Göz Farı Paleti Çeşitleri

Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Göz Farı

Bakışlarına derinlik katmak ve karşındakini etkilemek tamamen gözlerin ile alakalı! Makyaj konusunda kendini daha iyi hissetmek istiyorsan göz kapakları ve kirpik diplerine uygulayacağın güzel bir far ile bunu başarabilirsin.

Göz Farı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Göz farı, göz kapağı için kullanılan kozmetik ürünlerden biridir. Göz makyajı için ilk akla gelen makyaj malzemesidir. Ten uyumuna veya giyilen kombine uygun çeşitli renk seçenekleri sunan New Well göz farlarını inceleyerek hem özel günlerde hem de normal günlerde sıkça kullanabileceğin makyaj malzemelerine sahip olabilirsin.

Göz Farı Çeşitleri

Göz farları değişik çeşitlerde karşına çıkabilir. Bunlar arasında en genel kullanılan ise toz far çeşitleridir. Pres far, krem far, kalem far ve köpük farlar da oldukça sık kullanılan malzemelerdir. Makyaj tutkusuna sahipsen çekmecende seni bekleyen far paleti ile içinden geldiği gibi makyaj yapabilirsin. Yarı mat ve sedefli bitişlere sahip far paleti eyeshadow palette gündüz ve gece makyajı için seçenekler sunar.

Göz farı çeşitlerini üç kısma ayırmak mümkün. Sıkıştırılmış toz göz farı, krem göz farı ve toz göz farı olarak sıralanabilir. Sıkıştırılmış toz göz farı en yaygın olan göz farı çeşididir. Sıkıştırılmış toz göz farları tekli olarak veya far paketlerinde çoklu olarak sunulur. Krem göz farı göz kapaklarında kolayca dağılabilen bir özelliğe sahiptir. Bu far çeşidi tek başına ya da daha kalıcı olması adına pudranın üzerine de uygulanarak kullanılabilir. Toz halindeki göz farı diğer far çeşitlerine göre daha özenle sürülmelidir, dağılabilir. Krem göz farı çeşitleri ile de göz kapaklarına mat veya parlak görünüm kazandırarak ışıltılı yaratabilirsin.

Göz makyajı malzemesi için New Well ürünlerini tercih ederek bakışlarına derinlik katabilirsin. Her tene uyum sağlayan renkler ile günlük ve özel gün makyajını yapmak kolaylaşır. Kadınların vazgeçilmezi olan dumanlı göz makyajı ve buğulu göz makyajını New Well makyaj malzemeleri ile en güzel biçimde yapabilirsin.

New Well'in yüksek pigmentasyona ve kremsi dokuya sahip olan, kolaylıkla uygulanabilen makyaj malzemelerine sahip olarak kalıcı makyaj yapabilir ve güzelliğini pekiştirebilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.