Dipliner

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Dipliner

Dipliner nedir, sorusunun yanıtını merak ediyorsan hemen söyleyelim: Dipliner, tıpkı eyeliner gibi gözün daha belirgin hale gelmesini sağlayan ve kirpiklerin diplerine uygulanan bir makyaj malzemesidir. Genellikle likit olarak üretilen dipliner'ın uygulama kolaylığı sağlayan sivri keçe uçları vardır.

Göz Şeklini Belirle ve Sür

Dipliner nasıl sürülür diye düşünüyorsan dipliner ile eyeliner arasında kullanım farkı olmadığını bilmelisin. Eğer eyeliner çekme konusunda tecrübeye sahipsen kalem, jel ve likit eyeliner kullanarak da dipliner'ı kusursuz bir şekilde uygulayabilirsin. Dipliner uygulamadan önce göz şekline dikkat etmen gerekir. Göz şekline en uygun dipliner veya eyeliner uygulamasını yaptıktan sonra sonuca hayran kalacaksın. Öncelikle dipliner'ını çalkala. Bu daha yoğun bir sonuç elde etmeni sağlar. Sonrasında göz pınarları ile gözünün dışı arasında çizgiler çek ve bu çizgileri birleştir. İşte bu kadar kolay!

• Gözlerin badem gibiyse çizginin dış kısmından yukarı yönlü küçük bir kuyruk yapabilirsin.
• Gözlerinin arası çok açıksa dipliner'ı göz pınarlarının biraz daha iç noktalarından başlayarak çekebilirsin.
• Gözlerin arasındaki boşluk azsa dipliner'ı, göz pınarlarının daha üst noktalarından başlayarak çekebilirsin.

Gün Boyu Yoğun Bakış

New Well Dipliner'ı uyguladıktan sonra akma gibi bir sorunla karşılaşmazsın. Gün boyunca göz makyajınla daha dikkat çekici olabilirsin. Tek seferde yoğun opak siyah bir çizgi çekmeni sağlayan ve gün boyu akmayarak kalıcılığını koruyan New Well Dipliner'ı sen de mutlaka dene!

Tek Seferde Kusursuz Sonuç!

Tek seferde incecik, kusursuz çizgiler çekmene imkan veren dipliner'ın uygulanmasını kolaylaştıran incecik sivri ucununun sunduğu iddialı görünüm herkesi etkileyecek. Dipliner ve eyeliner çekmek hiç bu kadar kolay değildi! Göz pınarından gözün en dış noktasına kadar uzanan çizgiyi tek bir hamlede çekmek artık hayal değil. New Well Dipliner ile bunu sen de başarabilirsin!

Yoğun ve Buğulu Bakışlarla Dikkatleri Üzerine Çek!

Eyeliner'i göz şekline uygun olarak çektiğinde yoğun bir görünüm elde edemiyorsan bir de New Well'in muhteşem ürünleri arasında yer alan dipliner'ı dene! Kıvamı ve kalıcılığı tartışılmaz. Dermatolojik testlerden geçirilmiş olan dipliner'ı uyguladığında göz makyajına sunduğu etkiye inanamayacaksın. Dipliner ile kazandığın buğulu bakışlarla girdiğin her ortamda odak noktası olmaya hazırlan!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.