler içermiyor olmasına dikkat etmelisiniz. Zira kaliteli olmayan ürünler cildinize zarar verebilir.

Kapatıcı Önerileri ve Kapatıcı Fırçası

Kullanım amacı genel hatlarıyla aynı olsa da verim almak açısından değişebilir. Concealer önerisi bu kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. Örneğin fondötenin altına cilt kusurlarını örtmek ve cildi makyaja daha hazır hale getirmek için yoğun dokuya sahip concealer paleti ve uygulamanın daha verimli olması için farklı concealer fırçası türleri kullanmalısınız.

Daha rahat bir kullanım, daha farklı renk seçenekleri için New Well Liquid Concealer tercih edebilirsiniz. Bu ürünü kapatıcı fırçası, makyaj süngeri ya da parmak uçlarınızla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha uygun fiyat ve daha rahat kullanım arıyorsanız, farklı kapatıcı önerileri, daha pratik ve kapatıcı fırçası olmadan kullanım için ise New Well Handmade Concealer kapatıcı ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerde ve yüksek kalitede sunulan ürünleri kullanarak güzelliğinize güzellik katın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.