Makyaj Sabitleyici Sprey

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Güzel görünmek, iyi hissetmek ve bunun için de makyaj yapmak her kadının tutkusudur. Gündüz ve gece makyajlarında fark yaratmak, birçok kadın için hem keyif hem de özgüveni derinden hissedebilmek adına gereksinim gibidir. Ancak özenle, belki de dakikalar harcanarak yapılan makyajın kalıcı olması da bir o kadar önemlidir. Özellikle çok sıcak yaz günleri ya da soğuk, yağışlı günlerde makyajın ilk anlardaki gibi göz alıcı görünmesi için makyaj sabitleyici sprey kullanılması gerekir. Makyaj sabitleyici sprey, pek çok ürün kullanılarak dikkatle yapılan o mükemmel makyajın birkaç saat sonra gösterişini yitirmesinin önüne geçebilecek en iyi üründür.

Makyaj Sabitleyici Sprey Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gün boyu yapılan makyajın aynı tazelikte kalmasını sağlayan makyaj sabitleyici alırken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Bunlar;
- Alkol içermemesi, paraben ve SLS içermemesi,
- Yapışkan ya da nemli bir his bırakmaması,
- Uygun cilt tipine göre seçilmelidir.

Özellikle uygun cilt tipine göre seçim yapılması çok önemlidir. Eğer çok yağlı bir cildiniz varsa, sprey daha da yağlı görünüme, dolayısıyla parlamaya neden olabilir. Karma cilt yapınız varsa da, T bölgesi denilen alan gün içinde fazla yağlanacaktır. Bu durumda makyaj sabitleme spreyi, sebum oranını büyük oranda kontrol altına alacağından kullanılması tavsiye edilir.

Makyaj Sabitleyici Nasıl Olmalıdır ve Ne zaman Kullanılır?

İçerisindeki özel ürünler sayesinde kullanılan makyaj malzemelerinin dayanıklılığını artıran makyaj sabitleyici spreyler, gün boyunca görünümün hiç bozulmamasına yardımcı olurlar. Özellikle aşırı rüzgar, yağış ya da çok sıcak havalarda cilt makyajının sabitlenmesi için mükemmel bir ürün alternatifi sunar.

Uzun uğraşlar sonucu harika bir makyaj yaparsınız. Sonuçta ortaya çıkan kusursuz görünüşü her daim canlı tutacak sabitleyiciler kullanmak için gece ya da gündüz seçimi yapmanız önerilir. Bu kapsamda gece makyajlarına yönelik daha kalın yapılı bir sabitleyici tercih ederken; gündüzleri uygulayacağınız makyajlarınıza ise daha hafif hissettirecek bir makyaj sabitleyici kullanmanız pratik bir tercih olacaktır.

Makyajınızı tamamladıktan sonra yaklaşık 15-20 cm mesafeden yüzünüze doğru, uygun bir açı ile makyaj sabitleyicisini püskürtün ve bir kaç dakika kurumasını bekleyin. Bekleme esnasında renk pigmentleri daha homojen bir görünüme kavuşacağından makyajınız ile adeta bütünleşecektir.

Artık hiç korkmadan o çok beğendiğiniz kontür paleti sayesinde yüz hatlarınızı dilediğiniz gibi ortaya çıkarabilir; kış aylarında ise favori bronzer ile her daim çikolata görünümünün keyfini sürebilirsiniz. Her kullanım sonrası makyajınızı temizlerken, performansı yüksek bir yüz temizleyici kullanarak, hem makyajınızdan hem de sabitleyici spreyin etkilerinden de kolayca kurtulabilirsiniz.

Makyaj Sabitleyici Sprey Fiyatları Ne Kadar?

Ürün ve performans dengesi açısından bakıldığında, makyaj sabitleyici fiyatları her bütçeye uygun bir profile sahiptir. Üstelik gün içinde sürekli makyaj tazeleme sorununu ortadan kaldırması nedeniyle de, diğer makyaj ürünlerinden tasarruf bile yapabilirsiniz. Sıcaktan akan farlar, canlılığını kaybeden allık, dağılan ruj... Artık hepsi hayal olabilir!

En İyi Makyaj Sabitleyici Sprey: New Well

Kullanıcılardan tam not alan New Well sabitleyiciler, fiyatına göre gösterdikleri performans açısından en iyi makyaj sabitleyici sprey konusunda zirvededir. Makeover ve Black olmak üzere iki farklı sabitleyiciden cilt tipine en uygun olan ürünü tercih edebilirsin. Nem, ısı, ter ve su gibi unsurlardan etkilenmeyen bu eşsiz ürünler sayesinde makyajının güzelliği gün boyu seninle kalacak. Kıyafetlere bulaşan fondötenlere, sürekli tazelenmek zorunda kalan allıklara ve çizgilere dolan pudralara veda etme vakti...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.