Dudak Parlatıcısı - Lip Gloss

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Lip Gloss

Canlı ve parlak dudakların sırrını lip gloss ürünleriyle keşfedebilirsin. Parlak dudaklar kendine olan güveni arttırırken aynı zamanda güne enerjik ve kolay başlamanı sağlar. Hızlı ve etkili makyajın en önemli bölümü dudaklardır. Lip gloss dudak parlatıcıları ince dudakları daha dolgun gösterirken kalın dudakları ise olduğundan daha hacimli ve göz alıcı gösterir. Tüm makyaj tonlarına uygun renkler bulman da mümkün. Şeffaf parlatıcıları ince dudaklarında bir illüzyon yaratmak için kullanabilirsin. Böylece dudakların olduğundan daha kalın görünür. Ayrıca mat bitişli lip gloss seçenekleri günümüz makyaj modasına en çok uyum sağlayan ürünler arasında. Sen de mat ve taze görünümlü lip gloss ruj çeşitlerini deneyebilirsin.

New Well Lip Gloss Ürünleri

Dudak parlatıcısı konusunda seçim yapman gerektiğinde tercihini New Well lip gloss rujlarından yana kullanabilirsin. New Well ürünleri arasında en etkili seçeneklerden olan bu rujlar, gün boyu etkili. Kullanımı kolay ve etkisi uzun süren bu ürünün sende uyandırdığı tazelik hissinden vazgeçemeyeceksin! Her sabah yenilenmiş bir ten hissiyle ve taze bir görünümle güne başlamanın tadını çıkaracaksın. New Well lip gloss rujları yumuşak ve mat bir içeriğe sahip. Dudağı nemlendirirken dış etkenlere karşı koruması da önemli bir diğer özellik. Ürünlerden üst düzey fayda sağlaman için sana birkaç dudak makyajı önerimiz olacak. Bunlardan ilki makyaja başlamadan önce dudaklarındaki ölü deriyi atmak. Bunun için diş fırçası kullanabilirsin. Dudağına hafifçe masaj yapar gibi sürdüğün fırça kabuklaşmış cildi arındıracaktır. Pürüzsüzleşen dudaklarına dudak kremi sürerek nemli kalmasını sağlayabilirsin. Böylece daha sağlıklı dudaklara kavuştuğun gibi makyajın güzel görünmesi için bir engelin de kalmayacak.

New Well lip gloss çeşitlerini yüz makyajına uygun olarak tercih edebilirsin. Nude tonları günlük şıklık için en çok tercih edilen renklerdir. Kendi dudağının rengi senin için nude rengi olarak kabul edilir. Herkesin dudak rengi farklı olacağından sana en çok uyan New Well tonunu bularak makyajını yapabilirsin. Kalıcılığı gün boyu süren parlatıcılardan tam verim elde edebilmek için bir diğer tavsiyemiz aynı tonda dudak kalemi kullanman. Kalem ile dudaklarını doldurduktan sonra parlatıcı sürmeyi denersen daha dolgun dudaklara sahip olacaksın. Aynı zamanda uzun süre kalıcı olması sebebiyle günlük hayatta seni yormayacak ve tedirginlik hissetmeyeceksin. Tercihini ıslak bitişli lip gloss ürünlerinden yana kullandıysan yüz makyajını da aynı şekilde sürdürebilirsin. Mat bitişli bir ruj tercih ettiysen yine yüz makyajın da aynı şekilde mat bitişli olmalıdır ki birbirini tamamlasın. İddialı bir görünüm için tercihini bordo ruj seçeneğinden yana kullanabilirsin. Güne enerjik başlamak, küçük dokunuşlarla büyük bir etki yaratmak istiyorsan tek yapman gereken lip gloss ruj renkleri arasından birini tercih etmek. Hemen sen de seçimini yap ve farkı gör!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.